[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]مجموعه سریال ۱۶ قسمتی «بیدستان» با محوریت ایجاد اشتغال، کارآفرینی و بحث گردشگری و حفظ منابع طبیعی در رادیو نمایش وارد مرحله تولید و ساخت شد. به گزارش خبرگزاری مهر، مرضیه رشیدبیگی نویسنده سریال رادیویی «بیدستان» ضمن اعلام این مطلب گفت: «بیدستان» نام فرضی منطقه ای کشاورزی است که خارج از تهران قرار دارد و دارای جذابیت ها و قابلیت های گردشگری بسیاری است. این ملک که سال ها است از آن استفاده ای نمی شود به صورت ارثیه به خواهر و برادری رسیده است و آنها تصمیم دارند با فروش آن هتلی در تهران راه اندازی کنند اما با حضور در منطقه، متوجه جذابیت های گردشگری آن می شوند که این ماجرا، سر آغاز داستان هایی می شود.
این نویسنده یادآور شد: فرم ساختاری این نمایشنامه رادیویی به طوری تنظیم شده است که در صورت تمایل و علاقه شنوندگان، داستان آن می تواند ادامه پیدا کند.
این سریال رادیویی هم اکنون در مرحله تمرین و دورخوانی قرار دارد که تهیه کنندگی آن را شهریار کرمی برعهده دارد و کارگردانی آن نیز بر عهده محمد عمرانی است. همچنین محمدرضا قبادی فر افکتور و رضا طاهری صدابردار نمایش رادیویی «بیدستان» هستند.
شهین نجف زاده، رضا عمرانی، مینو جبارزاده، نگین خواجه نصیر، رامین پورایمان، سینا نیکوکار، قربان نجفی، میرطاهر مظلومی، فریدون محرابی، زهره مجابی، فریبا متخصص، بیوک میرزایی، امیرعباس توفیقی، رویا فلاحی، احمد گنجی، افسانه محمدی، صدیقه کیانفر، جواد پیشگر، سعیده فرضی، نازنین مهیمنی، حمیدرضا هدایتی و محمد رضا علی در این سریال به ایفای نقش می پردازند که به زودی از شبکه رادیویی نمایش پخش خواهد شد.