صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 16 , از مجموع 17

موضوع: هواشناسی شهریار

 1. #1
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  هواشناسی شهریار

  شرایط جوی شهرستان شهریار فردا پنج شنبه 27 فروردین جاری کمی تغییر خواهد کرد و در بعد از ظهر کمی ابری همراه با وزش باد بوده و در اوایل شب شاهد بارش برف و رعد و برق خواهد بود.  به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران، بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، شرایط جوی شهرستان شهریار تا چند روز آینده نسبتا آرام خواهد بود.

  هوای امروز شهرستان شهریار صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود، بیشترین دمای امروز در این شهرستان 15 درجه و کمترین دما یک درجه سانتیگراد است.
  شرایط جوی شهرستان شهریار فردا پنج شنبه 27 فروردین جاری کمی تغییر خواهد کرد و در بعد از ظهر کمی ابری همراه با وزش باد بوده و در اوایل شب شهریار شاهد بارش باران و رعد و برق خواهد بود.
  در این روز بیشینه دما 18 درجه و کمینه دما پنج درجه سانتیگراد خواهد بود.
  ویرایش توسط SHAHRIAR-NOVIN : پنجشنبه ۲۸ خرداد ۹۴ در ساعت ۰۳:۳۱

 2. #2
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران گفت: هوای امروز شهرستان شهریار بارانی است.
  محمدمهدی عشقی امروز در گفتوگو با خبرنگار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در غرب استان تهران به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای روز گذشته شهرستان شهریار کمی ابری همراه با غبار محلی بود و در بعد از ظهر به شدت باد و گرد و غبار افزوده شد، بیشترین دمای هوای در این شهرستان 20 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 10 درجه سانتیگراد بود.
  وی با اشاره به وضعیت جوی امروز شهرستان شهریار گفت: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، هوای امروز شهرستان شهریار ابری تا نیمهابری و در برخی مناطق شاهد بارش پراکنده باران خواهد بود و احتمال وقوع رعد و برق و وزش باد وجود خواهد داشت.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران ادامه داد: بیشینه دما امروز در شهرستان شهریار 18 درجه سانتیگراد و کمینه دما 10 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز یکشنبه هفته جاری پرداخت و بیان کرد: فردا هوای شهرستان شهریار صاف تا قسمتی ابری خواهد بود و احتمال وزش باد وجود دارد.
  عشقی در پایان صحبـتهای خود متذکر شد: فردا بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 20 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 10 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 3. #3
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  آسمان شهریار فردا بارانی میشود

  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران گفت: فردا آسمان شهرستان شهریار بارانی است.


  محمدمهدی عشقی امروز در گفتوگو با خبرنگار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در غرب استان تهران به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار صاف بود، اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان با افزایش ابر و وزش باد همراه خواهد بود.
  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوای در این شهرستان 23 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 8 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار در صبح کمی ابری خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار در بعد از ظهر فردا با افزایش ابر همراه بوده و در برخی مناطق شاهد بارش رگبار خواهد بود و احتمال وقوع رعد و برق و وزش باد وجود خواهد داشت.
  وی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 25 درجه سانتیگراد و کمینه دما 11 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  عشقی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز چهارشنبه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در روز چهارشنبه هفته جاری صاف تا کمی ابری خواهد بود و این شهرستان در بعضی ساعات شاهد وزش باد است که در بعد از ظهر این روز احتمال وزش باد شدید وجود دارد.
  وی به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی چهارشنبه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: چهارشنبه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 26 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 12 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  ویرایش توسط SHAHRIAR-NOVIN : جمعه ۰۸ خرداد ۹۴ در ساعت ۰۵:۵۵

 4. #4
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  آسمان شهریار بارانی میشود

  آسمان شهریار بارانی میشود
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران گفت: از امروز و طی چند روز آینده آسمان شهرستان شهریار بارانی است.
  محمدمهدی عشقی امروز در گفتوگو با خبرنگار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در غرب استان تهران به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار نیمه ابری بود، اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان با افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و وزش باد همراه خواهد بود.
  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوای در این شهرستان 30 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 16 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار در صبح نیمهابری خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار در بعد از ظهر فردا با افزایش ابر همراه بوده و در برخی مناطق شاهد بارش رگبار خواهد بود و احتمال وقوع رعد و برق و وزش باد وجود خواهد داشت.
  وی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 27 درجه سانتیگراد و کمینه دما 15 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  عشقی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز پنجشنبه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در روز پنجشنبه هفته جاری نیمهابری تا گاهی ابری خواهد بود و این شهرستان در بعضی ساعات شاهد وزش باد است که در بعد از ظهر این روز احتمال بارش و رعد و برق وجود دارد.
  وی به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی پنجشنبه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: پنجشنبه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 28 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 16 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 5. #5
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  محمدمهدی عشقی امروز در گفتوگو با خبرنگار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در غرب استان تهران به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار نیمهابری بود، اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان با افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و وزش باد همراه خواهد بود.
  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوای در این شهرستان 28 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 17 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار در صبح ابری خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار در بعد از ظهر فردا با افزایش ابر همراه بوده و در برخی مناطق شاهد بارش رگبار خواهد بود و احتمال وقوع رعد و برق و وزش باد وجود خواهد داشت.
  وی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 27 درجه سانتیگراد و کمینه دما 16 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  عشقی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز دوشنبه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در روز دوشنبه هفته جاری کمی ابری خواهد بود و این شهرستان در بعضی ساعات شاهد وزش باد است.
  وی به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی دوشنبه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: دوشنبه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 28 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 16 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 6. #6
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  شهریار بارانی میشود

  محمدمهدی عشقی امروز در گفتوگو با خبرنگار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در غرب استان تهران به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار صاف بود اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.
  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوای در این شهرستان 31 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 17 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار در صبح صاف خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار در بعد از ظهر فردا با افزایش ابر همراه بوده و در برخی مناطق کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.
  وی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 31 درجه سانتیگراد و کمینه دما 17 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  عشقی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز چهارشنبه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در روز چهارشنبه هفته جاری در صبح صاف خواهد بود اما در بعد از ظهر آسمان این شهرستان با افزایش ابر و وزش باد همراه بوده و احتمال بارش رگبار و وقوع رعد و برق وجود دارد.
  وی به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی چهارشنبه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: چهارشنبه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 30 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 18 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 7. #7
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  طی روزهای آینده شهریار بارانی میشود

  محمدمهدی عشقی امروز در غرب استان تهران به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهریار کمی ابری همراه با وزش باد بود اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان با افزایش ابر همراه خواهد بود.

  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوای در این شهرستان 32 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 22 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان در صبح کمی ابری همراه با بارش پراکنده خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهریار در بعد از ظهر فردا نیز با بارش پراکنده، افزایش باد، وقوع گرد و خاک و رعد و برق همراه خواهد بود.
  وی به پیشبینی دمای هوای فردای شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان 33 درجه سانتیگراد و کمینه دما 20 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  عشقی به پیشبینی وضعیت جوی شهریار در روز شنبه هفته آینده پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان در روز شنبه هفته آینده در صبح کمی ابری خواهد بود اما در بعد از ظهر آسمان شهریار با افزایش ابر و وزش باد همراه است.
  وی به پیشبینی دمای هوای شهریار طی شنبه هفته آینده پرداخت و متذکر شد: شنبه هفته آینده بیشترین دمای هوا در شهرستان 35 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 21 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

 8. #8
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  محمدمهدی عشقی امروز به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار کم ابری بود، اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان با افزایش ابر، رگبار همراه خواهد بود و از اوایل امشب بارشهای پراکنده روی میدهد که همراه با رعد و برق، وزش باد و گرد و خاک خواهد بود.

  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان 38 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 25 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار کمی ابری خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا با افزایش ابر همراه بوده و از اوایل فردا شب در برخی مناطق شاهد بارش رگبار خواهد بود و احتمال وقوع رعد و برق و وزش باد و گرد و خاک وجود دارد.
  عشقی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 38 درجه سانتیگراد و کمینه دما 26 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز جمعه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز جمعه هفته جاری کمی ابری و در بعد از ظهر این روز با افزایش ابر همراه خواهد بود.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه جمعه هفته جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه جمعه هفته جاری در بعضی مناطق شاهد افزایش ابر خواهد بود و این شهرستان در بعضی ساعات شاهد بارش پراکنده باران و وزش باد و گرد و خاک است.
  وی در پایان به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی جمعه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: جمعه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 39 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 25 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 9. #9
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  هوای شهریار غبارآلود میشود  محمدمهدی عشقی امروز به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار صاف بود اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان با افزایش باد همراه خواهد بود و از اوایل امشب وزش باد شدید و گرد و خاک رخ میدهد.

  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان 36 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 18 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار صاف خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا با افزایش باد همراه بوده و از اوایل فردا شب وزش باد شدید و گرد و خاک رخ میدهد.
  عشقی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 35 درجه سانتیگراد و کمینه دما 19 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز دوشنبه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز دوشنبه هفته جاری صاف و در بعد از ظهر این روز با افزایش باد همراه خواهد بود.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه دوشنبه هفته جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه دوشنبه هفته جاری در بعضی مناطق شاهد وزش باد شدید و گرد و خاک رخ میدهد.
  وی در پایان به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی دوشنبه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: روز دوشنبه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 36 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 20 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 10. #10
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  هوای شهریار غبارآلود میشود

  محمدمهدی عشقی امروز به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار صاف و کمی ابری بود اما در بعد از ظهر آسمان این شهرستان با افزایش ابر همراه بود و از اوایل امشب وزش باد و گرد و خاک رخ میدهد.

  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان 27 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 21 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار صاف و غبارآلود خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا با افزایش باد همراه بوده و از اوایل فردا شب وزش باد و گرد و خاک رخ میدهد.
  عشقی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 28 درجه سانتیگراد و کمینه دما 22 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز جمعه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز جمعه هفته جاری ابری و در بعد از ظهر این روز با افزایش باد همراه خواهد بود.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه جمعه هفته جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه جمعه هفته جاری در بعضی مناطق شاهد وزش باد و گرد و خاک رخ میدهد.
  وی در پایان به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی جمعه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: روز جمعه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 26 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 26 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 11. #11
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  هوای شهریار غبارآلود میشود

  محمدمهدی عشقی امروز به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار صاف و کمی ابری بود اما در بعد از ظهر آسمان این شهرستان با وزش باد همراه بود و از اوایل امشب افزایش باد رخ میدهد.

  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان 26 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 25 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار صاف خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا با وزش باد همراه بوده و از اوایل فردا شب افزایش باد رخ میدهد.
  عشقی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 27 درجه سانتیگراد و کمینه دما 25 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز دوشنبه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز جمعه دوشنبه جاری صاف و در بعد از ظهر این روز با افزایش باد همراه خواهد بود.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه دوشنبه هفته جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه دوشنبه هفته جاری در بعضی مناطق شاهد وزش باد و گرد و خاک رخ میدهد.
  وی در پایان به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی دوشنبه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: روز دوشنبه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 28 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 26 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 12. #12
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  هوای شهریار غبارآلود میشود

  محمدمهدی عشقی به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار صاف بود اما در بعد از ظهر آسمان این شهرستان با غبارآلود بوده و از اوایل امشب وزش باد و گرد و خاک رخ میدهد.

  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان 37 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 22 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار صاف و غبارآلود خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا با افزایش باد همراه بوده و از اوایل فردا شب وزش باد و گرد و خاک رخ میدهد.
  عشقی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 38 درجه سانتیگراد و کمینه دما 23 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز جمعه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز جمعه هفته جاری ابری و در بعد از ظهر این روز با افزایش باد همراه خواهد بود.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه جمعه هفته جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه جمعه هفته جاری در بعضی مناطق شاهد وزش باد و گرد و خاک است.
  وی در پایان به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی جمعه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: روز جمعه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 39 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 23 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 13. #13
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  هوای شهریار گرم میشود

  محمدمهدی عشقی امروز به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار صاف بود اما در بعد از ظهر آسمان این شهرستان با افزایش ابر همراه بوده و از اوایل امشب وزش باد رخ میدهد.

  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان 40درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 24 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار صاف خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا با افزایش ابر همراه بوده و از اوایل فردا شب وزش باد رخ میدهد.
  عشقی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 41 درجه سانتیگراد و کمینه دما 25 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز جمعه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز جمعه هفته جاری صاف و در بعد از ظهر این روز با افزایش ابر همراه خواهد بود.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه جمعه هفته جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه جمعه هفته جاری در بعضی مناطق شاهد وزش باد است.
  وی در پایان به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی جمعه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: روز جمعه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 41 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 25 درجه سانتیگراد خواهد بود.

 14. #14
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  شهریار گرم میشود / احتمال باراش باران

  محمدمهدی عشقی امروز در گفتوگو با خبرنگار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در غرب استان تهران به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آب و هوای صبح امروز شهرستان شهریار صاف بود اما از ساعتی دیگر این شهرستان با افزایش ابر همراه خواهد بود و از اوایل امشب شاهد بروز غبار محلی هستیم.
  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان 24 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 10 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا هوای شهرستان شهریار کمی ابری همراه با غبار محلی خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا با وزش ابر همراه بوده و از اوایل فردا شب گاهی شاهد وزش باد خواهیم بود.
  عشقی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 25 درجه سانتیگراد و کمینه دما 11 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز سهشنبه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز سهشنبه هفته جاری کمی ابری تا نیمهابری و در بعد از ظهر این روز با وزش باد همراه خواهد بود.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه سهشنبه هفته جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه سهشنبه هفته جاری در بعضی مناطق تمام ابری خواهد بود و احتمال بارش باران وجود دارد.
  وی در پایان به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی سهشنبه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: روز سهشنبه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 26 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 13 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از غرب استان تهران، با توجه به اعلام رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی این استان هوای شهرستان شهریار در روزهای آینده با افزایش دما و احتمال بارش باران همراه است.

 15. #15
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  شهریار بارانی میشود / کاهش 10 درجهای دما

  محمدمهدی عشقی امروز در غرب استان تهران به پیشبینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آسمان صبح امروز شهرستان شهریار قسمتی ابری بود اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان با افزایش ابر و وزش باد شدید همراه خواهد بود و از اوایل امشب شاهد بارش پراکنده باران هستیم.

  وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان 19 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 7 درجه سانتیگراد است.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشههای پیشیابی و تصاویر ماهوارههای هواشناسی، فردا آسمان شهرستان شهریار نیمه ابری خواهد بود.
  وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا ابری بوده و از اوایل فردا شب شاهد بارش باران و وزش باد خواهیم بود.
  عشقی به پیشبینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار 12 درجه سانتیگراد و کمینه دما 4 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  وی به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز دوشنبه هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز دوشنبه هفته جاری نیمه ابری و در بعد از ظهر این روز ابری خواهد بود.
  رئیس اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی استان تهران به پیشبینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه دوشنبه هفته جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه دوشنبه هفته جاری در بعضی مناطق شاهد افزایش بارش باران و وزش باد خواهد بود.
  وی در پایان به پیشبینی دمای هوای شهرستان شهریار طی دوشنبه هفته جاری پرداخت و متذکر شد: روز دوشنبه هفته جاری بیشترین دمای هوا در شهرستان شهریار 9 درجه سانتیگراد و کمترین دمای هوا 2 درجه سانتیگراد خواهد بود.
  با توجه به اعلام اداره پیشبینی و هشدارهای جوی ادارهکل هواشناسی این استان هوای شهرستان شهریار در روزهای آینده با کاهش 10 درجهای دما همراه است.

 16. #16
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  بارش پراکنده باران در غرب استان تهران

  شهرستانهای غرب استان تهران شاهد وزش باد و بارش پراکنده باران است.
  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رئیس اداره هواشناسی شهریار گفت: در شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد شاهد وزش باد شدید همراه با بارش پراکنده باران هستیم.
  امیر سهرابی افزود: دمای شهرستانهای غرب استان تهران حداکثر 11 و حداقل 6 درجه سانتی گراد است.
  وی افزود: بارش برف در ارتفاعات و وزش باد شدید در منطقه باعث شده که دمای منطقه کاهش یابد که در روزهای آتی از میزان برودت هوا کاسته خواهد شد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •