ديدار ردهبندي جام جهاني کشتي فرنگي بين تيمهاي ايران و ترکيه با برتري شاگردان احد پازاج به پايان رسيد.

به گزارش "ورزش سه" از تسنیم، دیدار ردهبندی جام جهانی کشتی فرنگی بین تیمهای ایران و ترکیه در سالن 12 هزار نفری آزادی آغاز شد.

* در اولین دیدار و در وزن 59 کیلوگرم محسن حاجیپور به مصاف آیهان کاراکوش رفت که این مسابقه در پایان با پیروزی حاجیپور همراه شد. در وقت اول حاجیپور با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و در وقت دوم توانست حریف خود را ضربه فنی کند.

* در وزن 66 کیلوگرم قرار بود افشین بیابانگرد و آتاکان یوکسل رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که به دلیل حاضر نشدن حریف ترکیهای بیابانگرد به پیروزی رسید.

* در وزن 71 کیلوگرم هم پیام بویری و یونس اوزیل با هم سرشاخ شدند که در پایان نماینده کشورمان با ارائه یک کشتی برتر با نتیجه 6 بر صفر مقابل حریف خود به برتری رسید. بویری در وقت اول با نتیجه 4 بر صفر حریف خود را مغلوب کرد و در وقت دوم هم با کسب 2 امتیاز دیگر برتری خود را به حریف دیکته کرد.

* در وزن 75 کیلوگرم یوسف اخباری و امره کوش به مصاف هم رفتند که در نهایت اخباری با نتیجه 7 بر 2 مغلوب حریف خود شد تا اولین پیروزی تیم ترکیه به دست بیاید.

* در وزن 80 کیلوگرم حبیب الله اخلاقی و اصلان آتم با هم رقابت کردند که این مسابقه در پایان با نتیجه 10 بر 2 به سود اخلاقی به پایان رسید. اخلاقی در 3 دقیقه ابتدایی با نتیجه 5 بر 2 حریف خود را شکست داد و در ادامه و در وقت دوم هم با کسب 5 امتیاز دیگر پیروزی مقتدرانه ای را مقابل آتم کسب کرد.

* در ادامه و در وزن 85 کیلوگرم داوود عابدین زاده و متهان باشار رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که کشتی گیر کشورمان موفق شد با ارائه نمایشی مطلوب و با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست بدهد.