شهردار شهریار گفت: مهندسان معمار باید بعد انسانی و معنوی زندگی را مدنظر قرار دهند و با استفاده از المانهای اسلامی ایرانی آسایش و آرامش را به زندگی شهروندان هدیه دهند.به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران به نقل از روابط عمومی شهرداری شهریار، همایش روز ملی معمار با حضور جهانبخش نایب رئیس اول نظام مهندسی استان تهران، مسعود رهنما شهردار شهریار، قاسمزاده رئیس کانون نظام مهندسی شهریار، اعضای کانون نظام مهندسی و دیگر مسئولان در فرهنگسرای استاد شهریار برگزار شد.
شهردار شهریار ضمن خیر مقدم به کلیه حضار و تبریک این روز، تفاوت مهندسان معمار را با سایر مهندسان، در دیدگاه متفاوت آنها نسبت به یکدیگر عنوان و اظهار کرد: شاخصه معنوی مهندس معمار موجب ارزشگذاری به کارش میشود.
مسعود رهنما بیان کرد: آیا شهرهای ما به همان صورتی که باید باشد، است؟
وی افزود: قطعا مهندسان معمار باید بعد انسانی و معنوی زندگی را مدنظر قرار داده و با استفاده از المانهای اسلامی ایرانی، آسایش و آرامش را به زندگی شهروندان هدیه دهند.
شهردار شهریار از آپارتمانسازیهای امروزی انتقاد و خاطرنشان کرد: مهندسان معمار باید در بحث طراحی و ساخت و ساز معنویت ساختمان را پر رنگتر کرده و به این وسیله موجبات جلوگیری از شکستن حرمتها و حریم خانهها را فراهم آورند.