نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: اثبات سربازی ولایت توسط سپاه افتخار آفرین/از میزبانی و خدمترسانی تا تامین امنیت و برنامههای فرهنگی

 1. #1
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  اثبات سربازی ولایت توسط سپاه افتخار آفرین/از میزبانی و خدمترسانی تا تامین امنیت و برنامههای فرهنگی

  «روح خدا به خدا پیوست»، شنیدن این جمله پس از گذشت ربع قرن از وقوع آن باز هم بغض گلو و اشک دیده را بههمراه دارد، چه میشود که انسان به جایگاهی برسد که حتی انسانهایی که فقط اوصاف او را شنیدهاند شیفته سیره و شخصیت ایشان شوند. میعادگاه دلهای عاشقان اسلام و انقلاب اسلامی بار دیگر میزبان میلیونها زائری بود که از اقصی نقاط میهن اسلامی خودشان را به آیین بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) رسانده بودند و بار دیگر با آرمانهای والای معمار کبیر انقلاب اسلامی، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب عهد و پیمان بستند.
  نیمههای شب جوانها و نوجوانانی را میدیدیم که مشتاقانه خودشان را به حرم امام راحل میرساندند که در مراسم ارتحال روح خدا شرکت کرده و با مقتدای خود امام خامنهای دیداری داشته باشند.
  امسال شاهد تقارن با برکت نیمه خرداد ماه با نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیة الله الاعظم (عج) خرداد بودیم،
  و این روزها عجیب با حال و هوای این بیت از شعر امام (ره) همخوانی دارد که «سالها میگذرد، حادثهها میآید/ انتظار فرج از نیمه خرداد کشم».
  سبزپوشان سپاه افتخار آفرین حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران دوشادوش ملت غیور ایران اسلامی و دیگر پاسداران حریم ولایت و امامت تمام توان خود را به کار بستند تا با خدمترسانی به زائران ضمن ادای احترام به ارزشهای دین مبین اسلام و آرمانهای انقلاب اسلامی با پیر جماران، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کنند.
  تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

 2. #2
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  مراسم ارتحال امام خمینی (ره) عزتی بزرگ برای ملت ایران و جهان است
  سردار علی نصیری امروز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا اظهار کرد: سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران مفتخر به میزبانی و اعزام 160 هزار زائر امام خمینی (ره) بود.

  وی گفت: سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در سال جاری میزبان 90 هزار زائر امام خمینی (ره) از 11 استان کشور است و بیش از 70 هزار شهروند علاقمند به حضور در مراسم بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که در ردههای مقاومت ثبتنام کردهاند را به حرم مطهر امام خمینی (ره) اعزام کرده است.
  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران از برگزاری ویژهبرنامههای فرهنگی در ایام 14 و 15 خردادماه در شهرستانهای استان تهران خبر داد و تصریح کرد: سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران تمام توان خود را برای خدمترسانی شایسته به زائران حضرت امام خمینی (ره) به کار گرفته است.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود پیشرفت و امنیت ایران را مهمترین پیام مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) دانست و تصریح کرد: هماکنون 26 سال از درگذشت امام خمینی (ره) میگذرد و در طول سالها جانشین خلف ایشان مقام معظم رهبری نشان دادند که راه امام (ره) را دنبال میکنند و ملت غیور ایران اسلامی در عرصههای مختلف انقلاب وفاداری خود را به امام (ره) و رهبر معظم انقلاب نشان دادند و یکی از این وفاداریها برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) است.
  نصیری ادامه داد: جوانانی که از استانهای کشور با شوق و اشتیاق و اشکهای فراوان با پای پیاده در روز 14 خردادماه به سمت حرم مطهر امام (ره) میآیند، میثاق مجددی را با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری میبندند و مهمترین بخش این مراسم، حرکت مردم از مقصد تا حرم مطهر و بازگشت آنها به خانههایشان با امنیت و آسایش کامل است.
  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) را عزتی بزرگ برای ملت ایران و جهان دانست و اضافه کرد: حضور میلیونی زائران امام خمینی (ره) در روز 14 خردادماه در حرم مطهر امام (ره) مانور بزرگی است که از سوی خبرنگاران داخلی و خارجی، بازدیدکنندگان و شخصیتهای خارجی که در این مراسم حضور مییابند به جهان منعکس میشود.
  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در پایان با اشاره به ویژهبرنامههای این سپاه در ایام بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران از فروردینماه سال جاری ستاد بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را تشکیل داد و از همان زمان جلسات به طور منظم برگزار شد و پیگیریهای لازم در راستای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم امسال صورت پذیرفت.

 3. #3
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  پیام انقلاب ایران به تمامی ملل جهان صادر شده است
  جانشین سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران با بیان اینکه پیام انقلاب اسلامی ایران به همه ملل جهان صادر شده است، گفت: سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران آماده میزبانی از 90 هزار زائر آستان مقدس امام خمینی (ره) است.
  غلامرضا بوربورثانی اظهار داشت: امروزه شاهد بازتاب جهانی انقلابی که به رهبری امام راحل به پیروزی رسید هستیم و به حول و قوه الهی پیام انقلاب اسلامی ایران به همه ملل جهان صادر شده است.

  جانشین سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران با بیان اینکه به رسم هرساله عاشقان حضرت امام (ره) برای تجدید میثاق با معمار کبیر انقلاب، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب در حرم مطهر جمع میشوند، افزود: با توجه به هماهنگی بهعمل آمده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران میزبان زائران 11 استان از سراسر کشور خواهد بود.
  به گفته وی، زائران استانهای خراسان جنوبی، ایلام، فارس، کرمانشاه، هرمزگان، مازندران، سمنان، آذربایجان شرقی و ... در این ایام میهمان شهرستانهای استان تهران هستند و تلاش شده است که این شهرستانها بتوانند به بهترین شکل به زائران معمار کبیر انقلاب اسلامی خدمترسانی کنند.
  جانشین سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران تاکید کرد: با توجه به اینکه احتمال افزایش زائران امام راحل میرود بر اساس برنامهریزی های انجام شده شهرستانهای استان تهران هماکنون آماده میزبانی از 90 هزار زائر آستان مقدس امام خمینی (ره) هستند.
  بوربورثانی با اشاره به برپایی ایستگاههای صلواتی در شهرستانهای استان تهران، مبادی ورودی به استان تهران و حرم امام راحل، برپایی نمایشگاههای کتاب و عکس با موضوعات سبک زندگی، آسیبهای ماهواره یادآور شد: این اقدامات از جمله برنامههای فرهنگی است که در شهرستانهای استان تهران و حرم مطهر امام خمینی (ره) تدارک دیده شده است.

 4. #4
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) میزبانی 90 هزار زائر حرم امام خمینی (ره)/حضور 70 هزار شهروند استان تهران در مراسم ارتحال امام (ره)
  معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران از اعزام 70 هزار شهروند استان تهران به مراسم بزرگداشت امام (ره) خبر داد و گفت: سپاه استان تهران تمام توان خود را برای خدمترسانی شایسته به زائران امام (ره) به کار گرفته است.
  عبدالرضا زنگنه امروز از اعزام 70 هزار شهروند استان تهران به مراسم بزرگداشت امام (ره) خبر داد و اظهار داشت: سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران تمام توان خود را برای خدمترسانی شایسته به زائران امام خمینی (ره) به کار گرفته و تلاش میکند زائران معمار کبیر انقلاب اسلامی در آسایش و آرامش کامل باشند.

  وی ضمن قدردانی از مسئولان نهادها و ارگانهای مختلف شهرستانهای استان تهران برای خدمترسانی ارزنده به زائران امام خمینی (ره) گفت: بیش از 2 هزار بسیجی استان تهران در ایام برگزاری بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) به زائران حضرت خدمترسانی میکنند و طی هماهنگیهای بهعملآمده، زائران طی مسیر تا حرم امام (ره) با عزت و احترام همراهی میشوند و در حرم مطهر نیز با برپایی چادرهای راهنمایی زائران و ... تمام نیازهای زائران در این روز تامین میشود.
  معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران از توزیع بستههای فرهنگی در بین زائران نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران همچنین بستههای فرهنگی متشکل از زندگینامه و وصیتنامه حضرت امام (ره)، کتابچههای بصیرتی در راستای اثرگذاری ایشان در احیای دین مبین اسلام، تبیین قیام 15 خرداد، وصیتنامه شهدا و ... را در بین زائران امام راحل توزیع میشود.
  زنگنه، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون امام خمینی (ره) دانست و تصریح کرد: اگر امروز ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد و جهانیان شاهد این هستند که ایران اسلامی در یک سوی میز و شش قدرت جهان در سوی دیگر میز نشسته و با ایران مذاکره میکنند مرهون امام خمینی (ره) و تدابیر و درایتهای جانشین خلف ایشان، مقام معظم رهبری در ادامه مسیر انقلاب اسلامی است.
  معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با بیان اینکه ایران اسلامی امروز در برابر تمام قدرتهای جهان، قدرتنمایی میکند، خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی با پیروی از راه امام و شهدا و برخورداری از نعمت ولایت فقیه و مردمی بصیر و هوشیار در اوج عزت، قدرت، اقتدار و سربلندی قرار دارد.

 5. #5
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  برگزاری 42 برنامه فرهنگی در شهرهای قیام 15 خرداد استان تهران
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران از برگزاری 42 برنامه فرهنگی بصیرتی در ایام 14 و 15 خرداد در شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک خبر داد.
  خسرو ابوفاضلی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا یومالله 15 خرداد را روز شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک خواند و اظهار داشت: سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران و ناحیههای مقاومت بسیج ورامین، پیشوا و قرچک با همکاری و تلاش نهادهای و ارگانهای مختلف 42 برنامه فرهنگی را در ایام 14 و 15 خرداد ماه برنامهریزی و اجرا میکنند.

  وی در تشریح این برنامهها عنوان کرد: تشکیل ستاد گرامیداشت حماسه قیام 15 خرداد در سطح شهرستان، ناحیه و حوزههای مقاومت، برگزاری جلسه مشترک با مسئولان فرهنگی حوزهها، فضاسازی و تبلیغات محیطی در سطح شهر و حوزهها برای گرامیداشت ایام بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد، ارسال پیام کوتاه جهت زنده نگاه داشتن یاد و خاطره سالروز قیام 15 خرداد، برپایی ایستگاه صلواتی در مسیر راهپیمایی 15 خرداد، توزیع بروشور و پوستر با موضوع قیام 15 خرداد در بین زائران، چاپ و توزیع کتابچه با موضوع زندگینامه شهدای 15 خرداد، حضور گسترده بسیجیان در مراسم راهپیمایی 15 خرداد، برگزاری شب خاطره با حضور شاهدان قیام 15 خرداد سال 1342 بخشی از اقدامات ناحیه مقاومت بسیج ورامین در این ایام است.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران گفت: برگزاری همایش 15 خرداد در دانشگاه آزاد اسلامی، برگزاری نشستهای روشنگری، برگزاری همایش و سخنرانی ائمه جماعات در مساجد بهمناسبت سالروز قیام 15 خرداد، ختم قرآن و صلوات به نیت شهدا، مسابقات ورزشی در پارک 15 خرداد ورامین، برگزاری میقات صالحین بعد از راهپیمایی در مصلی نماز جمعه، حضور با شکوه بسیجیان در نماز جمعه، دیدار با خانواده شهدا 15 خرداد، غبارروبی مزار شهدا و برگزاری نمایش 15 خرداد، از دیگر برنامههای ناحیه مقاومت بسیج ورامین در ایام 15 خرداد است.
  به گفته وی، از برنامههای ناحیه مقاومت بسیج ورامین در ایام 15 خرداد نیز میتوان به برگزاری هیئت عاشقان ولایت با موضوع قیام 15 خرداد، پخش فیلم و نماهنگ در سطح حوزه و پایگاههای مقاومت، برگزاری مسابقه ستارگان درخشان با موضوع مقاله نویسی، داستان نویسی، وبلاگنویسی با موضوع حماسه 15 خرداد مردم ورامین، برگزاری نمایشگاه، برگزاری مسابقات فرهنگی و سخنرانی آیتالله فرحانی مسئول تولید اندیشه سازمان بسیج مستضعفین و معاونت آموزش حوزههای علمیه کل کشور در مزار شهدای گمنام، اشاره کرد.
  ابوفاضلی با اشاره به ویژه برنامههای فرهنگی شهرستان پیشوا در ایام 15 خرداد خاطرنشان کرد: راهپیمایی شهرستانی با حضور کلیه پایوران، سربازان و بسیجیان شهرستان پیشوا از مسجد امام خمینی (ره) تا حرم مطهر امامزاده جعفر بن موسی علیهالسلام و مراسم پایانی با اجرای برنامههای متنوع و سخنرانی در ارتباط با قیام 15 خرداد، برپایی مراسم ویژه قیام خونین 15 خرداد در آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در شب 15 خرداد از جمله اقدامات فرهنگی است که در سطح شهرستان پیشوا به همت ناحیه مقاومت بسیج و دیگر نهادها و ارگانهای مختلف صورت میپذیرد.
  ابوفاضلی افزود: فضاسازی تبلیغاتی و محتوایی در ارتباط با واقعه عظیم و سرنوشتساز در شهرستان، برپایی ایستگاه صلواتی در مسیر راهپیمایی و در صحن امامزاده جعفر بن موسی (ع) توسط بسیج اصناف و پایگاه جعفر بن موسی علیهالسلام، روشنگری در ارتباط با نقش ولایتفقیه در پیروزی و پویایی انقلاب اسلامی برای نسل سوم انقلاب با ابزارهای تبلیغاتی و دیدار با خانوادههای معظم شهدای 15 خرداد و تجلیل از آنان در مراسمهای ویژه یومالله 15 خرداد از دیگر برنامههای شهرستان پیشوا در این ایام است.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود برنامههای فرهنگی شهرستان قرچک در ایام 15 خرداد را مورد اشاره قرار داد و تأکید کرد: گردهمایی سیاسی با حضور سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، پخش بستههای فرهنگی، رژه موتوری، تبلیغات و فضاسازی در سطح شهر و تزئین مقتل شهدای 15 خرداد از جمله برنامههای فرهنگی شهرستان قرچک در ایام 15 خرداد است.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در پایان تصریح کرد: گلباران مقتل شهدای 15 خرداد با حضور مسئولان شهرستان، ارسال پیامک بهمناسبت روز شهرستان، یادواره شهدای قیام 15 خرداد با سخنرانی حجتالاسلام رئیسی رئیس سیاستگذاری ائمه جمعه کل کشور، مراسم گرامیداشت روز شهرستان در یادمان شهدای 15 خرداد با سخنرانی حجتالاسلام والمسلمین حجتالله اسماعیلی امام جمعه قرچک و برپایی نمایشگاه عکس در محل برگزاری یادواره شهدای قیام 15 خرداد از دیگر برنامههای قرچک در این ایام است.

 6. #6
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  پوشش خبری مراسم بزرگداشت ارتحال امام راحل توسط صدها خبرنگار و تصویربردار داخلی و خارجی
  مصطفی هدایی در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا والامقام انقلاب اسلامی اظهار داشت: امام خمینی (ره) تمام توان و وجود خود را صرف تشکیل نظام اسلامی کرد.
  رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران با بیان اینکه صدور انقلاب به اقصی نقاط جهان یکی از مهمترین مطالبات و خواستههای امام خمینی (ره) بود، گفت: امروز با بیداری اسلامی که در منطقه صورت گرفته است، شاهد تحقق این مطالبه به حق امام خمینی (ره) هستیم.
  وی افزود: امروز بسیج رسانه نیز با الگوگیری از پیر جماران و براساس رسالت فرهنگی خود تمام توان خود را برای بیان اندیشه و آرمانهای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب به کار گرفته است.
  رئیس کمیته اطلاعرسانی ستاد ارتحال امام خمینی (ره) استان تهران بیان داشت: تاکنون بهطور جدی حضور پرشور مردم، شور و شوق مشتاقان امام خمینی (ره) که صدها کیلومتر را به عشق معمار کبیر انقلاب اسلامی با پای پیاده و یا رکاب زدن دوچرخه پیموده و خودشان را به مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) میرسانند بهتصویر کشیده نشده است که امید است امسال با تلاش اصحاب رسانه گوشهای از این عشق و ارادت مردم به امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب به تصویر کشیده شود.
  هدایی در بخش دیگری از سخنان خود به پوشش رسانهای مراسم بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) پرداخت و گفت: صدها خبرنگار و تصویربردار داخلی و خارجی مراسم بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را پوشش میدهند.
  وی افزود: براساس جمعبندی صورت گرفته بیش از 80 خبرنگار، عکاس و تصویربردار خارجی از 26 رسانه خارجی متعلق به 17 کشور جهان پوشش خبری مراسم بزرگداشت امام خمینی (ره) را برعهده دارند.
  رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران خاطرنشان کرد: صدها خبرنگار، عکاس و تصویربردار داخلی نیز از رسانههای تصویری، خبرگزاریها و مطبوعات مراسم بزرگداشت معمار کبیر انقلاب اسلامی را پوشش خبری میدهند.
  هدایی بیان داشت: جمعی از فعالان رسانه استان تهران گوشههایی از حضور میلیونی ملت غیور، بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی، عشق و ارادت آنها به امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب، پیمودن مسیرها با پای پیاده و … را به تصویر میکشند.
  رئیس کمیته اطلاعرسانی ستاد ارتحال امام خمینی (ره) استان تهران در پایان بیان کرد: جمعی از فعالان رسانه سراسر کشور نیز بهطور خودجوش و تعدادی نیز با هماهنگی سازمان بسیج رسانه استانهای سراسر کشور بههمراه کاروانهای زائران امام خمینی (ره) حال و هوای زائران امام خمینی (ره) از ابتدای مسیر تا رسیدن به حرم معمار کبیر انقلاب اسلامی، محل اسکان زائران و … را پوشش میدهند.

 7. #7
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  میزبانی از 10 هزار زائر امام از استانهای شمالی کشور/اعزام 11 هزار اسلامشهری به حرم امام راحل
  مجید عبدالهیان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسلامشهر اظهار داشت: جلسات ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) بهطور منظم در سطح شهرستان و ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.

  وی از تشکیل کمیتههای تخصصی ستاد بزرگداشت در همان روزهای نخستین فعالیت ستاد ارتحال امام خبر داد و گفت: شهرستان اسلامشهر میزبان بیش از 11 هزار زائر امام خمینی (ره) است که از استانهای شمالی همانند گلستان، مازندران و ... به تهران آمدهاند.
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسلامشهر افزود: همچنین 11 هزار نفر از شهروندان عاشق و ارادتمند به امام، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب که با حضور در پایگاههای بسیج برای حضور در حرم امام خمینی (ره) ثبتنام کردهاند، به میعادگاه دلهای عاشقان اعزام میشوند.

 8. #8
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  میزبانی از زائران استانهای آذربایجان شرقی و .../اعزام 5 زار شهروند شهریاری به حرم امام خمینی (ره)
  امینالله یامینی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار از تشکیل ستاد ارتحال امام خمینی (ره) در سطح شهرستان و نواحی مقاومت بسیج شهرستان شهریار خبر داد و گفت: شهرستان شهریار میزبان زائرانی از استانهای آذربایجان شرقی و ... است.
  وی افزود: جمعی از نیروهای گردانهای امام علی (ع) و یگان امنیت این شهرستان نیز برای تامین امنیت مراسم به حرم مطهر امام خمینی (ره) اعزام شدند.

 9. #9
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  برگزاری برنامههای محوری در شهر قیام 15 خرداد
  داود اصغری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین نیز در گفتوگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران بیان داشت: بیش از چهار جلسه در سطح شهرستان و ناحیه مقاومت بسیج ورامین برای هماهنگی هرچه بیشتر در ارتباط با ستاد ارتحال امام خمینی (ره) برگزار شد.
  وی گفت: شهرستان ورامین بیش از 5 هزار نفر از وارثان قیام 15 خرداد که علاقمند به حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) بودند را برای تجدید میثاق با آرمانهای والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب به حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اعزام کردیم.

 10. #10
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  اعزام 5 هزار شهروند قرچکی به حرم امام خمینی (ره) میزبانی از زائران خراسان جنوبی
  حسین حیدری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قرچک از تشکیل ستاد ارتحال و شکلگیری کارگروههای تخصصی در این شهرستان برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی خبر داد.

  وی گفت: شهرستان قرچک امسال توفیق میزبانی از 2 هزار زائر امام خمینی (ره) که از خراسان جنوبی به تهران آمدهاند را میزبانی میکند.
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قرچک عنوان کرد: مصلی شهرستان قرچک و مسجد امام رضا (ع) دو مکانی است که برای استقرار زائران امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده بود.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. توسط انجمن حمایت از حیوانات:تلاش برای خریدو آزادسازی 60 مرا
  توسط HRG در انجمن چهارپایان و پستانداران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۰۷ بهمن ۸۸, ۱۲:۱۹
 2. کاوشگر مریخ نورد اسپریت در دو قدمی مرگ
  توسط صدف.گ در انجمن اخبار نجوم
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۲۵ آبان ۸۸, ۲۱:۳۶
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۱۵ تیر ۸۸, ۱۳:۱۷
 4. برای شکست سپاهان آماده شدیم/ مشکلات را مدیریت می کنیم
  توسط hamid192 در انجمن بایگانی اخبار فوتبال ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۰۶ اردیبهشت ۸۸, ۲۱:۱۵
 5. افزایش امنیت به میزان 80 درصد
  توسط ارسطو در انجمن هك و امنيت
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۱۴ خرداد ۸۷, ۱۹:۵۸

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •