تهران – ایرنا – امام جمعه شهریار گفت: کمال زنان ایران اسلامی در تعلیم و تربیت نسل آینده است.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین ' موسی سالمی ' امام جمعه شهریار در خطبه دوم نماز جمعه این هفته ضمن تبریک گفتن روز 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و هم چنین روز دوم اردیبهشت تأسیس سپاه پاسداران افزود: امروز امنیت و صلابت نظام جمهوری اسلامی مدیون دلاورمردیهای نیروهای نظامی است .

امام جمعه شهریار حملات نظامی آل سعود به کشور یمن را محکوم کرد و افزود: مجامع بین المللی واکنش شدیدی را علیه مرتجعین وابسته به آمریکا نشان ندادند ، چرا باید یک کشوری که ادعای اسلامی دارد به مردمی که می خواهد سرنوشت خودشان را تعیین کنند به خاک و خون می کشد .

وی افزود: بیداری اسلامی ملتهای مسلمان حاکمان سر سپرده منطقه را به وحشت انداخته و می خواهند حرکتهای اسلامی مردم را با جنایت و خونریزی ، رعب و وحشت از میان ببرند و این را بدانند اسلام ناب محمدی و ملت مقاوم یمن هرگز زیرفشار و بمباران تسلیم دشمنان نخواهند شد .

امام جمعه در ادامه خطبه افزود: خانواده ها نباید سه مسئله مهم ازدواج ، صدقه و حجاب را فراموش کنند ، ازدواج جوانان دین را کامل می کند ، صدقه اتفاقات ناگوار را دور می کند ، حجاب جامعه را از هرگونه لرزش حفظ می کند که متآسفانه این مسئله در جامعه ما کمرنگ می شود.

وی خاطر نشان کرد: هنوز مسئله حجاب به طور مطلوب حل نشده که متآسفانه می خواهند بانوان در سالنها و زمینهای ورزشی حضور پیدا کنند ، کمال زنان ایرانی در تعلیم و تربیت و خانواده است.

امام جمعه گفت: سفر قریب الوقوع رئیس جمهور در آینده ای نزدیک به شهرستان شهریار انجام می شود و لازم است مردم با حضور یک پارچه و پرشور از خدمتگزاران خودشان استقبال کنند.

وی ادامه داد: قطعا مردم انقلابی شهرستان شهریار برای حضور رییس جمهور لحظه شماری می کنند که این شخصیت بزرگ مشکلات و نیازهای شهرستان شهریار را از نزدیک بررسی و مورد توجه قرار دهد .

وی تأکید کرد: مسائل فرهنگی در شهرستان مظلوم واقع شده ، چرا که فرهنگ لازمه توسعه کشور است و متأسفانه مسائل فرهنگی تعطیل شده و باید از مظلومیت خارج شود.