رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار گفت: شهید مطهری از بارزترین و پیش روترین متفکران اسلامی تاریخ معاصر است.


به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران، حجتالاسلام والمسلمین حسینعلی رضازاده ظهر امروز در جمع معلمان شهرستان شهریار با اشاره به سالروز شهادت شهید مطهری اظهار کرد: شهید استاد مطهری یکی از بارزترین و پیش روترین متفکران اسلامی در تاریخ معاصر است.
وی با اشاره به جایگاه علمی و فرهنگی شهید مطهری بیان کرد: شهید مطهری یکی از شخصیتهای بارز علمی و فرهنگی است که موفقیتهای پی در پی در جهات مختلف به دست آورد و سرآمد متفکران و اندیشمندان در حوزه علوم اسلامی بود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار با اشاره تلاش شبانهروزی شهید مطهری در راستای کسب علم تصریح کرد: اگر مطهری، مطهری شد یکی از عوامل آن عزم و اراده مستحکم و پشتکار و تلاش شبانهروزی وی بود و به فرموده بزرگان دین حکمت و دانش با راحتی و تنپروری جمع نمیشود.
وی با تبریک روز کارگر خاطرنشان کرد: باید روز معلم را به تمامی فرهنگیان کشور به ویژه اعضای آموزش و پرورش شهرستان شهریار تبریک بگویم.
این مسئول در پایان متذکر شد: شهید مطهری در طهارت روح و قوت ایمان و قدرت بیان کمنظیر بود و آثار قلم و زبان آن شهید برای نسل جدید امروزه و حتی با گذشت سال ها، آموزنده و مفید است.