فرماندار شهرستان شهریار گفت: همه واقفیم که رکن اساسی کار و تولید، کارگران هستند.به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، فرماندار شهرستان شهریار در جمع کارگران اظهار کرد: بیشک همه مسئولان نظام از شرایط سخت و طاقتفرسای کار شما کارگران عزیز اطلاع داشته و در راستای احقاق حق شما از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه همه واقف هستند که رکن اساسی کار و تولید، کارگران هستند، بیان کرد: گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه کارگران شریف و مؤمن ایران اسلامی فرصتی شد تا زحمات بیبدیل این عزیزان را ارج نهیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با اشاره به اینکه کار و کارگری در دین مبین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژهای برخوردار است، افزود: کارگران بازوان حرکت هر جامعهای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند، بیشک حیات ملت، جامعه و همه پیشرفتهای حاصل در مسیر زندگی برگرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشهورزی کارگران است.
ناجی گفت: هر جامعهای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده کند توسعه، پیشرفت و رونقی دوچندان خواهد یافت.