[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری پزشک قلابی خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ گلزاری گفت: با بدست آمدن خبر و اطلاعاتی در خصوص جعل عنوان پزشک توسط فردی به نام "عزت" در سعیدآباد شهریار، بررسی موضوع توسط ماموران پلیس امنیت عمومی در دستور کار قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با آغاز بررسی های پلیس و تایید خبر و تحقیقات از اهالی و ساکنان و درمانگاه،مشخص شد که متهم خود را به عنوان پزشک عمومی معرفی کرده و با اجاره کردن درمانگاه، به طبابت و ویزیت بیماران می پرداخته است.
سرهنگ گلزاری گفت: با نهایی شدن تحقیقات پلیس و جمع آوری مستندات و ادله لازم از جمله گزارشات مردمی و چند برگ ویزیت و نسخه های تجویز شده جعلی،با هماهنگی مقام قضائی متهم احضار شد و با انجام تحقیقات لازم از وی و مکاتبه با اداره بهداشت و درمان درخصوص صحت شماره نظام پزشکی،جعلی بودن عنوان متهم مشخص شد.
در تحقیقات پلیس، متهم ضمن قبول اتهاماتش دراعترافات اولیه گفت:با مدرک فوق دیپلم رشته تکنیسین اتاق عمل، مهر پزشک معالجی در شیراز و دو دکتر دیگر در شهریار را جعل کرده و حدود دو ماه در این زمینه فعالیت داشتم که توسط ماموران شناسایی و دستگیر شدم . با اعتراف متهم پرونده وی برای بررسی قضایی تحویل مراجع قضایی شد.