آمار نشان می دهد که در حدود 94 درصد سیستم هایی که به اینترنت متصل هستند و عمری بیش از 1 ماه از آنها می گذرد، در صورت نداشتن ضد ویروس و جاسوسی قدرتمند و به روز، مطمئنا به یکی از انواع نرم افزارهای مخرب و تبلیغاتی مضر آلوده شده اند . ERROR DOCTOR 2007 همان طور که از نامش بر می آید، نام نسخه ی جدیدی از نرم افزار ضد جاسوس و مخرب و تعمیر ایراد های سیستم است که قادر به به شناسایی بیش از 150 ایراد و اشکال سیستم عامل است که به بهبود اوضاع آن بسیار کمک می کند. نسخه ی اول آن در سال گذشته با بیش از پنج میلیون و نیم دانلود در سرتاسر دنیا آمار قابل توجهی را از آن خود کرد که نشان از محبوبیت و کارایی این نرم افزار دارد !


برخی از مشکلات ناشی از این آلودگی ها به این شرح است :

اجرای کندتر سیستم نسبت به روزهای اولیه آن،

کرش شدن و اجرای نادرست نرم افزارها حین اجرا،

قادر نبودن به حذف برنامه ای از طریق Add/Remove در کنترل پنل،

خاموش نشدن درست سیستم یا بسیار کند خاموش شدن آن،

کند بالا آمدن سیستم ،

سیستم نیاز به روشن و خاموش کردن مکرر دارد،

نمایش صفحه ی آبی رنگ آشنای مرتبط با Error که در ویندوز های غیر NT بسیار رایج است،

این ایراد ها و مشکلات رایج سیستم ها قادرند تا 300% سرعت سیستم را کاهش دهند که رقم بسیار در خور توجهیست!

حال چگونه می توانیم سیستم خود را از شر این نرم افزارهای مخرب و مزاحم ایمن نگاه داریم؟


قابلیت های برتر نرم افزار Error Doctor 2007 :

Auto Scan - اسکن بررسی سیستم و مخصوصا رجیستری ویندوز است که اکثر آلودگی ها از این بخش حیاتی سیستم سرچشمه می گیرد، این قابلیت برای تمامی افراد اعم از حرفه ای و غیر حرفه ای توصیه می شود تا به اسانی با یک کلیک ساده سیستم خود را اسکن و تعمیر کنند .

Manual Cleanup - پس از پایان یافتن اسکن سیستم، نرم افزار به شما لیستی کامل از ایرادهای سیستمتان را نمایش می دهد که با کلیک بر روی تک تک یا کل آنها قادر به تعمیر آنها می باشید.

Backup and Undo - قابلیت گرفتن نسخه ی پشتیبان از فایلهایی که مایل به تعیرشان هستید تا در صورت بروز ایراد در هنگام تعمیر آن فایلها را از دست ندهید !

Scheduler - قابلیت زمان بندی و تنظیم برای اجرا و اسکن مداوم و سر زمان های معین تعیین شده ی شما .


دانلود کنید : نسخه ی 1.4 را با حجم حدود 2.3 مگابایت

سريال نسخه ي 1.4 نرم افزار : GWMM-FDXQ-SS9YYY

نكته اين كه شماره سريال نرم افزار بايد پس از سكن سيستم و هنگام پاك كردن ايرادهاي پيدا شده وارد كنيد كه هنگام كليك بر روي گزينه ي قرمز رنگ Remove صفحه ي درخواست سريال ظاهر مي شود تا با وارد کردن سريال و کليک بر گزينه Activate نرم افزار به طور کامل رجيستر شود ! شماره سريال تست شده و 100% کار مي کند !