نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: او را کشتم چون همسر سابقم را صیغه کرد

 1. #1
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  او را کشتم چون همسر سابقم را صیغه کرد

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  پرونده مرد جوان که با شلیک گلوله شوهرخواهرش را کشته بود به درخواست اولیایدم برای تکمیل تحقیقات به دادسرای امور جنایی برگردانده شد.


  به گزارش فرهيختگان آنلاين، جواد 38 ساله ظهر پنجم آبان 92 با شلیک گلوله علیمحمد 40 ساله را در شهرک و آیین شهریار کشت و گریخت. این مرد دیروز در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران گفت: «شوهر خواهرم را کشتم چون زندگیام را خراب کرده بود.

  او با همسرم رابطه عاشقانه داشت. به همین دلیل همسرم را طلاق داده بودم ولی وقتی متوجه شدم شوهرخواهرم او را صیغه کرده است عصبانی شدم.» این مرد قرار بود به ریاست قاضی مصطفی باقری و با حضور چهار مستشار محاکمه شود، اما برادر قربانی ادعا کرد برادر جواد نیز در این جنایت دست داشته است. به همین خاطر رسیدگی به پرونده از سر گرفته شد.


  با افتخار پای چوبه دار میروم


  قبل از قتل شغلت چه بود؟
  در یک کمپ ترک اعتیاد کار میکردم.


  قبلا خودت هم معتاد بودی؟
  18 سال اعتیاد داشتم. مدتها کراک میکشیدم و کارتنخواب شده بودم، اما هفت سال پیش مواد را ترک کردم و در همان کمپی که مواد را کنار گذاشته بودم مشغول به کار شدم.


  رابطهات با همسرت چطور بود؟
  مادر همسرم دختر عمویم بود. ما عاشق هم بودیم و 20 سال با هم زندگی کردیم.


  فرزند هم داری؟
  یک دختر 15 ساله دارم که از وقتی به زندان افتادهام او را ندیدهام.


  چرا از همسرت جدا شدی؟
  چند سالی بود که به رابطه همسرم به شوهر خواهرم مشکوک شده بودم. چند بار به او گفتم حقیقت را بگوید، اما انکار میکرد به همین خاطر او را طلاق دادم.


  چرا شوهر خواهرت را کشتی؟
  بعد از طلاق همسرم متوجه شدم شوهر خواهرم او را صیغه کرده است. خیلی عصبانی شده بودم و میدانستم علیمحمد باعث شده زندگیام خراب شود. به همین خاطر تصمیم به قتل او گرفتم.


  با او صحبت نکردی؟
  آخرین بار به او تلفن زدم، اما وقتی گفت بهتر است دست از سر زن سابقم بردارم در تصمیم برای قتل مصممتر شدم.


  خواهرت وقتی فهمید شوهرش همسر سابق تو را به عقد موقتش در آورده چه عکسالعملی نشان داد؟
  خواهرم هم از مدتها پیش به رابطه شوهرش با زن سابقم مشکوک شده بود، اما به خاطر دو دخترش حرفی نمیزد.


  اسلحه را از کجا تهیه کردی؟
  چون قیمت اسلحه قاچاق در تهران گران بود به کرمانشاه رفتم و یک کلت کمری به مبلغ 700 هزار تومان خریدم.


  از ماجرای قتل بگو.
  یک سیدی عکس به دستم رسیده بود که حاوی عکسهای شخصی دختر خواهرم بود. مقابل خانه خواهرم رفتم و به بهانه نشان دادن سیدی عکسها، شوهرش علیمحمد را به یک خیابان خلوت کشاندم.


  چند تیر شلیک کردی؟
  سه تیر شلیک کردم و گریختم.


  به کجا رفتی؟
  دو روز در خیابانها آواره بودم تا اینکه به کلانتری شهریار رفتم و تسلیم شدم.


  برادر علیمحمد مدعی است در این ماجرا برادر بزرگت هم دست داشته است. درست میگوید؟
  برادر بزرگم از تصمیم من برای قتل بیاطلاع بود. او بیگناه است و دادگاه پس از بررسی دوباره پرونده متوجه این ماجرا میشود.


  میدانی چه مجازاتی در انتظارت است؟
  من با افتخار پای چوبه دار میروم تا دو دختر خواهرم کمی آرام شوند. من علیمحمد را کشتم و آرام شدم، حالا نوبت آنهاست که آرام شوند.


  از قتل پشیمان نیستی؟
  خیلی پشیمانم. در زندان شرایط سختی دارم. صبح بیدار میشوم و میبینم دوستم را برای اعدام بردهاند. تحمل این زندگی را ندارم و میخواهم هر چه زودتر اعدام شوم.


  نمیخواهی از اولیایدم تقاضای بخشش کنی؟
  نمیخواهم از خونم گذشت کنند فقط میخواهم مرا حلال کنند. وقتی گریههای دو دخترخواهرم را میبینم خیلی شرمنده میشوم.

 2. #2
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  به[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، یکسال قبل بود که به ماموران خبر دادند مردی در منطقه شهریار اقدام به قتل یکی از اقوامش کرده است. وقتی پلیس در محل حاضر شد متهم نیز همانجا ایستاده بود و به محض مواجهه با ماموران به قتل اعتراف کرد و مسوولیت مرگ شوهرخواهرش را برعهده گرفت. سپس ماموران، جسد غرق در خون را به پزشکی قانونی انتقال دادند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

  متهم در بازجوییها گفت: «مدتی بود متوجه شده بودم همسرم با شخصی رابطه دارد اما هیچوقت فکر نمیکردم این فرد شوهرخواهرم باشد. همسرم را زیرنظر گرفتم و تلفن همراهش را کنترل کردم در کمال ناباوری متوجه شدم این فرد شوهرخواهرم مهران است. اصلا باورم نمیشد این دو نفر با سرنوشت من و خواهرم و بچههایمان اینطور بازی کرده باشند. به زنم گفتم دیگر لایق زندگی با من نیست، تصمیم گرفتم از او جدا شوم و این موضوع را هم به او گفتم بعد از کمی کشمکش در دادگاه از هم جدا شدیم. فکر میکردم با رفتن همسرم آرامش به زندگی ما برگردد و من و خواهرم بتوانیم راحت باشیم اما بعد از چند ماه متوجه شدم اشتباه کردهام.»

  متهم در ادامه گفت: «مهران، همسرسابق من را عقد کرده بود و آنها بهصورت صیغهای با هم ازدواج کرده بودند. حالا دیگر مقصر همسرسابق من نبود، این مهران بود که دست از سر او برنمیداشت. آنقدر ناراحت شدم که تصمیم گرفتم او را بکشم. یک سلاح تهیه کردم و روز حادثه سراغ مقتول رفتم و به سرش شلیک کردم.»

  با توجه به شکایت اولیایدم و گفتههای اعضای خانواده مقتول، برادر متهم نیز به اتهام همکاری برای قتل بازداشت شد اما بعد از انجام تحقیقات، دادسرا اتهامی را متوجه او ندانست و وی را آزاد کرد. به این ترتیب با صدور کیفرخواست علیه متهم، پرونده برای رسیدگی به شعبه ١١٣ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. روز گذشته اولین جلسه رسیدگی به اتهام این مرد برگزار شد. در ابتدا نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و درخواست صدور حکم قانونی برای متهم کرد. سپس فرزندان مقتول بهعنوان ولیدم در جایگاه حاضر و علیه دایی خودشان شکایت کردند و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند. آنها گفتند درخواست قصاص دارند و حاضر به گذشت نیستند. هیات قضات برای شنیدن صحبتهای همسر مقتول او را به جایگاه دعوت کردند.

  این زن در مورد ارتباط شوهرش با همسر برادرش گفت: زمانی که مینا همسر برادرم بود میدانستم با شوهرم ارتباط دارد اما از ترس اینکه برادرم کار اشتباهی بکند سکوت میکردم، ضمن اینکه موضوع آنقدر بد بود که میدانستم خانواده به هم میریزد و اختلافات شدیدی بین ما به وجود میآید. من دو دختر داشتم و بهخاطر سرنوشت آنها چیزی نمیگفتم تا اینکه برادرم خودش موضوع را متوجه شد و تصمیم گرفت از همسرش جدا شود. این موضوع رو شد اما بهخاطر اینکه برادرم، همسرش را طلاق داده بود دیگر همهچیز تمام شد. مدتی بعد متوجه شدم همسرم با مینا ازدواج کردهاست. مطرح شدن دوباره این قضیه باز هم خانواده را به هم میریخت؛ برای من دیگر زندگی خودم مهم نبود بلکه بچههای خودم و بچههای برادرم مهم بودند، بهخاطر همین دوباره سکوت کردم تا اینکه برادرم متوجه شد و شوهرم را به قتل رساند. این زن در حالی جزییات رابطه همسرش با همسرسابق برادرش را توضیح داد که برادر مقتول مدعی شد در جریان این روابط نبوده است و فقط میداند کسی که برادرش را به قتل رسانده فقط متهم حاضر در دادگاه نیست بلکه شخص دیگری هم در این ماجرا دخالت دارد.

  او گفت: روز حادثه به ما خبر دادند برادرم کشته شده است و بعد از اینکه پیگیری کردیم متوجه شدیم علاوه بر متهم حاضر در دادگاه، برادرش هم در این قتل دست داشت. برادر متهم با تهیه سلاح و نشاندادن محلی که برادرم آنجا بود به برادرش کمک کرد تا این قتل را مرتکب شود.

  زمانی که قاضی باقری رییس دادگاه گفت متهم ردیف دوم از سوی دادسرا تبرئه شده است، برادر مقتول مدعی شد حکم برائت به آنها ابلاغ نشده است و نسبت به تبرئه برادر متهم اعتراض دارند و همچنان مدعی هستند که او نیز به برادرش کمک کرده است: بهاینترتیب با توجه به مطرحشدن ادعای جدید در پرونده، جلسه رسیدگی برای بررسی این ادعا تجدید و پرونده برای بررسی دوباره به دادسرا بازگردانده شد.

  منبع:روزنامه شرق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •