مسابقات تنیس روی میز دسته برتر با قهرمانی نوشاد عالمیان و مشخص شدن هشت بازیکن راه یافته به رقابت های انتخابی تیم ملی به پایان رسید.

یازده بازیکن شرکت کننده در مسابقات تنیس روی میز دسته برتر کشور که از روز گذشته رقابت خود در قزوین را آغاز کرده بودند، امروز با انجام دیدارهای نوبت صبح به کار خود در این مسابقات پایان دادند. یکی از مهمترین اتفاقات این روز از مسابقات مربوط به باخت فنی افشین نوروزی بود. این بازیکن در مصاف با پوریا عمرانی و در شرایطی که با نتیجه ۷ بر یک عقب بود، از ادامه بازی انصراف داد و به همین دلیل با باخت فنی مواجه شد. این نتیجه در نهایت باعث سقوط سه پله ای نوروزی در جدول رده بندی شد. انصراف محمد فرقدانی از ادامه رقابت ها نیز دیگر اتفاق مهم روز دوم مسابقات دسته برتر بود.

به گزارش مهر، در هر صورت در پایان دیدارهای روز دوم و آخر مسابقات تنیس روی میز دسته برتر که در غیاب مهران احدی برگزار شد، نوشاد عالمیان با مجموع ۱۷ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت. این بازیکن در پایان دیدارهای نوبت صبح وعصر روز نخست مسابقات نیز در رده نخست قرار گرفته بود. رده بندی یازده بازیکن شرکت کننده در رقابت های تنیس روی میز دسته برتر به این شرح است: ۱- نوشاد عالمیان (۱۷ امتیاز)
۲- نیما عالمیان (۱۶ امتیاز)
۳- پوریا عمرانی (۱۵ امتیاز)
۴- عارف احمدی فر (۱۴ امتیاز)
۵- حمید رضا طاهر خانی (۱۳ امتیاز)
۶- افشین نوروزی (۱۳ امتیاز)
۷- میعاد لطفی (۱۳ امتیاز)
۸- شاهین اخلاق پسند (۱۲ امتیاز)
۹- احمد رضا عبادی پور (۱۱ امتیاز)
۱۰- امین میرالماسی (۱۰ امتیاز)
طبق برنامه هشت بازیکن برتر مسابقات تنیس روی میز دسته برتر در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت خواهند کرد.