دو زوج جوان که با همکاری یکدیگر اقدام به بسته بندی و توزیع تریاک در سطح پایتخت میکردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پارسینه، چندی پیش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انتقال تریاک از شهریار به پایتخت مطلع شدند و اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی عامل و عاملان این موضوع آغاز کردند.

تحقیقات پلیس پس از چند روز به نتیجه رسید و ماموران تخصصی موفق شدند، مخفیگاه متهمان را در یکی از شهرکهای شهریار شناسایی کنند.

به دنبال این موضوع گروهی از عوامل انتظامی پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر شب گذشته با هماهنگی مقام قضایی راهی شهریار شدند.

ماموران با حضور در شهرک مورد نظر با همکاری عوامل انتظامی شهریار منزل متهمان را تحت نظر قرار داده و محاصره کردند، سپس طی یک اقدام ضربتی وارد خانه شده و 2 مرد و 2 زن که با یکدیگر نسبت زن و شوهری داشتند، دستگیر کردند.

ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان 32 کیلو و 600 گرم تریاک، 220 گرم شیره تریاک ، 80 گرم سوخته تریاک ، دو عدد ترازو و مبلغ 16 میلیون و 700 هزار تومان وجه نقد و 3 فقره چک به مبلغ 4 میلیون تومان کشف و ضبط کردند.

متهمان در بازجوییهای اولیه به انتقال تریاک به پایتخت و توزیع مواد اعتراف کردند، و گفتند: برای فروش بیشتر حتی از مشتریان چکهای مدت دار دریافت میکردند.

سرهنگ بخشنده سرپرست پلیس مبارزه مواد مخدر تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهمان ضمن تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهریار قرار گرفتند.