تيم هاي ملي رشته هاي مختلف اعزامي به بازيهاي آسيايي اينچئون در حالي خود را براي حضور در اين رقابتها آماده مي کنند که شمارش معکوس حضور 22 رشته حاضر در اين بازيها از روزهاي قبل آغاز شده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، تمرینات تیمهای مختلف ملی کشورمان در حالی از ابتدای آغاز سال جدید و حتی در برخی فدراسیونها از روزهای واپسین سال قبل آغاز شده بود که در نهایت کاروان ورزشی ایران شامل 22 رشته به بازیهای آسیایی اینچئون اعزام میشود.

تکواندو (زنان ومردان)، تیروکمان (زنان و مردان)، دوومیدانی (زنان و مردان)،قایقرانی (زنان و مردان)،کبدی (زنان و مردان)،کاراته (زنان و مردان) ، تیراندازی (زنان و مردان )، ووشو (زنان و مردان) ، فوتبال (تیم امید)،وزنهبرداری، هندبال، جودو، بسکتبال، بوکس، دوچرخهسواری، شمشیربازی، کشتی آزاد و فرنگی، والیبال سالنی، شنا، ژیمناستیک، تنیس روی میز (زنان و مردان) و بدمینتون (زنان و مردان) 22 رشته اعزامی ایران به این بازها هستند.

پیش از این فدراسیون شمشیربازی اعلام کرده بود تیم بانوان این رشته هم به بازیهای آسیایی اعزام میشود اما در فهرست کمیته المپیک شمشیربازی بانوان دیده نمیشود.