به همت تبلیغات اسلامی شهریار، کارگاه آموزشی مهارت های زندگی و اخلاق قرآنی در این شهرستان برگزار شد.
خبر شهر به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محمدرضا سپهرو، کارشناس قرانی اداره تبلیغات اسلامی شهریار از برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی و اخلاق قرآنی در این شهرستان خبر داد.
سپهرو افزود: در این کارگاه آموزشی که با حضور بالغ بر ۶۰ نفر از مسئولین، مربیان و فعالان قرآنی موسسات و مراکز قرآنی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شهریار برگزار شد، سلمانیان، استاد این کارگاه آموزشی در رابطه با زندگی و اخلاق قرآنی تدریس کرد و گفت: خداوند در قرآن پس از ذکر طولانى‏ ترین سوگندها که مجموعه‏ اى از یازده سوگند مهم به خالق و مخلوق و زمین و آسمان و ماه و خورشید و نفوس انسانى است، مى‏ گوید: «آن کس که نفس خویش را تزکیه کند رستگار شده، و آن کس که آن را آلوده سازد مأیوس وناامید گشته است! قَدْ افْلَحَ مَنْ زَکَّاها وَقَدْ خابَ مَنْ دَسَّاها».این تأکیدهاى پى در پى و بى ‏نظیر دلیل روشنى است بر اهمّیّتى که قرآن مجید براى پرورش اخلاق و تزکیه نفوس قائل است، و گویى همه ارزشها را در این ارزش بزرگ‏ خلاصه مى‏ کند، و فلاح و رستگارى و نجات را درآن مى ‏شمرد.
وی در پایان به سوالات حاضرین پاسخ گفت.
گفتنی است این کارگاه آموزشی شنبه ۱۱ بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی امام علی(ع) واقع در شهرک اندیشه شهریار برگزار شد.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]