جمعآوری وجوه نقدی برای کمک به مردم یمن توسط هلال احمر شهریار
رئیس اداره جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار از جمعآوری وجوه نقدی برای کمک به مردم مظلوم یمن توسط این نهاد خبر داد.
مرتضی رضایی امروز در گفتوگو با خبرنگار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در غرب استان تهران اظهار کرد: در پی حملات وحشیانه رژیم خونخوار آلسعود به کودکان و زنان مسلمان کشور یمن، جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار در راستای اهداف انساندوستانه خود و به منظور حمایت از ملت مظلوم و بیدفاع این کشور تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.
وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار در راستای جمعآوری وجوه نقدی مردم مسلمان و نوعدوست این شهرستان برای کمک به مردم مظلوم یمن اعلام آمادگی میکند.
رئیس اداره جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار گفت: در پی کشتار بیرحمانه زنان و کودکان مظلوم کشور یمن از سوی رژیم آلسعود، جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار با پیروی از امیرالمومنین حضرت علی (ع) در کمک به نیازمندان و همنوعان قصد کمک به مردم بیدفاع کشور یمن دارد، بنابراین از تمام مردم شریف و نوعدوست این شهرستان دعوت به عمل میآید تا در این امر و ثواب اخروی سهیم شوند.
وی ادامه داد: شهروندان شهرستان شهریار میتوانند کمکهای ریالی خود را به شماره حساب 99999 جمعیت هلال احمر نزد بانکهای رفاه، ملی، دی، تجارت، شهر، صادرات، ملت، سپه و مسکن واریز کنند.
رضایی در پایان متذکر شد: همچنین شهروندان شهرستان شهریار میتوانند کمکهای غیرریالی خود را به شماره حسابهای 702070 ارزی دلار بانک ملی و 999999 ارزی یورو در بانک ملت واریز کنند و در کمکرسانی به کودکان و زنان مظلوم کشور یمن سهیم شوند.