خبر شهر –فرمانده انتظامی شهرستان شهریار غرب استان تهران از دستگیری یک سارق کیف قاپ و اعتراف وی به ۴۰ فقره سرقت در شهریار خبر داد.
خبر شهر به گزارش پایگاه خبری پلیس،،سرهنگ”محمدرضا مطیعی”در تشریح خبر گفت:با بدست آوردن خبری در خصوص اینکه دو نفر سرنشینان یک دستگاه موتور سیکلت در شهریار قصد زورگیری کیف یکی از شهروندان را داشتند و از محل متواری شدند،دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ”مطیعی”افزود:ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ مرکزی با هوشیاری و اقدام به موقع مسیر فرار سارقان را پیش بینی کرده و موفق شدند دقایقی پس از سرقت،آنها را در شهریار دستگیر کرده و به کلانتری منتقل کنند.
به گفته وی متهم به نام “ع-ب”در بازجویی پلیس به ۴۰ فقره سرقت کیف قاپی با همدستی یکی از دوستانش به نام”م-ل” اعتراف کرد که متهم برای تحقیقات بیشتر و دستگیری همدستش در اختیار پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفت .
“مطیعی”به شهروندان توصیه کرد:رعایت نکاتی بسیار ساده و بدیهی میتواند در پیشگیری از سرقت اموال به ما کمک کرده و تبهکاران را در رسیدن به اهدافشان ناکام بگذارد، با جدی گرفتن توصیههای پلیس، هم از یک بحران روحی شدید در خانوادهی خود جلوگیری خواهند کردو هم نقش غیر قابل انکار خود را در افزایش امنیت جامعه به خوبی ایفا می کنند.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]