احمد عبدالوند صبح امروز در گفتوگوبا خبر نگار ما گفت : با اشاره به قهرمانی کشتیگیر نونهال ساکن شهرستان شهریار اظهار کرد: ورزشکار نونهال اهل شهرستان شهریار، در رقابتهای کشتی جام بینالمللی رومی کیدز ترکیه در وزن ۷۶ کیلوگرم رشته آزاد به مقام قهرمانی دست یافت.
وی با اشاره به زمان و مکان برگزاری این سری از مسابقات اظهار کرد: این رقابتها طی روزهای اول و دوم اردیبهشت ماه سال جاری در شهر قونیه از توابع کشور ترکیه برگزار شده است. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار با اشاره به روند برگزاری مسابقات کشتی آزاد بینالمللی نونهالان جام کیدز ترکیه تصریح کرد: علی سلمانی آزادکار وزن ۷۶ کیلوگرم شهرستان شهریار در آخرین دوره این رقابتها توانست با غلبه بر حریفان خود، مقام نخست این وزن را به دست آورد.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] وی با اشاره به موفقیت تیم ملی کشتی آزاد نونهالان در رقابتهای کشتی جام بینالمللی رومی کیدز ترکیه در بیان داشت: تیم ملی کشتی آزاد نونهالان با شرکت چهار نماینده در رقابتهای کشتی جام بینالمللی رومی کیدز ترکیه حضور داشت که علی سلمانی آزادکار وزن ۷۶ کیلوگرم شهرستان شهریار مقام نخست این مسابقات را از آن خود کرد.
عبدالوند تصریح کرد: سلمانی به همراه سایر اعضای تیم ملی کشتی آزاد نونهالان در رقابتهای کشتی جام بینالمللی رومی کیدز ترکیه به نمایندگی از ایران حضور پیدا کرد و با کسب این موفقیت پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در کشور ترکیه به اهتزاز در آورد.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] وی ادامه داد: جامعه ورزش شهرستان شهریار کسب این موفقیت را به خانواده سلمانی و مربیان پرتلاش هیئت کشتی این شهرستان تبریک گفته و امیدواریم که با کمک و مساعدت روزافزون مسئولان ورزش شهرستان شهریار روز به روز پیشرفت کرده و به جایگاه اصلی خود نزدیک شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، این نخستین تورنمنت برونمرزی کشتی آزاد در رده نونهالان بوده که به این شکل برگزار شده است.