به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از شهریار، حسین حقوردی ظهر امروز در دیدار صمیمی با اعضای شورای شهر این شهرستان با تأکید بر توسعه خدماترسانیها به مردم و افزایش خدمات عمرانی در این شهرستان با بیان این که سه اصل هدایت، حمایت و نظارت در سال جدید در رأس امور کاری اعضای شورای شهر قرار گیرد افزود: باید شعار امسال را قدم به قدم در برنامههای کاری خود در نظر بگیریم تا بتوانیم موفق عمل کرده و به جلو برویم.
وی با بیان اینکه موفقیتهای سال گذشته نیز در سایه همدلی و تعاملات مسئولان و اعضای شورای شهر بوده است افزود: ثمرات همدلی و تعاملات با مسئولان این شهرستان امروز با توسعه خدمات مشاهده شده است.
این مسئول با یادآوری به بیانات مقام معظم رهبری افزود: ایشان هدایت، حمایت و نظارت را سه اصل مهم در پیشبرد اهداف شورای شهر برشمردند که خوشبختانه شورای اسلامی شهر شهریار با توجه به این مهم در بخشهای مختلف تصمیمسازی، نظارت و حمایت به همدلی کم نظیری با شهرداری دست یافته است.
رئیس شورای شهر مهمترین دستاورد شورای شهر و مدیریت شهری را در سال گذشته، تفاهم و همدلی بینظیر مجموعه شورای شهر با نماینده مجلس شورای اسلامی، دستگاه قضایی، فرمانداری و تکتک دستگاههای اجرایی برای پیشبرد اهداف خدمتگذاری دانست.
وی به مهمترین مصوبات شورای شهر در سال 93 اشاره و خاطرنشان کرد: با ایجاد معاونت اقتصادی و سرمایهگذاری در شهرداری امیدواریم در سال جاری با اجرای پروژههای سرمایهگذاری شاهد تغییر و دگرگونی در چهره شهر باشیم.
حقوردی در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان و مشکلات ناشی از ترافیک از تصویب 3 پروژه بزرگ تقاطعهای غیر همسطح در میدان صیاد شیرازی و نقطه اتصال بلوار شهید شیخی با بلوار شهید سبزآبادی و ورودی فاز 1 اندیشه در سال 93 خبر داد و در ادامه تاکید کرد: با اجرای این 3 پروژه بزرگ مشکلات ترافیک در شهر به حداقل خواهد رسید.