نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پادشاه عربستان : منم ایر فورس وان میخوام !!

 1. #1
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  پادشاه عربستان : منم ایر فورس وان میخوام !!

  دیپلمات های آمریکایی در سراسر جهان برای اقناع سران کشورها به خرید هواپیماهای [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] آمریکا به جای [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] فرانسه تلاش می کردند.
  به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]بهنقل از روزنامه القدس العربی چاپ لندن، ملک عبداللهمعودی شرط عقد قراردادسه میلیارد دلاری خرید بوئینگ را ساخت هواپیمایی مانند هواپیمای ریاستجمهوری آمریکا برای خودش اعلام کرده است.
  براساس این گزارش، دیپلمات های آمریکایی در سراسر جهان به عنوان بازاریابهای بوئینگ فعالیت می کنند و پیشنهادات این شرکت را به سران کشورها ومدیران عامل شرکت های هواپیمایی عرضه می کنند و حتی به واسطه ها نیزمبالغی را به عنوان رشوه پرداخت می کنند.
  وزارت خارجه آمریکا نیزاعلام کرده است که دیپلمات های این وزارتخانه در سراسر جهان نقش مهمی رادر کمک به بوئینگ ایفا می کنند. دولت آمریکا معتقد است شرکت بوئینگ درزمینه ایجاد شغل برای آمریکایی ها نقش بسیار اصلی را دارد.
  یکی ازاسناد وزارت خارجه آمریکا نیز گزارش می دهد که "اسرائیل هرناندیز" مقامارشد وزارت بازرگانی آمریکا نامه شخصی را از جورج بوش رئیس جمهور وقتآمریکا تسلیم دفتر ملک عبدالله پادشاه عربستان در جده می کند. بوش در اینپیام ، ملک عبدالله را به نوسازی هواپیمایی عربستان با خرید 43 فروندهواپیمای جدید از نوع بوئینگ و خرید 12 فروند برای ناوگان هواپیماهایاختصاصی و ویژه خانواده حاکم دعوت می کند.
  ملک عبدالله نیز پس ازقرائت این نامه گفت که وی نیز هواپیماهای بوئینگ را ترجیح می دهد . ویهمچنین خرید دو فروند هواپیمای جدید از نوع ایرباس را رد و در مقابل خریددو فروند بوئینگ با سابقه کارکرد بسیارکوتاه را ترجیح داده است.
  پادشاهعربستان در عین حال برای فرستاده بوش شرط گذاشت و از او خواست به رئیسجمهور آمریکا و مقامات مسئول در این کشور اطلاع دهد که وی خواهانهواپیمایی درست مانند هواپیمای رئیس جمهور آمریکاست. یعنی اینکه تمامیفناوری هایی را که دوستش بوش در هواپیمای Air Force One (هواپیمای رئیسجمهور) دارد را می خواهد .
 2. #2
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: پادشاه عربستان : منم ایر فورس وان میخوام !!

  نمای داخلی هواپیمای رئیس جمهور آمریکا ؛ ملک عبدالله عاشق این هواپیما شده استویبه صراحت گفت: هنگامی که از طرف آمریکا هواپیمایی مجهز به جدیدترین فناوریارتباطاتی و دفاعی را تحویل بگیریم ان شاء الله تصمیمی را خواهیم گرفت کهشما (آمریکایی ها) را بسیار خوشحال خواهد کرد.
  یک مقام مسئول در وزارتخارجه آمریکا نیز بدون ارائه جزئیات گفته است آمریکا چندین مرتبه هواپیمایاختصاصی پادشاه عربستان را به روز کرده است.
  همچنین عبدالله دوم پادشاهاردن نیز در سال 2004 به سفیر آمریکا گفت که امان به رغم پیشنهاد مناسب ترایرباس، تصمیم سیاسی برای خرید هواپیما از بوئینگ اتخاذ کرده است.
  درسال2007 نیز دولت آمریکا فشارهایی را علیه بحرین اعمال کرد تا قرارداد اینکشور با ایرباس را لغو کند. این در حالی است که مبلغ قرار داد با ایرباسدر مقابل بوئینگ 400 میلیون دلار کمتر بود. مقامات آمریکایی همچنینمسئولان بحرینی را قانع کردند که در صورت پذیرش قرارداد با بوئینگ شخصجورج بوش رئیس جمهور آمریکا در سفر به بحرین آن را امضا خواهد کرد. پس ازاین اتفاق نیکولا سارکوزی رئیس جمهور فرانسه نیز به مقامات بحرینی اطلاعداد که آماده است در صورت پذیرش قرارداد با ایرباس، پس از بوش به منامهسفر کند ولی با امضای قرارداد با بوئینگ، سفر سارکوزی به بحرین را لغوکرد. همچنین بنگلادش نیز خرید بوئینگ از آمریکا در مقابل ایرباس فرانسه رامشروط به دراختیار گرفتن امتیاز نشست و برخواست هواپیماهای بنگلادشی درفرودگاه جان اف کندی نیویورک کرد. شرط ترکیه نیز برای خرید بوئینگ درمقابل ایرباس، دریافت کمک های آمریکا در زمینه برنامه فضائی خود و اعزامیک فضانورد از ترکیه به فضا توسط ناسا بود.

 3. #3
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: پادشاه عربستان : منم ایر فورس وان میخوام !!

  هواپیمای ریاست جمهوری آمریکا
  ریاستجمهوری آمریکا سه فروند هواپیما در اختیار دارد که دو فروند آن یعنی BOING747 TAIL NU 92-9000 و BOING 747 - TAIL NU 82-8000 مورد استفاده رئیسجمهور و سومین فروند یعنی BOING 747 - TAIL NU 74-0787 مورد استفادهمقامات ارشد کاخ سفید است.

  Air Force One عبارتی است که از سویکنترلکنندگان ترافیک هوایی خطاب به هر هواپیمایی گفته میشود که حاملرئیس جمهور ایالات متحده آمریکا باشد.
  دو هواپیمای ویژه که بیشتر توسطرئیس جمهور آمریکا استفاده میشوند دارای ویژگی های خاصی هستند تا بتوانندبه منظور مقابله احتمالی با حمله تروریستی علیه شخص رییس جمهور توانمندباشند. این هواپیماها قابلیت سوختگیری در هوا را داشته و دارای تجهیزات ضدموشکی هستند.
  هواپیمای حامل معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را دوم نیروی هوایی (Air Force 2 ) گویند.

 4. #4
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: پادشاه عربستان : منم ایر فورس وان میخوام !!

  [JUSTIFY]بوئینگ [/JUSTIFY]
  [JUSTIFY]بوئینگ (Boeing) شرکت هوافضا و دفاعی آمریکایی است. این شرکت پس از ایرباس دومین شرکت بزرگ سازنده هواپیما در جهان است.

  مرکز این شرکت در شیکاگو است و در سیاتل شعبه مهمی دارد. شرکت بویینگ با ناسا در طرحهای فضایی متعددی شراکت دارد.

  بوئینگ در سال ۱۹۱۶ تاسیس شد و امروزه نزدیک به ۱۵۹ هزار نفر در استخدام دارد.
  همچنین بوئینگ در لیست 500 شرکت بزرگ آمریکا قرار دارد.[/JUSTIFY]

 5. #5
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: پادشاه عربستان : منم ایر فورس وان میخوام !!

  [JUSTIFY]ایرباس[/JUSTIFY]
  [JUSTIFY]ایرباس(Airbus) شرکت هواپیماسازی اروپایی و سازنده بزرگترین هواپیمای جتمسافربری جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر تولوز فرانسه واقع وفعالیتهای شرکت در سراسر اروپا گسترده است. ایرباس بزرگترین شرکتهواپیماسازی دنیا است و تقریباً نیمی از هواپیماهای مسافربری و غیرنظامیجهان را تولید میکند.[/JUSTIFY]
  [JUSTIFY]این شرکت دارای ۵۷هزار کارمند و ۱۶ دفتر در کشورهای آلمان، فرانسه، بریتانیا و اسپانیا است.مونتاژ نهایی هواپیماهای ایرباس در شهرهای تولوز در فرانسه، هامبورگ درآلمان، سویل در اسپانیا و تیانجین در چین انجام میپذیرد. این شرکت همچنیندارای شعبه هایی درآمریکا، ژاپن و چین است.[/JUSTIFY]
  ایرباس بطور مشخصشاخه هواپیماسازی شرکت دفاعی هوافضایی اروپا (EADS) است. شرکت ایرباس نخستبه صورت کنسرسیومی از تولیدکنندگان هوافضا بنیان گذاشته شد. در سال ۲۰۰۱میلادی، این موسسه تبدیل به شرکتی با سهام مشترک شد که در آن ۸۰ درصد سهاممتعلق به EADS و ۲۰ درصد سهام متعلق به شرکت بیایئی سیستمز در بریتانیابود. در اکتبر سال ۲۰۰۶ میلادی، بیایئی سیستمز تمامی سهام خود را بهEADS واگذار کرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. جستجو و دسترسی سریع به سایت ها
  توسط HAMIDREZA در انجمن هك و امنيت
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۲۷ خرداد ۸۷, ۲۰:۰۶
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۱۸ فروردین ۸۷, ۱۸:۴۳
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۱۶ مهر ۸۶, ۲۳:۴۲

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •