هم بازی شدن براد پیت و آنجلینا جولی در فیلم جدید آرنوفسکی (کارگردان Blak Swan)
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]که آخرین فیلمش، «[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]»،با استقبال خوب منتقدان روبهرو شده و گفته میشود در حال مذاکره برایکارگردانی پروژه «ولورین ۲» است، ممکن است به زودی پروژه کاملاً متفاوتیرا با عنوان «ببر» بسازد. این کتاب کهن، که برداشتی از کتاب غیرداستانیجان وایلانت است،علی رغم اینکه درباره حمله یک ببر به منطقهای در سیبری وتلاش برای حفاظت شهر از او و حفاظت او از دست مردم است.
فیلمنامهاین اثر را گییرمو آریاگا، فیلمنامهنویس مشهور فیلم های «عشق سگی»، «۲۱گرم» و «بابل» و کارگردان فیلم «دشت سوزان» مینویسد. البته خبرهای اولیهدرباره این پروژه از چند ماه قبل در میان محافل هنری پیچیده بود. اما نکتههیجانانگیز این است که براد پیت به این پروژه پیوسته و در ضمن آریاگا درمصاحبهای اعلام کرده که احتمالاً آنجلینا جولی هم به این پروژه (که قراراست سال آینده فیلمبرداری شود) خواهد پیوست.
بنابراینعلاقهمندان به این دو ستاره مشهور، میتوانند پس از فیلم «آقا و خانماسمیت» (که موفقیت تجاری بسیار خوبی داشت)، دوباره شاهد همکاری سینماییپیت و جولی باشند.