محسن مسلمان، کاپيتان تيم ملي اميد ايران، از مردم ايران بابت نتايج تيم ملي عذرخواهي کرد و از همه خواست تا براي موفقيتشان دعا کنند.

به گزارش "ورزش سه"، نتايج دور از انتظار تيم ملي فوتبال ايران در اينچئون باعث شده تا انتقادات نسبت به بازيکنان اين تيم زياد شود. باخت مقابل ويتناميها و تساوي در برابر قرقيزستان باعث شده تا صعود ايران از گروه به اما و اگر زيادي مرتبط شود و با اين حال محسن مسلمان اميدوار است کمي شانس به سمت آنها بيايد و با صعود به مرحله بعدي چهره واقعي ايران را به همگان نشان دهند.

کاپيتان تيم ملي اميد درباره نتايج اين تيم به "ورزش سه" گفت: شرايط تيم اصلا خوب نيست. بچه ها اصلا از شرايط روحي خوب نيست. درست است که نتايج خوبي نگرفتيم اما برخوردها هم آنقدر با ما خوب نبود. اما چيزي که مشخص است اين است که همه ما شرمنده شدهايم و من از مردم ايران بابت اين باخت عذرخواهي ميکنم و ميگويم شرمندهايم.

وي ادامه داد: ما تمام تلاشمان را کرديم. اما نتوانستيم بازي را ببريم اما همچنان اميدواريم. ما نتايج خوبي نگرفتيم و اميدوارم اين فرصت را داشته باشيم که همه چيز را جبران کنيم.

مسلمان اميدوار است ويتنامي ها بتوانند قرقيزستان را ببرند تا تيم ملي ايران بتواند جواز صعودش به مرحله بعد را به دست بياورد: اميدوارم بازي قرقيزستان را ويتنام با اخلاف بالا برنده شود تا ما ضمن صعود حقانيت خودمان را ثابت کنيم. اگر اين اتفاق هم نيفتد چيزي از ارزشهاي ما کم نميشود. ما درست است که نتايج خوبي نگرفتيم اما مدت زيادي نبود که با هم تيم شدهايم و مشکلات زيادي هم داشتيم. البته نميخواهم بهانه بياورم و همانطور که گفتم از همه عذرخواهي ميکنم.

کاپيتان تيم ملي اميد ادامه داد: فوتبال است و ما فقط ميتوانيم اميدوار باشيم. خودمان هم از اين اتفاق که سرنوشت ما در دست ويتنام باشد خيلي ناراحت هستيم و فقط منتظر يک فرصت هستيم تا خودمان را اثبات کنيم.

مسلمان در پايان گفت اگر بتوانند به مرحله بعد صعود کنند مطمئنا جزو چهار تيم نهايي اين جام خواهند شد: با شرايطي که به وجود آمده فقط دعا مي کنيم بتوانيم به مرحله بعد برويم و اگر اينطور شود مطمئنا جزو چهار تيم خواهيم شد.