همدلی در خدماتدهی به مردم مهمترین مؤلفه هلالاحمر شهریار است
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار گفت: مهمترین مؤلفه راهبردهای جمعیت هلالاحمر شهرستان شهریار، ایجاد همدلی و همزبانی در خدماتدهی به مردم است.به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران، مرتضی رضایی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان شهریار با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) اظهار کرد: مهمترین مؤلفه راهبردهای جمعیت هلالاحمر شهرستان شهریار، ایجاد همدلی و همزبانی در خدماتدهی به مردم است.
وی با اشاره به برنامههای جمعیت هلالاحمر شهرستان شهریار در هفته هلالاحمر بیان کرد: در صبح روز 18 اردیبهشت ماه جاری که نخستین روز هفته هلالاحمر بود، اعضای جوانان، داوطلبان و کارکنان هلالاحمر شهرستان شهریار اقدام به کوهنوردی، پیادهروی و ورزش صبحگاهی کردند.
رئیس جمعیت هلالاحمر شهرستان شهریار تصریح کرد: همچنین اعضای جوانان، داوطلبان و کارکنان جمعیت هلالاحمر شهرستان شهریار اقدام به گلباران مزار شهدا کرده و بعد از آن به اقامه نماز جمعه پرداختند و در حاشیه آن کاروان سلامت برپا کردند.
وی به اقدامات پزشکی و بهداشتی جمعیت هلالاحمر شهرستان شهریار خاطرنشان کرد: در کاروان سلامت نماز جمعه، امدادگران هلالاحمر شهرستان شهریار اقدام به انجام فعالیتهای رایگان پزشکی شامل ویزیت، تست فشار خون، تست قند خون و ... کردند.
رضایی به دیگر اقدامات جمعیت هلالاحمر شهرستان شهریار در هفته هلالاحمر اشاره کرد و گفت: اعضای جوانان، داوطلبان و کارکنان هلالاحمر شهرستان شهریار در روز 19 اردیبهشت ماه جاری همراه با دیگر اعضای هلالاحمر کشور در سالن همایشهای صدا و سیما با رئیسجمهور دیدار کردند.
وی با اشاره به برگزاری همایش تقدیر و تشکر از امدادگران هلالاحمر شهرستان شهریار اظهار کرد: امروز در ساعت 15 همایش تقدیر و تشکر از امدادگران هلالاحمر شهرستان شهریار با حضور مسئولان این شهرستان در مجتمع فرهنگی ورزشی هلالاحمر واقع در میدان سپاه برگزار میشود.
رئیس جمعیت هلالاحمر شهرستان شهریار ادامه داد: همچنین در حاشیه همایش تقدیر و تشکر از امدادگران هلالاحمر شهرستان شهریار، مانور امدادرسانی توسط اعضای جوانان، داوطلبان و کارکنان هلالاحمر برگزار میشود.
وی به لزوم تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: اعضای جوانان، داوطلبان و کارکنان هلالاحمر شهرستان شهریار در روز 23 اردیبهشت ماه جاری با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمانهای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و شهدا تجدید میثاق میکنند.
رضایی با اشاره به دیدار اعضای هلالاحمر شهرستان شهریار با خانواده شهدا بیان کرد: همچنین اعضای هلالاحمر شهرستان شهریار در روز 25 اردیبهشت ماه جاری با خانواده معزز شهدا و جانبازان دیدار میکنند تا به عهد خود با امام شهدا جامه عمل بپوشانند.
وی در پایان متذکر شد: دیگر برنامههای هلالاحمر شهرستان شهریار در این هفته شامل حضور امدادگران این نهاد در روستاهای محروم و ویزیت رایگان روستاییان، راهاندازی کاروان سلامت، برگزاری مانور گروه bhcu یا درمان اضطراری در مواقع ضروری، مانور تخلیه اضطراری و ... است.