در گفتوگو با تسنیم مطرح شد ساخت یک فیلم سینمایی درباره «حاج قاسم سلیمانی»

خبرگزاری تسنیم: سید سعید حسنپور، کارگردان و مستندساز از تولید فیلم سینمایی «سردار» با محوریت عملیاتهای بینالمللی سپاه قدس و با هدف به تصویر کشیدن فتح بیتالمقدس توسط نیروهای محور مقاومت و سرداران ایرانی بهخصوص «سردار حاج قاسم سلیمانی» خبر داد.سید سعید حسنپور، کارگردان و مستندساز در گفتوگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم از تولید فیلم سینمایی «سردار» با محوریت عملیاتهای بینالمللی سپاه قدس و با هدف به تصویر کشیدن فتح بیتالمقدس توسط نیروهای محور مقاومت و سرداران ایرانی بهخصوص «سردار حاج قاسم سلیمانی» خبر داد و گفت: مراحل پیشتولید این فیلم آغاز شده است. «سردار» فیلمی راهبردی و استراتژیک است که نابودی رژیم صهیونیستی و داعش را به تصویر میکشد.

وی افزود: حسن عباسی، ابوالقاسم طالبی، نادر طالبزاده و شهریار زرشناس اعضای شورای تولید این فیلم سینمایی هستند که من را در اولین تجربه کار سینمایی همراهی میکنند.
این کارگردان گفت: با توجه به شرایط ویژه کشورهای محور مقاومت، تولید این اثر میتواند قدرت نظامی و استراتژیک محور مقاومت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در جنگ نیابتی نشان دهد که سرانجام به فتح بیتالمقدس و نابودی رژیم صهیونیست میانجامد.
حسنپور در پایان تأکید کرد: فیلمنامه این اثر توسط شورای نویسندگی تهیه خواهد شد که تمامی افراد این شورا از برترین نویسندگان کشور خواهند بود. مراحل تولید این فیلم یک سال و نیم به طول خواهد انجامید. نگارش فیلمنامه «سردار» هم اکنون در مرحله تحقیقات و نوشتن سیناپس است.