به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از استان تهران، حجت الاسلام جعفر رفیعی در نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان شهریار با اشاره به یکی از احادیث امام علی(ع) اظهار داشت: با وجود تقوا محفوظ مانده و در تمام عرصه های زندگی و اجتماعی پیروز و سربلند میشویم.
وی افزود: اگر با تقوا بوده و از خداوند بترسیم، خداوند ما را بر تمام دشمنان و معاندان پیروز میکند، این را دانست که تقوا ما را به منزلگاه عزت و سربلندی رهنمود میکند.
امام جمعه موقت شهریار عنوان کرد: پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) می فرمایند" نامه اعمال افراد به سه قسم است که یکی از آنها به صورتی است که خداوند برای آنها سخت نمیگیرد".
حجتالاسلام رفیعی گفت: دوم به دلیل وجود حق الناس در نامه اعمال اندکی حساب رسی بیشتری نسبت به اولی دارد و سومین به دلیل شرکی که آن فرد دارد به هیچ عنوان بخشیده نمیشود.
وی در خطبه دوم نمازعبادی سیاسی شهریار گفت: تقوا در همه عرصهها و جوانب راه گشا است، تقوا تنها ترک گناه نیست بلکه یک نوع آگاهی است که به وسیله آن گناه ترک میشود.
امام جمعه موقت شهریار بیان کرد: دی ماه در تقویم انقلاب همیشه درخشیده است، در آستانه روز 27 دی ماه و سالگرد شهادت شهیدان نواب صفوی، طهماسبی، برادران واحدی و ذولقدرهستیم که این روز را گرامی می داریم.
وی افزود: در حال حاضر در هفته شوراهای آموزش و پرورش قرار داریم، کار معلمان بسیار سخت و خاص است زیرا این افراد و عزیزان در پرورش آیندگان این مرز و بوم نقش قابل توجهی دارند و با تلاش این افراد برای آینده کشورافرادی توانمند،عالم و فرهیخته پرورش مییابند.
حجت الاسلام رفیعی با اشاره به روز 29 دی ماه، روز حمایت از غزه گفت: یکی از فلسفههای شکلگیری انقلاب اسلامی ایران حمایت از فلسطین، مقابله با اسرائیل خون خوار و آمریکای جنایتکار است و در این راه همیشه استوار میمانیم.
وی افزود: همچنین روز اول بهمن ماه روز اعدام انقلابی حسینعلی منصور را در پیش داریم که این مهم نیز یکی از بزرگترین دستاوردها و رشادت های انقلابیون بود که در مقابل کاپیتولاسیون ایستادند و نگذاشتند به عزت و افتخار مردم ایران خدشه ای وارد شود.
امام جمعه موقت شهریار تصریح کرد: در هفته گذشته در شهریار شاهد معارفه فرماندار جدید شهرستان بودیم که از فرزندان شهرستان شهریار است که این مهم را به فال نیک میگیریم.
وی گفت: وجود فرمانداری که برادر شهید است و از بافت کشاورزی و افراد سختی کشیده جامعه است بسیار ارزنده است زیرا وی با تمام نیازها و ظرفیت های شهرستان آشنا است و میتواند در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و عزت بخشی به مردم شریف شهرستان قدم های موثری بردارد.
حجت الاسلام رفیعی بیان کرد: از فرماندار جدید شهریار میخواهیم که در انجام امور و وظایفش اهتمام ویژه ای داشته باشد و مسئولان فرا منطقه ای نیز در این باره در کنار وی و یاری کننده اش باشند.
وی افزود: فرماندار شهریار باید در راه آبادانی و فراهم کردن رضایت مندی مردم تلاش بسیاری داشته باشد و برای برخی مشکلاتی که از گذشته انباشته شده چاره جویی کند تا این مشکلات نیز برطرف شود.
امام جمعه موقت شهریار بیان کرد: هرچند که از گذشته بسیاری ازامور مردم شهرستان پیگیری و انجام شده است اما مواردی مانده که هنوزبرای شهرستان فراهم نشده است.
وی افزود: مواردی همچون مترو، وجود صنایع تبدیلی در شهرستان با توجه به قابلیتهای کشاورزی شهریار، بازار روز مناسب و بسیاری دیگر از مطالبات مردم است که باید فراهم شود.
حجت الاسلام رفیعی در انتهای خطبه دوم نماز جمعه عبادی سیاسی شهریار حرکت از پیش تعیین شده مجله فرانسوی شارلی ابدو را محکوم کرد و گفت: سر رشته اینگونه حرکت هایی که برعلیه اسلام و پیامبر نور رحمت حضرت محمد(ص) در دنیا صورت می گیرد آمریکا جنایتکارو اسرائیل غاصب است.
وی خاطرنشان کرد: اسلام و پیامبر (ص) خورشید تابنده هستند و تا قیام حضرت مهدی (عج) باقی می مانند، مسئولان و مردم جمهوری اسلامی ایران نیز در این مسیر پرچمی که شهدا و امام شهدا به دستشان داده به دست قائم آل محمد(ص) می دهند و دشمنان اسلام تمام خواسته هایشان را به گور میبرند.
انتهای پیام/ ی


اخبار مرتبط