.. فرمانداریهای غرب تهراناداره فرهنگ و ارشاد اسلامیاندروید خبر شهربخشداریهاخبر گزاریخط مشی خبر شهردادسراهادانشگاه هاسازمان آتش نشانیستاد اقامه نمازشهرداری هاشهرداری ویژه پرندشورا های اسلامیلینکهای مفید غرب استان تهراننهادهای دولتینیازمندیهاهواشناسیچند رسانه ای


[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
مدیر امور آب و فاضلاب شاهدشهر از بهرهبرداری ساختمان جدید اداری این امور با حضور جمعی از مسئولان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان شهریار، ناصر محرمی پیرامون این خبر گفت: همزمان با آغاز ایام دهه فجر و با حضور رئیس شورای اسلامی شاهدشهر، مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرکهای غرب تهران، طی مراسمی ساختمان اداری امور آب و فاضلاب شاهدشهر در زمینی به مساحت ١٠٠٠مترمربع و با زیربنای ٩۰۰ مترمربع به بهرهبرداری رسید.
محرمی در مورد نحوه اجرای طرح این ساختمان اظهار داشت: آبفای شاهدشهر از زمان تحویلگیری آبفا تا کنون از ساختمان استیجاری استفاده میکرد. این موضوع مشکلات فراوانی هم برای شهروندان و هم برای همکاران ایجاد میکرد. از این رو در راستای ارایه خدمات مطلوب و پاسخگویی مناسب به شهروندان، طرح ساخت ساختمان اداری در این شهر در دستور کار قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: از گزینههای مورد نظر برای رفع مشکل، خرید و یا احداث ساختمان اداری بود. پس از بررسی و مذاکرات متعدد و با همکاری اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار شاهدشهر با توجه به نقل مکان شهرداری به ساختمان جدید، طرح خریداری ساختمان اداری قبلی شهرداری با مساعدت مهندس براتی مدیرعامل وقت شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرکهای غرب تهران انجام و نسبت به بازسازی آن متناسب با نیاز آبفا اقدام شد.
مدیر امور آب و فاضلاب شاهدشهر درباره ویژگیهای این طرح اظهار داشت: این ساختمان در زمینی به مساحت ١٠٠٠ مترمربع و با زیربنای ٩۰۰ مترمربع دارای ٢ بخش مدیریت، فنی و بهرهبرداری و بخش مخصوص خدمات مشترکین با تجهیزات کامل اداری، بازسازی و به بهرهبرداری رسید و هم اکنون آماده خدمترسانی به شهروندان محترم شاهدشهر است.
وی در پایان از مساعدت ویژه شهردار محترم و ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شاهدشهر و حمایت و مساعدت آقای مهندس براتی مدیرعامل وقت و آقای مهندس جنتی مدیرعامل شرکت آبفای شهرها و شهرکهای غرب تهران، معاونت مالی و پشتیبانی، امورحقوقی و قراردادها و همکاران خود در امور آبفای شاهدشهر که در تکمیل این پروژه نقش اساسی ایفا کردند تشکر و قدردانی کرد.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]