دوچرخه سوار ایرانگرد به رودسر رسید
دوچرخه سوار ایرانگرد حامل پیام «ایثار، مقاومت و از خودگدشتگی شهدای 8 سال دفاع مقدس» به رودسر رسید و با شهردار این شهر ملاقات کرد.


به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از رودسر، دوچرخه سوار ایرانگرد حامل پیام «ایثار، مقاومت و از خودگذشتگی شهدای 8 سال دفاع مقدس» ظهر امروز به رودسر رسید و با شهردار این شهر ملاقات کرد.
این دوچرخهسوار امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در رودسر اظهار کرد: به نمایندگی از دو استان تهران و کرمانشاه سفر ورزشی و فرهنگی خود را به مقصد مشهد مقدس آغاز کردهام و تاکنون 80 درصد شهرهای کشور را رکاب زدهام.
روحالله بصیرینیا، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از خانوادههای معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را از اهداف ورزشی خود اعلام کرد و افزود: افتخار میکنم در سالی که مزین به «سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» است با رکاب زدن حامل پیام ایثار، مقاومت و از خودگذشتگی شهدا به مردم کشورم در شهرهای مختلف باشم.
وی با اشاره به اینکه سفر خود را با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهریار از تیر ماه آغاز کردهام، گفت: با هدف رساندن پیام اتحاد، انسجام و همدلی شوراها و شهرداران کشور امروز با شهردار و شورای اسلامی رودسر ملاقات کردم.
این دوچرخهسوار ایرانی، عبور از مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی را از برنامههای سفر خود اعلام کرد و یادآور شد: مقصد نهایی این سفر ورزشی و فرهنگی رسیدن به مشهد مقدس و نصب پرچم مزین به نام مبارک امام رضا(ع) در بارگاه مطهر امام هشتم تا قبل از پایان رسیدن سال است.
به گزارش فارس، بصیرینیا دوچرخه سوار اهل گیلانغرب است که 14 سال در رشته دوچرخه سواری فعالیت میکند و عضو کمیته ایرانگردی و جهانگردی فدراسیون دوچرخهسواری است.
- See more at: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]