[align=center]سرویس جدید تی- موبایل برای تقویت آنتن دهی در ساختمان ها[/align]
[align=center][/align]

تالیا نیوز - اپراتور آمریکایی تی-موبایل سرویس جدیدی را به مشتریان ارائه می دهد که برای پوشش تلفن همراه هیبریدی از شبکه برد کوتاه Wi-Fi استفاده می کند.

ایران موبایل نیوز- شعبه آمریکایی شرکت دوچ تله کام اعلام کرد سرویس جدیدی را راه اندازی کرده است که پوشش شبکه در داخل ساختمان ها را با تعویض و انتقال خودکار تماس ها از شبکه تلفن همراه به شبکه بی سیم Wi-Fi، افزایش می دهد.
مشترکین برای برخورداری از این سرویس ملزم هستند هزینه ثابتی را به مبلغ 99/19 دلار برای هر خط یا 99/29 دلار برای 5 خط، به همراه قبض های ماهانه تلفن همراه خود پرداخت کنند.
با پرداخت این مبلغ مشترکین می توانند هر تعداد تماسی که بخواهند از طریق تلفن همراه خود در منزل و یا 8 هزار و 500 مکان دیگر مانند کافی شاپ ها که کمپانی تی-موبایل در آنها شبکه Wi-Fi کار گذاشته ، برقرار کنند.
"مایک سلمن" مدیر بازاریابی شرکت تی-موبایل آمریکا گفت: "انتظار می رود که این سرویس به افرادی که استفاده از تلفن همراه را در منزل خود به تلفن ثابت ترجیح می دهند کمک کرده، و نگرانی آنها را بابت عدم پوشش شبکه تلفن همراه در داخل منزل رفع سازد."
وی افزود: "در حدود 30 درصد تماس های بی سیم از داخل خانه ها برقرار می شود."
"این سرویس به تی-موبایل کمک می کند که در عرصه رقابت با سایر کمپانی ها مانند AT&T و "وریزون وایرلس" موفق تر عمل کند."
شرکت "اسپرینت نکستل" که سومین اپراتور بخش خدمات بی سیم آمریکاست، مشغول برقراری همکاری هایی با اپراتورهای خطوط ثابت است تا بتواند سرویسی مانند این سرویس جدید تی-موبایل ارائه دهد.
"میشل گارتنبرگ" تحلیلگر موسسه تحقیقاتی "ژوپیتر ریسرچ" می گوید که این سرویس مورد توجه افرادی قرار می گیرد که استفاده از یک تلفن را ترجیح می دهند. وی در این باره می گوید: "این سرویس انگیزه ای برای این افراد خواهد شد تا از دست تلفن ثابت خود راحت شوند."
منبع : سایت Australian IT

لینک خبر :
کد:
http://www.taliyanews.com/fa/archive/2007/06/post_2079.php
موفق باشید.