موحدی نیا: امروز خدمت به نظام برای برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران از وظایف مسئولین است.
خبر شهر به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری صباشهر ، همزمان با آغاز ایام ا… دهه فجر و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره)پرچم مقدس و پرافتخارجمهوری اسلامی ایران بر بام صباشهربرافراشته شد.در این مراسم که حضرت حجت الاسلام و المسلمین موحدی نیا امام جمعه صباشهر، اعضای شورای اسلامی ،شهردار صباشهر، رؤسای کلانتری صباشهر و شاهدشهر، فرمانده حوزه بسیج و پایگاههای تابعه و جمعی از شهروندان برگزار گردید.
امام جمعه صباشهر در سخنان کوتاهی خدمت به مردم و جامعه اسلامی که دستاورد خون هزاران شهید در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی و رهبری حکیمانه امام راحل (ره) است را، از وظایف اصلی و خطیر مسئولین دانسته و همه را به حفظ وحدت سفارش نمودند. پرچم جمهوری اسلامی با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی و با ندای «لبیک یا رسوال ا…(ص)» به اهتزار درآمد.
درحاشیه این مراسم عباس شوندی شهردار صباشهر در گفتگوی کوتاهی بیان داشتند که آنچه در توان داریم برای ادای دین به خون شهدای والامقام و امام راحل(ره) جهت برافراشتن نام و پرچم مقدس جمهوری اسلامی بکار خواهیم بست.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]