​ مشاور عالی و معاون امور حوزه های شهر تهران اداره کل در جلسه شورای روابط عمومی ها گفت: روابط عمومی به صورت یک علم اطلاع رسانی، موثر و مفید است.
خبر شهر به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار؛ملاجعفری با اشاره به این موضوع که در ورزش استان تهران کارهای بسیار زیادی انجام می شود، افزود: در سومین سال برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی فجر۹۳ هستیم و انصافاً زحمات روابط عمومی ها کامل قابل لمس است.
وی ادامه داد:این جشنواره از ۷ بهمن آغاز و به مدت ۱۲روز ادامه خواهد داشت و با استفاده از تجربیات سال های گذشته تصمیم گرفتیم امسال هر روز در یکی از شهرشتان ها برنامه جشنواره را برگزار کنیم تا تداخلی در انجام کار نداشته باشیم.

وی یادآور شد: جشنواره کار بسیار بزرگی است که توسط همه ورزشکاران و جامعه ورزش استان تهران و بالغ بر ۱۰۰هزار نفر صورت می پذیرد و باید به دست توانمند شما نقش پررنگ این حماسه ورزشی به تصویر کشیده شود.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]