در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت و غرب استان تهران رخ داد دستگیری ۶ عضو یک باند قاچاق مواد مخدر در شهریار

خبرگزاری تسنیم: جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از اجرای عملیات مشترک با ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت خبر داد که طی آن شش عضو این باند قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.
سرهنگ افضل گلزاری در گفتوگو با خبرنگار انتظامی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، با اشاره به دستگیری 6 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در غرب استان تهران اظهار داشت: مدتی پیش گزارشات متعددی در خصوص فعالیت یک باند مواد مخدر در محدوده شهریار به دست فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران رسید. از این رو با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری امر و سنجش صحت اطلاعات واصله در دستور کار قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: با توجه به اقدامات اطلاعاتی انجام شده توسط ماموران پلیس و منابع اطلاعاتی، صحت گزارشهای ارسالی به تایید رسید و در اقدامات تکمیلی مشخص شد اعضای این باند در محدوده وحیدیه شهریار، فعالیت گستردهای را در امر خرید و فروش مواد مخدر انجام میدهند.
وی افزود: پس از تشکیل پرونده و انجام اقدامات اولیه، رسیدگی به پرونده اعضای این باند به پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران سپرده شد و پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان، با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، اقدام به شناسایی اعضای این باند و مناطق تردد و محلهای اختفای آنها کردند.
گلزاری گفت: پس از کسب اطلاعات لازم و شناسایی تمام اعضای این باند، پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران در عملیاتی مشترک با پلیس تخصصی تهران بزرگ دست به انجام عملیات مشترکی زد و در این عملیات موفق به دستگیری 6 عضو این باند از مخفیگاههایشان شد.
جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: ماموران پلیس پس از دستگیری تمام متهمان و اعضای این باند موفق به کشف 25 کیلوگرم تریاک، 280 گرم شیره تریاک و 60 گرم سوخته تریاک شدند؛ همچنین از دستگیر شدگان یک دستگاه خودروی زانتیا سفید رنگ و یک دستگاه خودروی پراید سفید نیز کشف و ضبط شد.
انتهای پیام/