اب وقتي به سنگي بزرگ بر مي خورد پشت ان مي ايستد ٬به ان تكيه مي دهد و شروع مي كند روي هم انباشته شدن .اگر سنگ بزرگ و موانع سخت نباشند ٬درياچه هاي بزرگ و عميق هرگز شكل نمي گيرند.درياچه هايي كه با پر اب تر شدن ٬سرانجام سنگ ها را به اعماق خود مي فرستد و از روي انها عبور مي كنند !


منفي هميشه طبق قاعده منفي ها به طور منفي عمل مي كند .بنابراين برنامه كاركرد همه موجودات منفي عالم قابل پيش بيني است .پس از اين گرايش و در واقع طبيعت قابل پيش بيني عوامل منفي مي توان به نفع خود استفاده كرد !

براي رسيدن به مرحله اشكار شدن ٬ذات منفي نيروها و عوامل منفي ٬صبر و شكيبايي و تحمل و هوشياري لازم است كه سالك معرفت ان را با توكل و تكيه بر ناشناختني و اطمينان از كمك به موقع كائنات به دست اورد !


ما نياز به بروز احساساتي داريم تا احساسات خود را باور كنيم ٬اين فرا احساس از توليدات هوش هيجاني است كه همواره به ما كمك مي كند ٬نسبت هاي عقل و احساس خود و ديگران را در روابطمان در نظر داشته باشيم !


ما چيزي بين 30 تا 150 ميليون نرون يا سلول عصبي در مغز خودمان داريم كه اين سلول ها به شكل هاي مختلف مي توانند با همديگر پل ارتباطي بزنند .
خاطرات هم به صورت رد پاهاي كش دار و درخشان روي اين پلهاي ارتباطي ثبت مي شوند و وقتي از راه دور به اين رد پاهاي طلايي نگاه كنيم ٬شبيه به يك جاده به نظر مي رسند .بين 150ميليون ستون مي توان بي نهايت پل ارتباطي به شكل هاي مختلف ساخت !


خاطره اي از من وتو همين الان در كل كائنات چه بخواهيم و چه نخواهيم ٬در حال ثبت شدن است .ما مي توانيم از همين نكته براي به ياد اوردن كل هستي و ارتباط با اقيانوس اعظم اگاهي دنيا تماس بگيريم .ما مي توانيم از همين نكته كليدي براي جستن راهي جهت ثبت سريع و ماندگار هر اطلاعاتي در ذهن خود بهره جوييم .به راستي وقتي به تنهايي به اين همه عظمت متصليم ٬ ايا ديگر دليلي براي تنهايي داريم ؟!!!


سرانجام براي هر كسي زماني فرا مي رسد كه موعود جست و جويش است .حقيقت ان است كه رسيدن ٬يك نقطه ٬يك لحظه و يك اتفاق نيست ٬شروع تلاش براي رسيدن ٬همان اغاز رسيدن است .اولين گام ٬اري اولين گام ٬اولين تكه از *رسيدن*است به دست مي ايد !


مشكل واقعي ما زماني اغاز مي شود كه در مي يابيم براي رسيدن به گم شده مان ٬ابتدا بايد خودمان را طي كنيم !
خويشتن خويش مان را جست و جو كنيم و رنج عظيم ما همين است كه گذر از خويشتن را ياد نگرفته ايم !زمان مرا ساخت چه خوب که نیومدی و من خامی عشق خود را چشیدم .دوریت کم کم مرا قابل کرد .
روزها که تا دیروز مفهوم گنگ و دلمرده ای داشت برایم جان می گرفت !


وزگار به من اموخت که اگر قدرتمند باشی /
عشقی را که تو را قوی تر می کند جذب می کنی و اگر ضعیف بمانی همواره در حال فرو رفتنی و ان که به سمت تو می اید تو را ضعیف تر خواهد کرد !


زندگی ما انسانها به صحنه های یک فیلم دنباله دار شبیه است .
اگر کسی از اول جریان فیلم را برایمان تعریف نکرده باشد دقیقا نمی دانیم چه حوادثی در پیش است و ماجرا به کجا می انجامد .
در جریان زندگی هم مثل یک فیلم هرچه زمان می گذرد بیشتر می بینیم و بیشتر می دانیم !


من نمازم تورو هر روز دیدنه !


کی نگاهش رو به سقف می دوزه به نیابت از اسمون و میگه امروزم دیدمت ؟!!!
خوشگل تر شده بودی و دلبریت عمیق تر !
بعد به نشانه رضایت از بودن یه نفس عمیق می کشه و اروم میره که باقیشو تو رویاش ببینه......

(مخاطب خداوند متعال)


تقلید کردن بهترین روش برای کودکان نوپا است تا مهارت های جدید را خوب یاد بگیرند!
به این دلیل والدین باید این استعداد ذاتی را در کودکانشان خوب پرورش دهند !


ادم وقتی روی زمین نا پایداری می ایستد در واقع به ان زمین می گوید من از پایین رفتن هراسی ندارم و همین یعنی ارسال دعوتنامه !


اتفاقات به خودی خود رخ نمی دهند هر اتفاقی در این عالم یک دعوت کننده دارد .اگر می بینید زلزله ای می اید بدانید قبلا ما با اعمالمان امدن زلزله را از کاینات در خواست کرده ایم .
اگر تصادف نا گواری در زندگی مان رخ می دهد باید بدانیم خودمان با سلسله اعمالی که انجام داده ایم شرایط را برای وقوع ان تصادف مهیا ساخته ایم .
قبلا این اتفاق رخ نمی داد چون دلیلی برای وقوع ان وجود نداشت !


قوانین کاینات ان قدر ساده نیست که هر بی سرو پایی از راه برسد و ان را به نفع خود تفسیر کند .هر اتفاقی که در این عالم رخ می دهد نتیجه اعمال همه ادم عاست !

عقل بي عاطفه خطرناك است و عاطفه بدون عقل قابل اعتماد نيست آدم كامل آن است كه هم عقل دارد و هم عاطفه !


هر شادي با رنجي بدست مي آيد و هر رنجي با شادي از بين ميرد !


تاريکترين لحظه هاي زندگي مي تواند بذر روشنترين فرداها را در خود داشته باشد !