بدون شک طراحي این موس بسيار خلاقانه وجالب است ومي تواند توجه گیمر ها را تا حد زيادي به خود جلب کند. اگر از بالا به آننگاه کنيد؛ احتمالا آن را يک موس معمولي می پنداريد اما مطمئن باشيد که بابرگرداندن آن؛ نظرتان عوض می شود. چيزي که در زیر اين موس ديده می شود؛چیزی نيست جز يک گیم پد براي کامپیوترتان. حالا اگر عاشق این طراحي شدهاید؛ بايد نگران قیمت اش باشيد. در مورد قيمت و زمان عرضه؛ باید گفت که برطبق حدس هایی که زده شده؛ این موس در سه ماهه اول سال 2011 و با قيمت 55دلار به فروش می رسد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
سنسوراپتيکال این موس دارای 5 مرحله قابل تنظیم است و حداکثر دقت آن به 1600dpiمی رسد که با فرکانس اسکن 125 مگاهرتز؛ ترکیب فوق العاده ای از سرعت و دقتمحسوب می شود. اين موس با کمک يک دانگل USB با فرکانس 2.4 گیگاهرتز بهویندوز شما متصل شده و افزون بر یک موس؛ کار يک دسته بازي را هم برای شماانجام خواهد داد.

14 دکمه در زير این موس وجود دارند و 7 دکمه دربالاي آن و کمپاني سازنده (Shogun Bros) اعلام کرده که این موس دارايبازدهی خوب و قدرتمندي خواهد بود.

با توجه به تمام این ها بایدمنتظر بمانیم تا ببینیم که این موس تا چه اندازه مورد استقبال کاربرانواقع خواهد شد. شما چطور؟ حاضر هستيد 55 دلار برای اين گجت جالب بپردازید؟