افتتاح 2 پروژه عمرانی به مناسبت هفته معلم در شهریار
مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار با اشاره به لزوم فراهم اوردن کلیه امکانات جهت رفاه حال فرهنگیان گفت: دو پروژه عمرانی به مناسبت هفته معلم در شهریار افتتاح خواهد شد.به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران، پیش از ظهر امروز مراسم نکوداشت جایگاه و قدردانی از خانوادههای شهدای فرهنگی به همت آموزش و پرورش شهرستان شهریار در محل سالن شهید کافی این شهرستان با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی به ویژه حجتالاسلام و المسلمین سید علی مروج امام جمعه شهر جدید اندیشه، علی ذبیحی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان با حضور خانوادههای معظم شهدای فرهنگی برگزار شد.
این همایش که مطابق اعلام رسمی آموزش و پرورش شهرستان شهریار مقرر بود در ساعت 10 و 30 دقیقه صبح آغاز شود با حدود 30 دقیقه تاخیر برگزار شد که امید میرود همین مقدار تاخیر اندک نیز زین پس به منظور احترام هرچه بیشتر به حضار برچیده شود!
طی این همایش علی ذبیحی که به عنوان میزبان و بانی اصلی برگزاری این مراسم به ایفای نقش میپرداخت، با اشاره به لزوم پاسداشت جایگاه شامخ شهدا در آحاد مختلف جامعه اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران که به نام دین مبین اسلام آذینبندی شده است تمام کارها رنگ و بوی مذهبی به خود خواهد گرفت.
وی با اشاره به جایگاه معلم در دین مبین اسلام بیان کرد: معلم در دین مبین اسلام از جایگاه ویژهای برخوردار است جایگاهی که میتواند یک جامعه را از ظلمت به سوی نور و روشنایی رهنمایی کند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار با تاکید بر لزوم فرآهم آوردن کلیه امکانات جهت رفاه حال فرهنگیان و معلمان در جامعه خاطرنشان کرد: به مناسبت هفته معلم دو پروژه عمرانی در سطح شهرستان برای فرهنگیان گرامی این شهرستان به بهرهبرداری خواهد رسید.
وی به نخستین پروژه رفاهی آموزش و پرورش شهرستان شهریار اشاره کرد و گفت: یکی از این پروژهها که مدتی است افتتاح شده مجتمع رفاهی در مشهد مقدس است که از این پس آماده پذیرایی از فرهنگیان شهرستان شهریار که عازم این دیار مقدس هستند، است.
ذبیحی با اشاره به دومین پروژه رفاهی آموزش و پرورش شهرستان شهریار اظهار کرد: دیگر پروژه که در این هفته به بهرهبرداری خواهد رسید پروژه درمانگاه فرهنگیان شهریار است که از حدود هشت ماه پیش این مطالبه عمومی در دستور کار قرار گرفت و این پروژه امروز آماده بهرهبرداری است.
در ادامه این همایش نیز حجتالاسلام والمسلمین سید علی مروج که به دلیل رسیدگی به امور معتکفان در شهر جدید اندیشه با کمبود زمان مواجه بود، طی اظهاراتی کوتاه با تاکید بر لزوم آشنایی هرچه بیشتر نسلهای سوم و چهارم انقلاب اسلامی با حقیقت جنگ خطاب به مدیر آموزش و پرورش شهریار بیان کرد: در هفته یک روز را برای حضور دانشآموزان در محلی خاص برای آشنایی هرچه بیشتر آنها با رشادتهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس اختصاص دهید.
وی در پایان متذکر شد: این قبیل اقدامات همان زنده نگه داشتن یاد شهداست که بارها و بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است که سبب خنثی شدن حربههای شوم دشمنان خواهد شد.
به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران، در خاتمه این همایش نیز با اهدای هدایایی هر چند اندک تلاش شد از خانوادههای معظم شهدا به پاس سالها تلاش و مقاومت تجلیل و تشکر به عمل آید.