درمانگاه تخصصی دندانپزشکی آرمانی با تجهیزاتی منحصر بفرد و پزشکانی متبحر در هفته جاری در شهریار با حضور مسٔولان شهرستان ُ هنرمندان صدا وسیما و علاقمندان به بهداشت دهان و دندان ُ طی مراسم ویژه ای راه اندازی و افتتاح خواهد شد.
موسس در مانگاه دندانپزشکی آرمانی [دکتر بهنام بوالهری ] متخصص درمان ریشه و دانشیار علوم پزشکی ایران است که با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مدرن و پزشکانی متخصص که تعدادی از آنها از اساتید برجسته دانشگاه می باشند ٫ شرایط ارتقاء سلامت دهان و دندان منطقه را ایجاد نموده است .
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
در مانگاه مذکور تنها مرکز ارا ئه دهنده خدمات تخصصی دندانپزشکی با تجهیزاتی مدرن در منطقه است که بطور تخصصی به اموری مانند ( درمان ریشه – جراحی فک و صورت – ترمیم و زیبایی- پروتزهای دندانی – جراحی لثه و دندانپزشکی اطفال ) می پردازد.
مدیر درمانگاه دندانپزشکی آرمانی از عقد قرار داد با بیمه های : ایران ٫ دانا و البرز : در آینده ای نزدیک با هدف ارا ئه خدمات بهتر و بیشتر به اهالی محترم منطقه٫ شهرستان و دیگر مراجعان گرامی خبر داد.
نشانی در مانگاه دندانپزشکی آرمانی : شهریار – خیابان ولیعصر ( عج) – جنب چهار راه مخابرات – مجتمع آینده

شماره تماس :۶۵۲۸۴۱۸۱


**،، دندان ها٫ سرمایه هایی گرانبها هستند ُ در حفظ آنها بیشتر تلاش کنیم ،،**
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]