رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر شهریار:
بودجه شهرداری شهریار با وجود رکود موجود کاهش نیافت
رئیس کمیسیون بودجه و عمران شورای اسلامی شهر شهریار گفت: با توجه به کاهش درآمد و رکود اقتصادی، بودجه شهرداری شهریار در سال جاری کاهش نیافته است.

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر شهریار، مرتضی احمدی ضمن تبریک سال نو بر ضرورت عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون نامگذاری سال جاری تحت عنوان «دولت و ملت همدلی و همزبانی» تاکید و اظهار کرد: شهردار و مدیران شهرداری آنچه که در توان دارند را در سال جاری بهکار گیرند، چراکه این امر باعث توسعه و پیشرفت شهر شده و انتظارات شهروندان محقق خواهد شد.
وی اضافه کرد: تمام تلاشها، پیگیریها و حرفهای ما برای احقاق حق مردم است و انتظار داریم مدیران و مسئولان شهرداری با تفاهم و همدلی در جهت احقاق حقوق مردم تلاش و توجه بیشتری کنند.
رئیس کمیسیون عمران و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شهریار در بخش دیگری از سخنان خود، به تصویب بهموقع بودجه 154 میلیارد تومانی سال جاری شهرداری شهریار اشاره کرد و این امر را حاصل همدلی و همراهی اعضای شورا و مدیران شهرداری دانست و افزود: این بودجه در دو بخش عمرانی با 57 درصد و جاری با 43 درصد مورد تصویب قرار گرفت که با وجود کاهش وضعیت درآمدی و رکود اقتصادی در شرایط فعلی بودجه شهرداری شهریار در سال 94 کاهش نیافته است.
عضو شورای اسلامی شهر شهریار تصریح کرد: شورای شهر اولویتها و برنامه راه را برای شهرداری در سال جاری تعریف کرده است و در پایان سال 94 نیز تحقق اولویتهایمان را از شهرداری میخواهیم.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شهریار در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه شهرداری شهریار در جذب سرمایه بخش خصوصی اقدامات خوبی به انجام رسانده است، خاطرنشان کرد: در مورد 15 طرح که توسط شهرداری برای سرمایهگذاری در بخش خصوصی مورد تصویب شورای شهر قرار گرفته، پیگیریهای خوبی از سوی سازمان نوسازی و معاونت اقتصادی انجام شده که این امر نویدبخش توجه مناسب به توسعه سرمایهگذاری در شهر شهریار خواهد بود.
احمدی در پایان سخنان خود به مهمترین پروژههای قابل افتتاح در سال جاری از جمله کمربندی امیریه، پروژه تقاطع غیرهمسطح شباهنگ، ساختمان حمل و نقل و ترافیک و مرکز کنترل ترافیک شهر، پارکهای میلاد چهار و بعثت سه در شهرک وائین اشاره کرد و متذکر شد: با بهرهبرداری از این پروژهها گام دیگری در جهت ارائه خدمات و رفاه بیشتر برای شهروندان برداشته خواهد شد.