همایش کوهنوردی بسیج و سپاه شهریار برگزار میشود
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار گفت: همایش کوهنوردی با حضور اقشار مختلف بسیج و پایوران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار برگزار میشود.
به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران، غلامرضا اللهوردی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان شهریار ضمن تبریک هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج اظهار کرد: بدون شک راهبردیترین وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزایش معنویت و محقق کردن شایستگی و بایستگیهای پاسداری است و این نهاد در راستای نهادینه کردن معنویت در جامعه گام بر میدارد.
وی با اشاره به منشأ فعالیتهای فرهنگی و ارزشی سپاه و بسیج بیان کرد: فعالیتهای فرهنگی و ارزشی سپاه و بسیج برگرفته از اندیشههای ناب استاد شهید مطهری بود چراکه وی تبیینکننده افکار متعالی امام خمینی (ره) و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار با اشاره به حمایت این نهاد از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج تصریح کرد: مربیان عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج به ویژه مربیان طرح صالحین تحولآفرین و معنویتافزا هستند و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار حمایت همهجانبه از این عزیزان را در اولویت برنامههای خود قرار داده است.
وی به اندیشه ناب امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی ایران را بر مبنای تفکر اسلامی و آموزههای قرآنی بنا نهادند، بنابراین ما نیز باید در راستای تحقق ارزشهای اسلامی در جامعه گام برداریم.
اللهوردی با اشاره به لزوم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج اظهار کرد: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار در راستای اهداف خود برای گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج برنامههای متنوعی را در دستور کار دارد.
وی با اشاره به برنامههای ورزشی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج بیان کرد: معاونت تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار با همکاری عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان اقدام به برپایی همایش کوهنوردی میکند.
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار در پایان متذکر شد: این همایش با حضور اقشار مختلف بسیج و پایوران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار فردا 17 اردیبهشت ماه جاری برگزار میشود.