به پیشنهاد احمد عبدالوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار طی حکمی از سوی علی کریمی فیروزجایی رئیس هیات استان تهران، رضا خلج به عنوان رئیس هیئت سوارکاری شهرستان شهریار منصوب شد.
خبر شهر به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در متن این حکم آمده است : جناب آقای رضا خلج
به استناد ماده هفت آیین نامه هیئت های ورزشی شهرستان ها و بنا به پیشنهاد ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس هیئت سوارکاری آن شهرستان منصوب میشوید.
امید است با اتکال به نیروهای لایزال و با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
این مراسم با حضور حسین گروسی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دکتر ناجی فرماندار و هیات همراه و اعضاء شورای شهر شهریار،احمد عبدالوند ریئس اداره ورزش و جوانان، امیر سمائی مدیرعامل شرکت تعاونی شباهنگ،کریمی رئیس هیئت استان برگزار شد. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]