خبر شهر -فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۵۲ کیلوگرم هرویین و دستگیری دو قاچاقچی در خادم آباد شهریار خبر داد.
خبر شهر به گزارش پایگاه خبری پلیس،سردار”ناصر اصلانی”در تشریح این خبر گفت:با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر خرید و فروش موادمخدر در خادم آباد شهریار،موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود:مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر با تشکیل تیم عملیاتی و آغاز اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت های شبانه روزی موفق به شناسایی محل فعالیت قاچاقچیان موادمخدر در خادم آباد شده و در عملیاتی ویژه با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ویژه با ورود به منزل متهمان،در بازرسی از آن ۵۲ کیلوگرم هرویین خیس و دو عدد ترازوی دیجیتالی را کشف کردند.
به گفته سردار اصلانی در این عملیات پلیس، دو قاچاقچی به نام های “ح-ع” ۳۶ ساله و”ح-ل”۳۰ ساله هر دو اهل کرمانشاه در خاد آباد شهریار دستگیر شدند و یک دستگاه خودروی پراید ۱۴۱ نوک مدادی متعلق به قاچاقچیان نیز توقیف شد و متهمان به همراه موادمخدر مکشوفه و خودروی توقیفی جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با موادمخدر استان منتقل شدند. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]