نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزراتخانه ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران اعلام کرد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حتی می توانند تیم بستن را آغاز کنند.
[استقلال و پرسپولیس چگونه تیم ببندند؟]

به گزارش "ورزش سه"، این اظهارنظر در شرایطی است که محمدحسین نژادفلاح مدیرعامل باشگاه پرسپولیس کمی آن طرف تر در گفتوگو با خبرنگاران از وزارت ورزش درخواست کرد تکلیف این باشگاه را روشن کند. جالب اینکه وضعیت اسپانسر استقلال هم هنوز روشن نیست و از حرف های بعدی سجادی می شد به این پی برد که وزارتخانه تحولات آتی استقلال را نیز زیرنظر دارد. باشگاهی که بابت مطالبات فصل قبل حداقل 60درصد به بازیکنانش بدهکار است و پولی برای حضور در فصل آتی نقل و انتقالات ندارد.

سجادی که با لحنی خونسرد پاسخ سوالات خبرنگاران را می داد برحرف خود استوار بود و حتی صحبت از دستور دولت برای کمک ویژه به استقلال و پرسپولیس کرد. او درباره ابقای قطعی بهرام افشارزاده نیز در سمت مدیرعاملی استقلال صحبت کرد تا همه بیشتر تعجب کنند. نکته جالب این است که همه در رسانه ها باخبرند که وزارت ورزش برای اداره استقلال و پرسپولیس به دنبال گزینه های تازه ای است و البته همه می دانند این دو باشگاه در شرایط فعلی پولی برای حضور در فصل نقل و انتقالات ندارند.

اینکه وزارتخانه ورزش در نهایت کی تکلیف قطعی آبی و قرمز را روشن می کند، سوال بزرگی است که هیچ کس پاسخش را نمی داند. جالب اینکه اگرچه هرگونه ضعف در اداره این دو باشگاه به حساب دولت و زیرمجموعه ورزشی اش گذاشته می شود اما باز هم هیچ اتفاق مثبتی رخ نمی دهد.