نشست ستاد استقبال از رئیس جمهور به ریاست معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان شهریار در ساختمان فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.
به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نشست ستاد استقبال از رئیس جمهور به ریاست معاون فنی و عمرانی فرماندار این شهرستان در ساختمان فرمانداری شهرستان شهریار تشکیل شد.
در این جلسه، برنامهریزی و هماهنگی کمیته حمل و نقل و ستاد استقبال از سفر رئیس جمهور صورت گرفت و مقرر شد تمام سازمانهای ذیربط ضمن آمادگی کامل با اتخاذ تدابیر لازم لیست تمام خودروهای سازمان مربوطه را به منظور نیازسنجی تا پایان وقت اداری روز شنبه به فرمانداری اطلاع دهند.

در ادامه این جلسه، بررسی و هماهنگی لازم برای افزایش نرخ کرایههای درون و برونشهری مطابق نامه ابلاغی از سوی استانداری و سازمان شهرداریها و دهیاریها صورت گرفت و مقرر شد بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده توسط مدیرعاملان سازمانهای شهرداری طی جلسه تکمیلی و کارشناسی نسبت به ارزیابی و تعیین تکلیف نرخهای پیشنهادی برای ارسال به شوراهای اسلامی اقدام کنند.