سرهنگ محمد بخشنده، رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، ضمن اشاره به دستگيري سه قاچاقچي مواد مخدر در محدوده شهريار گفت:" در بازرسي از محل اختفاي متهمان بيش از 90 کيلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.
اين مقام انتظامي در تشريح خبر فوق گفت:" در تحقيقات انجام شده از سوي ماموران پايگاه دوم پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ مشخص شد که سه قاچاقچي حرفه اي و سابقه دار با همدستي يکديگر در محدوده هاي تهران و شهريار اقدامات مجرمانه خود را آغاز کرده و به توزيع مواد مخدر مي پردازند.
وي افزود:" بر اين اساس شناسايي و دستگيري متهمان در دستور کار قرار گرفت و با انجام اقدامات فني مشخص شد متهمان به تازگي مقادير قابل توجهي مواد مخدر را از قاچاقچيان شرق كشور خريداري و به مخفيگاه خود واقع در شهريار، منتقل کرده اند.
سرهنگ بخشنده، عنوان داشت:" بلافاصله با هماهنگي هاي انجام شده از سوي مقام قضايي، ماموران اين يگان پس از شناسايي مخفيگاه متهمان با همکاري ماموران مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران در عملياتي ضربتي و غافلگيرانه هر سه نفر را بازداشت کردند.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصريح کرد:" هر سه متهم پس از انتقال به پايگاه دوم پليس مبارزه با مواد مخدر پايتخت تحت بازجويي قرار گرفتند که طي آن به جرم خود مبني بر قاچاق و توزيع مواد مخدر در اين محدوده اعتراف کردند.
وي اظهار داشت:" در بازرسي از مخفيگاه متهمان 90 كيلو و 560 گرم ترياك كه به طرز ماهرانه اي در باغ دفن شده بود كشف و ضبط شد و هر سه متهم پس از تکميل پرونده راهي دادسرا شدند.