تجزیه کشورهای اسلامی و اختلاف بین مسلمانان از مهمترین اهداف آمریکاست

تهران – ایرنا – امام جمعه شهریار گفت: تجزیه کشورهای اسلامی و اختلاف بین مسلمانان از اهداف مهم آمریکا در جهان است .

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام موسی سالمی امام جمعه شهریار در خطبه دوم نماز جمعه این هفته افزود: آمریکا دو هدف کلیدی را امروز در جهان برای کشورهای خاورمیانه دارد که ایجاد اختلاف بین قومیتها و تجزیه کشورهای اسلامی است که با این هدف می تواند بیشترین سلطه را برای چپاول و غارت ثروت مسلمانان دست پیدا کند.

وی اظهار داشت: 18 اردیبهشت ، سالروز تأسیس سازمان صلیب سرخ جهانی است که متأسفانه این نهاد بین المللی هیچ کمکی به مردم بی دفاع یمن که در محاصره کامل رژیم آل سعود است نکرده و اف بر سازمانهای حقوق بشر که خود را حامی دفاع از انسانهای بی گناه می دانند.

وی تأکید کرد: متأسفانه تمام نهاد های بین المللی تحت نفوذ آمریکا هستند و در جنگ نابرابر آل سعود جنایتکار علیه کشور یمن هیچ حرکت انساندوستانه از خود نشان ندادند.

وی افزود: ما سالروز تآسیس سازمان هلال احمر را به تلاش گران این نهاد مقدس تبریک می گوییم که در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

نمازگزاران شهرهای شهریار، ملارد، اندیشه، باغستان، صفادشت، صباشهر و وحیدیه با راهپیمایی خود جنایت ددمنشانه آل سعود را محکوم وهمبستگی خود را با مردم بی دفاع یمن اعلام کردند.