نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

 1. #1
  کاربرسایت HAMIDREZA آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۱
  نوشته ها
  1,606
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

  تخفيف ويژه ايرانسل براي دولتيها
  شركت خدمات ارتباطي ايرانسل براي جذب مشتري بيشتر و جلوگيري از افت فروش خود اقدام به تخفيفات ويژه به نهادها و سازمانهاي دولتي كرده است.
  ايرانسل كه در آغاز با تبليغات خود موفق شده بود مشتريان بسياري را جذب خود كند اما در حال حاضر و با گذشت حدود چهار هفته از زمان توزيع اين سيم كارتها از تعداد 350 هزار سيم كارت تنها 170 هزار سيم كارت به فروش رفته است.
  ايرانسل به همين دليل با ارسال نامهاي به نهادها و سازمانهاي دولتي اقدام به ارايه تخفيفهاي ويژه به اين نهادها براي فروش سيم كارتهاي خود كرده است.
  براساس اين گزارش در اين تخفيفها بهاي هر سيم كارت 140 هزار تومان عنوان شده است و 720 دقيقه نيز مكالمه رايگان به مدت يكسال(هر ماه 60 دقيقه) از سوي ايرانسل در نظر گرفته شده است.
  اين شركت به سازمانها و نهادهاي دولتي اعلام كرده كه اگر اقدام به خريد سيم كارت 150 هزار توماني كنند، از پرداخت آبونمان به مدت يكسال هم معاف خواهند شد.
  اين در حالي است كه اين تخفيفها مشمول افراد عادي نميشود.
  سقف اعتباري ماهيانهي سيمكارتهاي ايرانسل برداشته شد
  سقف اعتباري 20 هزار توماني ماهيانهي سيمكارتهاي ايرانسل برداشته شد.
  عليرضا قلمبر دزفولي - مدير عامل شركت ايرانسل - در گفتوگو با خبرنگار سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين مطلب اظهار كرد: با توجه به درخواست تعدادي از مشتركان ايرانسل كه با call center اين شركت تماس گرفتهاند، تصميم گرفتيم تا اين سقف 20 هزار توماني ماهيانهي سيمكارتهاي 150 هزار توماني ايرانسل برداشته شود.
  وي با بيان اينكه اين كار در جهت كسب رضايت مشتركان انجام شده است، تصريح كرد: اين شركت ظرف مدت دو تا سه ماه متوسط كاركرد مشتركان را اندازهگيري و مشخص ميكند كه مشتركان با چه مبلغي راحتتر هستند.
  گفتني است، او پيش از اين با بيان اين كه قبوض اين سيمكارتها هر ماه صادر ميشود و مهلت پرداخت آن 20 روزه است، گفته بود: سيمكارتهاي ايرانسل 20 هزار تومان اعتبار دارند و مشتركان براي استفاده بيشتر از اين اعتبار، بايد مبلغي به عنوان اعتبار در اختيار ايرانسل قرار دهند؛ در غير اين صورت، تلفن آنها قطع خواهد شد.
  برخي از دستاندركاران بازار معتقدند كه اين تصميم در پي آن گرفته شده كه استقابل مردم در خريد سيمكارت تلفن همراه اپراتور نوع دوم كمتر از حد انتظار بوده است.

 2. #2
  کاربرسایت HAMIDREZA آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۱
  نوشته ها
  1,606
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  پاسخ : همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

  در حال حاضر قطعات را‏ه‏اندازي خط توليد تجهيزات شبكه تلفن همراه شركت هواوي چين وارد گمرك شده و به محض ترخيص قطعات، خط توليد اين شركت راه‏اندازي مي‏شود.

  خط توليد تجهيزات شبكه تلفن همراه ايرانسل با همكاري در شركت بين المللي نوكيا، هواوي و شركت صنايع مخابرات ايران، در هفته آينده افتتاح مي‏شود.
  مهندس عليرضا قلمبر دزفولي ، مديرعامل شركت خدمات ارتباطي ايرانسل ، با بيان اين مطلب، اظهار داشت: در حال حاضر قطعات را‏ه‏اندازي خط توليد تجهيزات شبكه تلفن همراه شركت هواوي چين وارد گمرك شده و به محض ترخيص قطعات، خط توليد اين شركت راه‏اندازي مي‏شود.
  وي، افزود: قسمت اصلي خط توليد راه‏اندازي شده است كه با ترخيص قطعات ديگر از گمرك، با همكاري شركت‏هاي هواوي و صنايع مخابرات ايران در هفته آينده افتتاح مي‏شود.
  مهندس دزفولي، گفت: مذاكراتي نيز در همين راستا با شركت نوكيا كه يكي از پيمانكاران اصلي شبكه ايرانسل محسوب مي‏شود انجام شده و توافقنامه‏هايي نيز به امضا رسيده است.
  وي، تصريح كرد: شركت نوكيا نيز با همكاري مجموعه‏اي از توليدكنندگان داخلي و كنسرسيوم فارس اقدام به توليد داخلي خواهد كرد كه قرارداد توليد تجهيزات شبكه تلفن همراه ايرانسل توسط اين شركت در هفته جاري به امضا طرفين مي‏رسد.
  مديرعامل ايرانسل ، گفت: قرارداد توليد تجهيزات يا مستقيما با شركت نوكيا بسته مي‏شود و يا با شركت پيش آهنگ كه به عنوان نماينده نوكيا در ايران معرفي شده ، منعقد خواهد شد.
  دزفولي ، افزود: با راه‏اندازي خط توليد شركت‏هاي نوكيا و هواوي در ايران، بيش از 70 درصد قطعات اصلي تجهيزات شبكه تلفن همراه در كشور توليد خواهد شد.
  وي، يادآور شد: در حال حاضر توليدكنندگان تجهيزات شبكه GSM حتي براي توليد تجهيزات ابتدايي توان كافي براي پاسخگويي به نياز پيمانكاران را ندارند.
  دزفولي ، تصريح كرد: براساس طرح تجاري شركت‏هاي توليدكننده، پس از گذر از بحران‏هاي اوليه توليد، ظرف چند سال آينده نه تنها در حوزه تجهيزات شبكه تلفن همراه از وابستگي به كشورهاي خارجي بي نياز خواهيم شد بلكه قادر به صادرات تجهيزات شبكه تلفن همراه به ديگر اپراتورهاي دنيا مي‏شويم.
  مديرعامل ايرانسل ، با اشاره به موارد قرارداد توسعه شبكه ايرانسل ، گفت: در قراردادي كه با پيمانكاران توسعه شبكه ايرانسل منعقد شده به صراحت به استفاده از 51 درصد از توليدات داخلي اشاره شده است كه راه‏اندازي خطوط توليد در داخل كشور نيز برگرفته از اين بند قرارداد بوده است.
  وي ، افزود: با راه‏اندازي خطوط توليد شبكه تلفن همراه در كشور توسط پيمانكاران ايرانسل پنج تا شش هزار شغل در كشور ايجاد مي شود.
  مديرعامل شركت ايرانسل ، راه‏اندازي خطوط توليد تجهيزات شبكه تلفن همراه با دو شركت صاحب نام در اين عرصه را نقطه عطفي در تاريخ صنعت مخابرات كشور دانست.

 3. #3
  کاربرسایت HAMIDREZA آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۱
  نوشته ها
  1,606
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  پاسخ : همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

  رييس هيات مديره شركت مخابرات ايران، گفت: سيم كارتهاي كپي شده تلفن همراه حداكثر ظرف ‪ ۱۲‬ساعت از زمان كپي شدن توسط سيستمهاي مخابرات شناسايي شده و هر دو سيمكارت اصل و فرع بلوك (قطع) ميشوند.

  به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از ایرنا، "وفا غفاريان" افزود: اين دستگاههاي كپي سيم كارت كه چندي است به بازار آمدهاند، ساخت چين هستند و توانايي كپي كردن سيم كارتهاي قديمي ما مشهور به كانتنت يك را دارند.

  به گفته معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، اين دستگاه قابليت كپي سيمكارتهاي جديد ارتباطات سيار و نيز تمامي سيمكارتهاي تاليا و ايرانسل را كه آنها نيز از نوع جديد هستند و داراي سيستمهاي امنيتي بيشتري هستند، ندارد.

  غفاريان درباره شيوه شناسايي سيم كارتها كپيشده، گفت: ازآنجا كه سيم- كارتها مرتبا موقعيت خود را به رايانههاي ما اعلام ميكنند و شماره گوشيها نيز ثبت است، سيستم دو سيمكارت را كه با دو شماره از دومحل تماس ميگيرند، مييابد و چون امكان تشخيص فرع و اصل سيم كارت نيست، هر دو را بلوك ميكند تا مالك دستگاه مراجعه و تكليف خود را معين كند.

  رييس هيات مديره شركت مخابرات گفت كه امور مشتركان شركت ارتباطات سيار به وي اعلام كرده است سيمكارتهايي كهتاكنون كپي شده چندان زياد نبودهاند.

  وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات چهارشنبه گذشته در گفتوگو با خبرنگاران، وجود چنين سيمكارتهايي را شايعه خواند و گفت: سيستمهاي ما چنين چيزي را تشخيص نداده است و ممكن است نوعي كلاهبرداري براي فروش يك دستگاه باشد.

  غفاريان در عين حال گفت كه ظرف دو سه ماهي كه با بلوك شدن سيم كارتهاي كپي شده، اين دستگاهها از رواج ميافتند ، نگران كساني است كه ممكن است چنين سيم كارتهايي را بخرند و لذا به مردم توصيه كرد سيم كارت رااز مراجع معتبر خريداري كه پروانه كسب دارند و نيز سيم كارت خود را به كساني كه نميشناسند و اطمينان به آنها ندارند، ندهند.

  "عباسعلي ابوالفضلي" مدير روابط عمومي شركت ارتباطات سيار نيز گفت كه تاكنون تنها يك مورد سيم كارت كپي شده شناسايي و بلوك شده است.

 4. #4
  کاربرسایت HAMIDREZA آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۱
  نوشته ها
  1,606
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  پاسخ : همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

  درباره سيم کارت هاي اپراتور دوم (ايرانسل) بيشتر بدانيم !!!

  موضوع مناقصه اپراتور دوم تلفن همراه کشور داستان بلندبالا و جنجالی است که با جایگزینی شرکت MTN آفریقای جنوبی بجای ترکسلِ ترکیه به پایان رسید و بعد از دهها ماه جنجال و بحث بر سر انتخاب شریک خارجی اپراتور دوم تلفن همراه کشور پایان یافت و حالا شرکت MTN آفریقای جنوبی در کنار صاایران و بنیاد تحت عنوان "کنسرسیوم ایرانسل" و پیمانکاران عمومی ای نظیر نوکیا، اریکسون، آلکاتل و هوواوی در حال نصب و راه اندازی شبکه خود هستند. ایرانسل باید بر اساس تعهدات ذکر شده در پروانه، در فاز اول 248 شهر کشور را با مجموع ظرفیت دو میلیون و 300 هزار شماره پوشش دهد.


  اپراتوری که دوم نیست
  ایرانسل پس از شبکه تلفن همراه دولتی کشور (MCI) که در زمان نگارش این گزارش حدود 10 میلیون و ششصد هزار مشترک دارد، شبکه تلفن همراه اعتباری اصفهان (اسپادان)، شبکه تلفن همراه کیش (TKC) و شبکه تلفن همراه اعتباری تالیا در واقع پنجمین شبکه تلفن همراه کشور بحساب می آید

  صاحبان این شبکه شامل شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) متعلق به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی و شرکت آفریقایی MTN میباشند که تحت عنوان "کنسرسیوم ایرانسل" فعالیت میکنند


  ایرانسل براساس پروانه صادره از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) مجوز راه اندازی شبکه و عرضه 16 میلیون سیم کارت پیش و پس پرداخته تلفن همراه را در طی 15 سال دارا میباشد.


  تعرفه
  طبق اعلام مدیران ایرانسل ثبت نام سیم کارت های پیش و پس پرداخته اپراتور دوم اوخر آبان یا اوائل آذرماه امسال آغاز میشود و بهای سیم کارت، جدول تعرفه خدمات و بنا بود سیاست های کلی تا پایان شهریورماه نهایی شود که هنوز اطلاع رسانی ای در این زمینه انجام نشده است.


  اما آنچه که تابحال از سوی دزفولی –مدیرعامل ایرانسل- رسما اعلام شده، آن است که تعرفه مکالمه این سیم کارت ها کمی بیشتر از سیم کارت های شبکه تلفن همراه دولتی است و در تمام نقاط تحت پوشش یکسان است و هزینه ای بعنوان هزینه انتقال درصورتحساب مشترکین وجود ندارد. همچنین طبق پروانه تعرفه مکالمه سیم کارت های پیش پرداخته ایرانسل میتواند حداکثر پنجاه درصد بیشتر از تعرفه مکالمه سیم کارت های عادی باشد.


  مشخصات شبکه
  شبکه تلفن همراه ایرانسل که در فاز اول متعهد به عرضه 2میلیون و سیصدهزار سیم کارت در 248 شهر کشور است یک شبکه تلفن سلولی مبتنی بر تکنولوژی GSM نسل 75 / 2 (EDGE) است که در باندهای فرکانسی 900 و 1800 مگاهرتزی سرویس دهی خواهد کرد و امکان استفاده از خدمات ارزش افزوده مبتنی بر فناوری GPRS را هم برای مشترکان خود ممکن خواهد ساخت.


  این نخستین بار است که یک شبکه تلفن همراه مبتنی بر فناوری EDGE (نسل دو و هفتاد و پنج) در کشور عرضه میشود چرا که تمام شبکه های تلفن همراه موجود تنها مبتنی بر فناوری نسل دوم GSM و در برخی مناطق معدود GSM نسل دو و نیم بوده اند.


  شبکه ایرانسل امکان اتصال مستقیم کاربران به اینترنت، ارسال و دریافت پیام های چندرسانه های (MMS)، ارسال و دریافت ویدئو،عکس و موسیقی، تماس تصویری و دهها سرویس ارزش افزوده دیگر را تا پایان سال جاری و برای نخستین بار، در اختیار مشترکین ایرانی قرار خواهد داد.


  شبکه ایرانسل در حال حاضر در شهرهای تهران، تبریز و مشهد راه اندازی شده و به شبکه های تلفن ثابت (PSTN) شبکه تلفن همراه (PLMN) متصل است و مراحل تست نهایی خود را میگذراند. البته در برخی از مناطق به علت عدم تعریف نامبیرنگ ایرانسل امکان برقراری تماس ممکن نیست که با هماهنگی های انجام شده این مشکل در حال مرتفع شدن است. همچنین به گفته علی اصغر عینی پور –معاون پشتیبانی و فنی ایرانسل- کار نسب و راه اندازی این شبکه در 40 شهر دیگر آغاز شده است و شیراز و اصفهان شهرهای بعدی ای خواهند بود که شبکه در آنها راه اندازی خواهد شد.


  تاپایان امسال حدود دو میلیون و 300 هزار سیمکارت اپراتور دوم در 248 شهر کشور توزیع میشود و براساس برنامه های شرکت ایرانسل تعداد مشترکاناین شرکت در سال 86 به 7 میلیون و در سال 87 به 10 میلیون نفر افزایش مییابد.
  شایان ذکر است که کار واگذاری سیمکارتهای ایرانسل با توجه به وجود بارگاه مقدس امام رضا(ع)، از شهر مشهد آغاز میشود و تا پایان امسال همه شهرهای با بیش از 21 هزار و 500 نفر جمعیت زیرپوشش شبکه تلفن همراه این شرکت قرار می گیرد.


  سیم کارت های ایرانسل که با کدهای 0935 و 0936 آغاز میشوند 64 کیلوبایت ظرفیت دارند و قادرند 500 شماره تلفن را مستقل از گوشی تلفن همراه در خود ذخیره سازند.


  رومینگ داخلی و بین الملل، سرویس صندوق پست صوتی، نمایشگر و عدم نمایشگر شماره تماس گیرنده، تماس نقطه به نقطه، امکان سفارشی سازی سرویس، منوی دوزبانه، سرویس اضطراری و سرویس خدمات مشترکین از جمله دیگر مشخصات خدمات این شبکه میباشند.


  توزیع سیم کارت
  ایرانسل اواخر آبان یا اوائل آذر را زمان آغاز توزیع فاز اول دو میلیون و 280 هزار سیم کارت اولی پیش و پس پرداخته خود اعلام کرده است. طبق پروانه صادره ایرانسل مانند اپراتور اول (شبکه تلفن همراه دولتی) حق ثبت نام از متقاضیان خود را ندارد و حداکثر 72 ساعت پس از ثبت نام و دریافت وجه میبایست بسته حاوی سیم کارت را به متقاضی تحویل دهد و پس از احراز هویت و تصدیق گواهی نشانی محل سکونت سیم کارت مشترک 24 ساعت بعد فعال و آماده استفاده میشود. البته ممکن است ایرانسل برای بازارسنجی اقدام به پیش ثبت نام بدون دریافت پول بکند.


  در فاز اول شبکه فروش ایرانسل با استفاده از شبکه های توزیع و فروش موجود در بازار ایران شکل میگرد و به همین منظور با شرکتهای ایزایران، پارس نیکاتل، پرشین تلکام، سام فون کمپانی دریان گستر، اتصالات، موبایل پلاس، البرز، پارس آنلاین و پارس قشم و موسسه مالی و اعتباری بنیاد قرارداد فروش و توزیع سیم کارت های ایرانسل امضا شده است.


  سیم کارت های پس پرداخته
  بهای سیم کارت های پس پرداخته (Post Paid) ایرانسل 150 هزار تومان است. جالب اینجاست که این وجه به عنوان ودیعه مشترکین نزد ایرانسل به شمار نمی رود چراکه طبق اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی، متقاضیان سیم کارت اپراتور دوم با پرداخت 150 هزار تومان می توانند از این اپراتور سیم کارت پس پرداخته دریافت کنند که این مبلغ به عنوان حق اتصال به شمار می رود و در صورت باز پس دادن سیم کارت یا انصراف از استفاده از خدمات شبکه به متقاضیان عودت داده نمی شود.


  ایرانسل تلاش میکند این اصل را که تنها تفاوت میان سیم کارت پیش و پس پرداخته تفاوت در نحوه پرداخت است در میان مشتریان خود جا بیندازد. طبق اعلام، ایرانسل در سال اول توزیع خود حدود 700هزار سیم کارت پس پرداخته توزیع خواهد کرد.


  طرح پرداخت ماهیانه
  ایرانسل به سیم کارت های پس پرداخته خود عنوان "طرح پرداخت ماهیانه" یا Pay Monthly داده است. بر اساس این طرح مشترکین با پرداخت هزینه ماهیانه اندکی میتوانند از تمام خدمات تلفن همراه خود استفاده و هزینه آن را بر اساس صورتحسابی که برایشان صادر میشود در پایان هر ماه بپردازند.


  در پایان هرماه صورتحسابی به انضمام موارد مورد درخواست شامل ریز مکالمات، شماره های گرفته شده، مدت مکالمه و تمامی مخارج برای مشترکین ارسال میشود. مشترک میتواند تعیین نماید که صورتحساب فوق به نشانی پستی یا نشانی پست الکترونیکی اش ارسال شود و برای پرداخت آن 21 روز از تاریخ صدور مهلت خواهد داشت.  20هزارتومان حداعتباری
  برای این دسته از مشترکین ایرانسل یک سقف اعتباری در نظر گرفته شده است که معادل 20هزار تومان میباشد و مشترکین تا این حد اعتباری در ماه میتوانند از خدمات ایرانسل استفاده کنند. در صورتی که مشترکی در طول یک ماه بیش از این حد اعتباری از خدمات ایرانسل استفاده کند برای ادامه برقراری تماس های خود باید "حد اعتباری" خود را افزایش دهد. مشترکین برای این کار میبایست با مرکز تماس مشتریان (Call Center) یا مراکز خدمات مشترکین ایرانسل تماس بگیرد یا به پایگاه اینترنتی ایرانسل مراجعه نماید.
  پرداخت مبلغ مورد نیاز برای افزایش حد اعتباراز طریق کانال های پرداخت طرح "پرداخت ماهیانه" ممکن خواهد بود.


  البته در این طرح حد اعتبار مشتری هیچگاه بصورت لحظه ای کنترل نمیشود. در نتیجه ممکن است مشترکی از حداعتباری خود فراتر برود ولی از آنجا که کنترل شبکه ایرانسل هر 30 دقیقه یکبار انجام میگیرد لازم است مشترکین هماهنگی های لازم را با ایرانسل انجام دهند.


  مشترکین طرح پرداخت ماهیانه ایرانسل میتوانند برای افزایش حد اعتبار خود با کنترل مقطعی اشتراک و حصول اطمینان از پرداخت مرتب صورتحسابها و خوش حسابی مشترکین بدون احتیاج به ودیعه اضافی صاحب اعتبار بیشتری برای مکالمه شوند.


  تعرفه های طرح پرداخت ماهیانه بر اساس نرخ های مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محاسبه و اعمال میشود که پس از نهایی شدن و در هنگام ثبت نام و آغاز سرویس دهی در زنجیره شبکه توزیع ایرانسل و وبسایت رسمی آن به نشانی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] اعلام میشود.


  یک خرید بی دردسر
  تهیه و استفاده از سیم کارت های طرح پرداخت ماهیانه ایرانسل خیلی ساده است. کافی است از یکی از هزاران شعبه شبکه توزیع سیم کارت های ایرانسل یک "بسته راه اندازی پرداخت ماهیانه" خریداری نمایید که شامل یک سیم کارت و یک دفترچه راهنما خواهد بود. از آنجایی مه ایرانسل موظف به ثبت مشخصات کلیه مشترکین خویش میباشد متقاضیان میبایست از طریق یکی از فروشگاههای وابسته یا وبسایت اینترنتی ایرانسل نسبت به ثبت مشخصات خود و شماره تلفن همراه خویش اقدام نمایند. به هنگام استفاده از هریک از روش های فوق مالک میبایست مدرک شناسایی و مدرک اثبات محل سکونت خویش را به همراه داشته باشد در مورد اشخاص حقوقی هم ارائه سند ثبتی و مستند نشانی محل دفتر نیز ضروری است.
  پس از تکمیل مراحل ثبت نام شماره تلفن همراه متقاضی بطور خودکار فعال و آماده استفاده خواهد شد.

  لازم به ذکر است درصورتی که تلفن همراه مشترکی بیش از 90 روز در حالت تعلیق باقی بماند شماره اش قطع میشود.


  خدمات ویژه
  سرویسهای ارسال و دریافت پیام های کوتاه (SMS)، انتقال تماس، کنفرانس تلفنی، نمایشگر شماره تماس گیرنده، عدم نمایشگر شماره کاربر، جلوگیری از برقراری تماس و تماس بین الملل از جمله سرویس های ویژه عرضه شده توسط ایرانسل برای مشترکین طرح پرداخت ماهیانه میباشد.


  سیم کارت های پیش پرداخته
  طرح پیش پرداخت ایرانسل در تمام مناطق تحت پوشش شبکه مشترکان خویش را در دسترس نگه میدارد. در این روش مشترکین میتوانند بدون پرداخت هزینه اشتراک و آبونمان ماهیانه و یا دریافت صورت حساب و قبض در پایان هر ماه تماس های خود را برقرار نمایند.


  در این روش مشترکین قادرند تا هزینه های تلفن همراه خویش را همواره کنترل نمایند چراکه "اعتبار مکالمه" و "دوره دسترسی" مورد نیاز خویش را از پیش نقدا خریداری کرده اند و پس از آن به برقراری تماس اقدام مینمایند.


  خرید، ثبت و فعال سازی اینگونه سیم کارت ها هم مانند سیم کارت های "طرح پرداخت ماهیانه" از طریق یکی از فروشگاههای شبکه توزیع و خدمات ایرانسل انجام میگیرد.
  طبق اعلام، ایرانسل در سال اول آغاز واگذاری های خود حدود یک میلیون و 600 هزار سیم کارت پیش پرداخته توزیع خواهد کرد. بهای بسته سیم کارت و تعرفه مکالمه سیم کارت های پیش پرداخته در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هنوز نهایی نشده ولی طبق پروانه تعرفه مکالمه اینگونه سیم کارت ها میتواند حداکثر 50درصد بیشتر از تعرفه سیم کارت های عادی باشد.


  کارت شارژ
  ایرانسل برای مشترکین سیم کارت های پیش پرداخته خود دو نوع کارت شارژ درنظر گرفته که از نظر میزان اعتبار ریالی و زمانی با یکدیگر متفاوت هستند: کارت شارژ ده هزار تومانی که با کسر 566 تومان مالیات 9هزار و 433 تومان اعتبار مکالمه را برای 30 روز و کارت شارژ بیست هزار تومانی که پس از کسر هزار و 132 تومان مالیات 18هزار و 868 تومان اعتبار ریالی را برای 75 روز فراهم میسازند.


  سیم کارت های پیش پرداخته ایرانسل هم مانند سیم کارت های پس پرداخته در صورتی که طی 90 روز پیاپی هیچ تماس یا پیام کوتاه (SMS) ای تبادل نکنند قطع و باطل میشوند و اعتبار ریالی باقی مانده در آنها هم از بین خواهد رفت.


  سرویس های ویژه
  سرویس های استعلام اعتبار زمانی و ریالی، مرکز تماس، تبادل کوته پیام (SMS)، انقال مکالمه، کنفرانس تلفنی، نمایش شماره تماس گیرنده، عدم نمایش شماره کاربر، جلوگیری از برقراری تماس و سرویس تماس بین الملل از جمله سرویس های ویژه ای است که به مشترکین طرح پیش پرداخته ایرانسل عرضه میشود.

  منبع:somee

 5. #5
  کاربرسایت HAMIDREZA آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۱
  نوشته ها
  1,606
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  پاسخ : همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

  در صورتی که شما نیز از سیم کارتهای دائمی و اعتباری ایرانسل بهره میبرید ، به جدیدترین سرویس ارائه شده توسط این شرکت یعنی GPRS توجه داشته اید. شما از طریق این سرویس میتوانید از طریق گوشی خود به اینترنت متصل شده و به سادگی در اینترنت به گشت و گذار مشغول شوید. این سرویس از تاریخ 10 اسفند الی 15 فروردین 86 رایگان در اختیار دارندگان این نوع سیم کارت است. اما ممکن است بنا به هر دلیلی این سرویس بر روی گوشی شما فعال نشده باشد. در این ترفند قصد داریم آموزش تنظیم دستی فعال سازی سرویس GPRS را بر روی گوشی های Motorola , Sony Erricson , Nokia به شکل قدم به قدم مطرح کنیم.


  پیش از هر کاری یقین حاصل نمایید که گوشی شما سرویس GPRS را ساپورت میکند. برای اطلاع از لیست این گوشی ها میتوانید به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بروید.

  نوکیا
  به مسیر زیر بروید:
  Menu > (Tools) > Setting > Conections > Access Points > New Access Point
  حال در فیلدهای مربوطه عبارت های زیر را جایگزین کنید:
  Connection Name : Irancell - Tarfandestan.com
  Access Point Name : GPRS
  Home page: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  Authentication type : Normal
  اجازه دهید سایر موارد به شکل پیش فرض بافی بمانند.
  اکنون برنامه مروگرتان را (Services یا Web) از داخل Menu اجرا نمایید. اکنون آدرس [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را وارد نمایید و Go را بزنید. اکنون از شما سوالی میشود ، Yes را زده و سپس از میان Connection ها ، Irancell - Tarfandestan.com را انتخاب نمایید. حالا میتوانید به گشت و گذار در اینترنت بپردازید!

  سونی اریکسون
  به مسیر زیر بروید:
  Menu > Settings > Connectivity > Data Comm
  سپس یک Account جدید از نوع GPRS بسازید.
  اکنون نام آن را Irancell - Tarfandestan.com قرار دهید.
  در ادامه GPRS APN را به نام GPRS نام گذاری کنید.
  اکنون دکمه Save را بزنید تا اطلاعات ذخیره شود.
  به صفحه Data comm. باز گردید. کانکشنی که ایجاد کردید را انتخاب کنید تا دایره کناری آن تو پر شود.
  اکنون مجدد به صفحه Settings برگردید. اکنون به Internet Settings بروید.
  یک تنظیم جدید ایجاد کنید و نام آن را Tarfandestan قرار دهید و OK را انتخاب کنید.
  اکنون از قسمت Account نام اشتراکی که ساخته اید را انتخاب کنید و آن را Save کنید.
  مجدد در صفحه Internet Settings تنظیمی که ساخته اید را انتخاب کنید تا دایره کناری آن تو پر شود.
  کار تنظیمات تمام است. حال از طریق Menu ، به Internet بروید.
  برای وارد نمودن آدرس دکمه More را بزنید سپس Enter URL را انتخاب کنید.

  Motorola
  به مسیر زیر بروید:
  Menu > WebAccess >Web Sessions > (Press Menu) >New
  منظور از Press Menu فشردن دکمه Menu است.
  اکنون در هر یک از فیلدهای زیر عبارت های زیر را جایگزین کنید:
  Name : Irancell - Tarfandestan.com
  Homapage : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  GPRS APN : GPRS
  سایر موارد را به حالت پیش فرض نگاه دارید.
  اکنون دکمه Done را انتخاب کنید تا تنظیمات ذخیره گردد.
  حال به صفحه اتصالات بازگردید. اکنون Irancell - Tarfandestan.com را پیدا کنید و دکمه Lunch را بزنید و شکیبا باشید تا صفحه پیش فرض بازشود.
  برای وارد نمودن آدرس دکمه Menu را فشار دهید و Go to URL را انتخاب کرده و آدرس را وارد کنید و نهایتأ دکمه OK را بزنید.

  نکته مهم:
  دقت کنید در اکثر سیم کارتهای ایرانسل این اتفاق به شکل اتوماتیک رخ میدهد. بنا به هر دلیلی دچار مشکل شدید از تنظیمات دستی فوق بهره ببرید.

  منبع:ترفندستان

 6. #6
  کاربرسایت HAMIDREZA آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۱
  نوشته ها
  1,606
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  پاسخ : همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

  این پست و پست بعدی مربوط به اظهار نظر یکی از دوستان در مورخه دوم اردیبهشت 1386است:

  دروغ های ایرانسل

  تجربیات شخصی من
  حتما این تبلیغات ایرانسل را شنیده اید ( اینترنت 24 ساعته کف دستان شما، هر لحظه در هر کجا عکسهایتان را به دوستانتان بفرستید....)

  متاسفانه من مدتی پیش تحت تاثیر تبلیغات بیش از حد ایرانسل با 29000 تومان به جمع مشترکان آن پیوستم و تنها هدفم هم استفاده از سرویسهای MMS GPRS آن بود که تا این لحظه بزور فقط توانسته ام یک MMS برای خودم بفرستم آنهم یک MMS پنج کیلو بایتی فقط ! نیز تنها سایتی که توانسته ام با گوشی خود ببینم فقط صفحه اصلی گوگل بوده که خیلی سخت و با جان کندن هم این صفحه لطف کرد و در گوشی پدیدار شد!!!


  برای دسترسی به اینترنت باید حتما نزدیک آنتنی که دارای پوشش GPRS است قرار بگیرید تازه آنهم با سرعت معادل 0.2 کیلوبایت در ثانیه ! یعنی 12 کیلوبایت در دقیقه!!! من در طول یک هفته هر جایی میرسیدم تست GPRS رو انجام میدادم که نتیجه آن واقعا افتضاحه !!

  ارسال MMS همینطور اعصاب آدم رو خرد میکنه بیشتر نقاط تهران پوشش GPRS ندارد و اگر شما علامت پوشش GPRS رو در بالای گوشی خود میبینید از آنتهای قبلی مونده که هنوز پاک نشده است و کار نمی کند اگر همانجا برای مثال یکبار گوشی خود را خاموش روشن کنید دیگر هیچ علامتی از پوشش GPRS نمی بینید.
  در نتیجه بدون پوشش GPRS شما نمی توانید هیچ MMS ارسال کنید تازه باید هم شما دارای پوشش قوی و کامل GPRS باشید و هم گیرنده MMS شما !!!

  یک مطلب واقعا شگفت آور تو سایت ایرانسل نوشته است در مورد هزینه GPRS فکر میکنید کیلوبایتی چقدر در نظر گرفته اند؟؟؟؟؟؟؟
  کیلوبایتی 3تومان!!!!!!!!!! یعنی شما بابت هر مگابایت اطلاعات ارسالی و دریافتی باید 3000 تومان بپردازید ! نمی دانم چی بگم دیکه!

  ایرانسل هم الکی این همه اشکالات رو به گردن مشترکان می اندازد که مثلا گوشی آنها تنظیم نیست ! بلد نیستند ! حافظه گوشی انها پر است ! ....

  دروغ دیگر ایرانسل

  همانطور که میدانید یکی از پنج هدیه نوروزی ایرانسل تماس رایگان از 12 شب تا 6 صبح می باشد اما لازم است بدانید که این یک دورغ و کلک تبلیغاتی بیش نیست ! من 39 دقیقه با یک خط ایرانسل دیگر بین ساعت 12 شب تا 6 صبح صحبت کردم که با کمال ناباوری دیدم از اعتبار بنده 2418 تومان یعنی دقیقه ای 62 تومان کسر شده است. حالا اگر خط من اعتباری نبود و من نمی توانستم همان لحظه اعتبارم را چک کنم حتما شبهای بعد هم صحبت میکردم و آخر سر با قبض تلفن چند صد هزار تومانی مواجه میشدم!!

  البته من با امور مشترکین تماس گرفتم و برگه شکایتی تنظیم کردند تا مشکل من حل شود و منتظر بازگشتن اعتبار از دست رفته خود هستم تا به گفته آنها دوباره به من بازگردانیده شود.

  البته در تماس صوتی با ایرانسل مشکلی وجود ندارد و کیفیت صدا هم خوب است.


  نمیدانم در ماههای بعد سرویسها و کیفیت ایرانسل چطور خواهد شد اما خوشحالم که هنوز سیم کارت شرکت ارتباطات سیار رو دارم راستی دلم واسش تنگ شده برم از تو کیف درش بیارم و بزارمش توی گوشیم تا هر وقت ایرانسل وضعش بهتر شد دوباره بیام سراغش.....

 7. #7
  کاربرسایت HAMIDREZA آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۱
  نوشته ها
  1,606
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  پاسخ : همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

  تجربیات استفاده من از ایرانسل ( حتما بخونید)
  بخش دوم

  آقا از دیروز یکم اردیبهشت بطور بسیار زیادی بابت استفاده از GPRS از اعتبار کم میکنه بابت هر اتصال حتی بدون اینکه دیتایی رد و بدل بشه 80 تومان کم میشه من که فقط 250 کیلو بایت در آخرین اتصال استفاده کرده بودم 1900 تومان از اعتبارم کم کرد!
  بنده کلا از امروز استفاده از اینترنت و ور رفتن با ایرانسل رو بی خیال شدم و سیم کارت رو درآوردم فقط باید یادم باشه هر سه ماه یک تماسی باهاش بگیرم که خطم قطع نشه...
  یک مطلب جالب دیگر امروز یک اس ام اس واسم اومد و نوشته بود : مشترک گرامی نام شما از سرویس کنترل اینترنتی حساب خذف گردید!!! با خدمات مشترکین هم تماس گرفتم البته خطاشون بشدت دچار اشکال است و تا وصل میشه قطع میکنه من حدود 25 دفعه تماس گرفتم تا موفق شدم اگر با خود سیم کارت ایرانسل 25 دفعه زنگ زده بودم الان از اعتبارم 1550 تومان کم شده بود! اما با تلفن ثابت تماس گرفتم ... اونها اظهار بی اطلاعی کامل کردند! من هم گفتم فدای سرم که خذف
  شد!

  خوب دیگه چی بگم خدمتتون ؟ آهان یادتون باشه فریب این دروغ تبلیغاتی 1000 دقیقه در ماه رو نخورید ! اگر هم الان متوجه منظور من نمی شوید بعدا خواهید فهمید!

  این هم یک مطلب کلی هزینه استفاده از خدمات بسیار بالاست و اصلا نه تنها نمی صرفه بلکه دو سه برابر بیشتر از تالیا و

  ارتباطات سیار براتون خرج تراشی میکنه حداقل باید ماهی هزار تومن واسه تماس با این شماره ای 130و 140 کنار بذارید آخه من نمی دونم این چه مسخره بازی هست که دوتا شماره تلفن ثابت برای خدمات مشترکین اختصاص نمی دهند؟ این سرویس های اینترنتیشم بدرد خودشون میخوره من تا حالا در مجموع بیشتر از 3 روز در این یکماه نتونستم استفاده کنم و ارسال ام ام اس و اینترنت هم با مشقت و اعمال شاقه فقط چند لحظه در بعضی روزها امکان پذیر است.

  راستی اگر یادتون باشه در پستی در همین تاپیک گفته بودم که ایرانسل از من بین ساعت 12 تا 6 صبح اعتبار کم کرد(هدیه مثلا نوروزی) من هم با صرف هزینه ای زیاد (بابت تماس با شماره های 130 و 140) بعد از دهها بار تماس موفق به گرفتن جواب شدم آن هم چه جوابی : مشترک گرامی هیچ گونه تماسی شما برقرار نکرده اید با شماره ایرانسل دیگری بین این ساعت و هیچ گونه مبلغی از اعتبار شما کسر نشده و همه چیز درست است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من هم بی خیال ماجرا شدم و خدا را شکر کردم که نرفته بودم سیم کارت دائمی بخرم و اون 29000 تومن هم فکر می کنم از جیبم افتاد تو جوی آب...

  من ایرانسل رو خیلی از همه نظر تست کردم اگر سوالی داشتید بپرسید جوابتون رو بدم.

  یک مطلب هم واسه اونهایی می گم که دارن لحظه شماری میکنند که شبکه ایرانسل توی شهرشون راه بیفته دوستان حتما این مثل رو شنیدید که میگن طرف بوی کباب شنیده اما نمی دونه که دارن خر داغ میکنند! ( این مثل بود دیگه لطفا سانسورش نکنید)

  بخدا همون سیم کارت ارتباطات سیار از اوپراتور دوم سوم چهارم پنجم ... بهتره. اگر همین مخابرات نبود که جلوی ایرانسل رو بگیره ایرانسل قیمت مکالماتش رو به دقیقه ای 200 تومان هم میرسوند...

  حالا خود دانید که چه تصمیمی به صلاح شماست.

 8. #8
  کاربرسایت ارسطو آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۳
  نوشته ها
  991
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 3 در 3 پست

  تخفيف تابستاني اپراتور دوم در تعرفه

  خبرگزاري فارس: پنج طرح تعرفه تشويقي رنگي قرمز، آبي، طلايي، طلايي يكستاره و دو ستاره اپراتور دوم از 8 تير ماه در قالب جشنواره تابستان 87ارائه خواهند شد.


  به گزارش فارس به نقل از روابط عموميايرانسل، بر اين اساس با انتخاب و فعال سازي هر يك از طرح هاي تعرفه رنگي،علاوه بر كاهش نرخ مكالمه و پيام كوتاه، زمان هاي رايگان براي مكالماتداخل شبكه و بهاي تخفيفي براي سرويس GPRS ارائه مي شود و مشتركين ايرانسلمي توانند با درنظر گرفتن ميزان مصرف خود، مناسب ترين طرح تعرفه را انتخابو هزينه تلفن همراه خود را تا حد چشمگيري كاهش دهند.
  براساس اين گزارش،با فعال سازي هر يك از طرح هاي تعرفه تشويقي رنگي، هزينه اي كه مشتركين هرماه براي پيام كوتاه مي پردازند، حداقل نصف مي شود و بسته به طرح انتخابي،زمان و مقصد تماس در هزينه هاي تلفن همراه تا 98 درصد تخفيف محاسبه خواهدشد.
  همچنين هر هفته از 12 شب پنجشنبه تا 6 صبح روز جمعه مكالمه با ديگرخطوط ايرانسل كاملا رايگان است و هزينه تبادل هر پيام كوتاه در اين ساعاتتنها يك ريال محاسبه مي شود.
  لازم به ذكر است كه هزينه طرح تعرفهتشويقي مشتركين سيم كارت هاي دائمي به صورت روز شمار محاسبه مي شودبطوريكه اين دسته از مشتركين تنها هزينه تعداد روزهايي كه هر يك از طرحهاي تعرفه تشويقي را كه انتخاب و فعال كرده اند، پرداخت مي كنند.
  بنابراين گزارش مشتركين براي اطلاع از نحوه انتخاب طرح تعرفه تشويقي دلخواه خودمي توانند يك پيام كوتاه بدون متن از خط ايرانسل خود به شماره 2140 ارسالكنند تا دستورالعمل انتخاب هر 5 طرح تعرفه تشويقي به طور خودكار برايشانارسال شود.

 9. #9
  کاربرسایت ارسطو آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۳
  نوشته ها
  991
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 3 در 3 پست

  Re: همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

  چت رايگان با ايرانسل

  مطمئنأ شما نیز تاکنون با سیم کارت های سومین اپراتور کشور به نوعی سر و کار داشته اید. سیم کارت های ایرانسل به دلیل نوآوری های متعدد و تبلیغات گسترده و به ویژه قیمت پایین توانسته است حضور موفقی را در عرصه مخابراتی کشور داشته باشد و با استقبال گسترده مردم روبرو شده است. چرا که دیگر شما تنها با 15 هزار تومان یک خط خواهید داشت! به همین دلیل ابتکارات و ویژگی های منحصر به فرد این سیم کارت ها ، مشکلات و نقص هایی که ایرانسل به همراه دارد نیز به نوعی مخفی شده است. علاوه بر توانمندی هایی همانند GPRS و MMS ، ایرانسل قابلیتهای دیگری هم دارد که بسیاری از افراد از آنها بی خبرند. یکی از قابلیتهای فوق العاده ایرانسل که به تازگی ایجاد شده است ، SMS Chat Zone نام دارد. ابزاری که شاید همینک با معرفی آن شما را به خرید یک سیم کارت ایرانسل وسوسه کند! SMS Chat Zone ابزاری است کاملأ رایگان و مجانی که به وسیله آن میتوانید یک ابزار چت کامل را از طریق SMS Chat روی گوشی خود داشته باشید. توسط SMS Chat Zone شما میتوانید با دوستان خود که ایرانسل دارند چت کنید ، دوستان جدیدی را جستجو و پیدا کنید ، از اتاق های چت استفاده کنید و در کل یک محیط چت کامل را روی گوشی خود داشته باشید. همچنین توسط SMS Chat Zone ، شما میتوانید پیام ها و آفلاین های دریافتی در یاهو مسنجر را هم به صورت SMS روی گوشی خود دریافت کنید که خود این موضوع نیز بسیار جالب است! معرفی نحوه کامل استفاده از SMS Chat Zone به طور کامل بپردازیم.  فعال سازی
  برای فعال سازی ابتدا باید پیام کوتاهی با متن Go برای شماره 8383 ارسال نمایید.
  سپس پیام کوتاهی با متن زیر به عنوان خوشامد گویی دریافت می نمایید :


  -Welcome To ChatZone!REPLY with
  !FF to make-a-friend
  !CC to enter chat rooms

  --------------------------------------------------------------------------------
  ثبت نام
  برای ثبت نام در این سرویس ابتدا باید نام ، سن ، جنسیت و محل اقامت تان را به شماره 8383 با فرمت زیر ارسال کنید:

  [R [name][age][s--e--x][location
  Location = محل زندگی ، S--e--x = جنس ، Age = سن ، Name = نام

  مثال:

  R Nima 21 M Teh

  --------------------------------------------------------------------------------
  لیست فرمان ها

  با تایپ متن CL و ارسال به شماره 8383 می توانید کل لیست فرمان های موجود در سیستم را از طریق دو پیام کوتاه دریافت کنید.

  --------------------------------------------------------------------------------
  جستجوی دوستان
  برای پیدا کردن دوستان جدید می توانید فرمان S را به همراه سن و جنسیت و مکان به شماره 8383 ارسال کنید.

  [S [name][age][s--e--x][location
  مثال :
  S Sahar 24 F Tehran

  --------------------------------------------------------------------------------
  مشاهده کاربران آنلاین
  با ارسال فرمانهای زیر به شماره 8383 می توانید تعداد کاربران آنلاین را ببینید.

  تعداد دوستان حاضر : FA
  تعداد دوستان حاضر در محیط چت سایت FM : MSN
  تعداد دوستان حاضر در محیط چت سایت FY : Yahoo
  تعداد دوستان حاضر در محیط چت سایت FI : ICQ
  تعداد دوستان حاضر در محیط کلی چت : FC

  --------------------------------------------------------------------------------
  ورود به محیط چت
  با ارسال فرمانهای Y , M & I به همراه نام کاربری و رمز ورود به شماره 8383 می توانید به محیط چت سایتهای زیر وارد شوید.
  * ورود به محیط چت سایت Yahoo( ارسال متن زیر به شماره 8383 )

  Y-Yahoo

  * ورود به محیط چت سایت MSN ( ارسال متن زیر به شماره 8383 )

  M-MSN

  * ورود به محیط چت سایت ICQ( ارسال متن زیر به شماره 8383 )

  I -ICQ

  مثال:

  **** Y Nima


  --------------------------------------------------------------------------------
  اضافه کردن افراد به لیست

  برای اضافه کردن افراد به لیست می توانید از فرمان A استفاده کنید.
  [A [Contact's name
  برای اضافه کردن دوست به لیست شبکه های خارجی می توان با ارسال پیام به شماره 8383 از فرمانهای زیر استفاده کرد:
  اضافه کردن دوست به لیست دوستان سایت AY : Yahoo
  اضافه کردن دوست به لیست دوستان سایت AM : MSN
  اضافه کردن دوست به لیست دوستان سایت AI : ICQ
  مثال :
  AY Sahar

  --------------------------------------------------------------------------------
  دریافت مشخصات
  با ارسال حرف G به شماره 8383 می توانید مشخصاتی را که ثبت نام کرده بودید دریافت کنید.

  -G


  --------------------------------------------------------------------------------
  به روز رسانی مشخصات
  برای بروز رسانی کردن اطلاعات شخصی و تغییر آیتمهای ثبت نامی (ترفندستان) می توانید با ارسال این پیام به شماره 8383 مشخصاتی را که ثبت نام کرده بودید بروز رسانی کنید.

  [U [new name][new age][new s--e--x][new location


  --------------------------------------------------------------------------------
  غیر فعال کردن شخص
  با ارسال این پیام به شماره 8383 می توانید دسترسی و دریافت پیامهای مربوط به شخص مورد نظر را مسدود کنید.

  [B [Friend's contact number

  مثال:

  B 98935360***9

  برای خارج کردن نام کسی از حالت مسدود می توان از دستور UB استفاده کرد.

  UB 98935360***9


  --------------------------------------------------------------------------------
  حذف اعضا
  با ارسال این پیام به شماره 8383 می توانید دوستان خود را از لیست حذف کنید.

  [D [Friend's contact number

  مثال:

  D 98935360***9


  --------------------------------------------------------------------------------

  خروج از محیط چت
  با ارسال این پیام به شماره 8383 می توانید از محیط چت سایتهای مختلف خارج شوید.

  خروج از محیط چت سایت EY : Yahoo
  خروج از محیط چت سایت EM : MSN
  خروج از محیط چت سایت EI : ICQ
  خروج کلی از محیط چت : EA

  --------------------------------------------------------------------------------

  راهنما
  با ارسال فرمان H - Help به شماره 8383 دو پیام دریافت خواهید کرد که در مورد نحوه دریافت راهنما برای هر قسمت شما را راهنمایی می کند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. مسئولان از به كارگيري كلمات تحريكآميز پرهيز كنند
  توسط ارسطو در انجمن اخبار ويژه انتخابات ايران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۶ خرداد ۸۸, ۲۱:۳۰
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۰۵ مهر ۸۷, ۱۲:۴۵
 3. رقص آسماني كهكشانهاي مارپيچي دو قلو !
  توسط mina در انجمن كيهان شناسي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۱۴ تیر ۸۷, ۰۹:۵۹
 4. پيچخوردگي و كشيدگي عضلات و مفاصل
  توسط PEZESHK در انجمن پزشکی تخصصی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۱۴ اسفند ۸۶, ۰۱:۳۷
 5. همه چيز در مورد IPOD ( تاپيک جامع)
  توسط Unknown در انجمن سخت افزار
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۰۴ مرداد ۸۶, ۱۶:۵۶

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •