دومین جلسه ستاد هماهنگی دهۀ فجر شهرستان شهریار با ریاست دکتر سعید ناجی فرماندار شهریار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
خبر شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، صبح روز مورخ ۳۰/دی/۹۳ دومین جلسه ستاد هماهنگی دهۀ فجر شهرستان شهریار با ریاست فرماندار شهریار و با حضور مدیران و روسای دستگاههای اداری و نهادها، شهرداران، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان برگزار شد.
در ابتداء جلسه روحانی فر معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهریار، ضمن خوشامدگویی و اعلام دستور جلسه، توضیحاتی در خصوص برنامه های دهۀ مبارک فجر عنوان کرد و سپس شمس رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی شهریار، به ارائه گزارش و روند پیگیری مصوبات جلسه و کمیته ها توضیحاتی را ارئه نمود.
در این جلسه فرماندار شهریار طی سخنانی گفت: همه باید تلاش کنیم تا به بهترین شکل نظرات و نهضت حضرت امام(ره) را ادامه دهیم چراکه همۀ ما فرزندان انقلاب هستیم
وی ادامه داد: حتما” بایستی تلاش کنیم، وحدت، همدلی و انسجام را بیش از پیش در جامعه گسترش دهیم، برنامه ها و سخنرانی ها باید بر اساس وحدت و همدلی باشد و از پرداختن به موضوعاتی که باعث نفاق و مرزبندی شود پرهیز کنیم.
ایشان افزود: همه ما باید در جهت دفع دسیسه های دشمنان انقلاب اسلامی و دفاع از انقلاب و ارزشهای انقلاب و آنچه که مردم را به خیابانها کشاند، در این دهۀ برنامه ریزی و اجراء کنیم و با بیان نظرات حضرت امام(ره) و نقش ایشان در انقلاب و حکومت داری برای جوانان که یکی از قشرهای مهم جامعه هستند آشنا کنیم.
دکتر ناجی با تأکید بر همکاری و همراهی همۀ دستگاهها و با مشارکت مردم خواستار وحدت و همدلی همه مسئولین در اجرای برنامه های دهه مبارک فجر شد.
درپایان حجت الاسلام مروج امام جمعه شهر اندیشه با مروری به دوران انقلاب و ایثارگری های مردم خواستار همکاری و همدلی همۀ اقشار برای هر چه بهتر برگزار کردن مراسم دهۀ مبارک فجر شد.


[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]