به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتیروزنامه دیلیتلگراف سه سال پیش تعداد کمی وجود داشتند که در خصوص برندHTC چیزی شنیده بودند اما این شرکت تایوانی اکنون از اعتبار و شهرتفوقالعادهای برخوردار شده است تا آنجا که گوگل پیش از این و مطابق معمولبا پیشبینی شرایط این شرکت در آینده، تولید اولین تلفن همراه با برندگوگل یعنی نکسوسوان را بهHTC سپرد.


اکنون قصد داریم ۵ مدل تلفن همراه برتر این شرکت در بازار را به شما معرفی کنیم

HTC Desire HD
بابرخورداری از پردازنده ۱ گیگاهرتز فوق سریع خود به وبگردی، ارسال ایمیل ویا بازی به صورت یکنواخت معنا داده، آن هم در حالی که به یک نمایشگر ۴٫۳اینچ و طراحی فوقالعاده بدنه مجهز است.
[HR]


HTC Wildfire

بهترینگوشی در سطح خود به حساب میآید که حتی آن را شایستهترین میزبان سیستمعامل آندروئید گوگل توصیف میکنند. در این گوشی شما تمام دوستان شبکههایاجتماعی خود را میتوانید در یکجا جمع کنید و در حالی که این تلفن همراهفناوری فلش را به صورت کامل پشتیبانی میکند بتوانید تمام اینترنت را زیرپا بگذارید.
[HR]


HTC HD7

بااین گوشی شما به نهایت یک تلفن همراه با سیستم عامل «ویندوز موبایل ۷»خواهید رسید. این گوشی از نمایشگر ۴٫۳ اینچ، ضبط تصاویر ویدیوئی بابالاترین کیفیت HD و ابزار پیشبینی هوای فوقالعاده که تمام آنها لبخندرا به لبان شما خواهند آورد، برخوردار است.
[HR]


HTC Nexus Oneاینهمان گوشی است که گوگل در نهایت اعتماد خود، ساخت آن را به HTC سپرد وتنها میتوان گفت که احتمالا تنها همان HTC Desire شایستگی جانشینی اینگوشی را آن هم البته با تردید دارد و هنوز هم بسیاری خرید این گوشی راتوصیه میکنند. شما با داشتن این گوشی از صفحه نمایش خوش نما، پردازندهپرسرعت و یک گوگل مپ فابریک برخوردار خواهید بود.
[HR]
HTC Legend

اینگوشی در بیشتر نقاط بدنه خود از آلومینیوم بهره برده است که آن را شبیه بهطراحیهای مک شرکت اپل کرده است. اما ویدجتهای فوقالعاده این گوشی، صفحهپس زمینه قابل تنظیم، یکپارچگی شبکههای اجتماعی در آن، این گوشی را دربین گوشیهای برتر جای داده است.

توضیح اینکه در ترتیب معرفیگوشیهای هیچ گونه برتری رعایت نشده و این گوشیها همانطور که از عنوانان پیداست ۵ گوشی برتر این شرکت است و برای ترجیح برتری میان انها باید یکبه یک انها را با یکدیگر مقایسه کرد.

همچنین در این مطلب سعی شد تابرترین گوشی های برند شرکت HTC به اختصار توضیح داده شود تا از حوصله شماکاربران محترم بربیاید و مطمئنا برای توضیحات بیشتر میتوانید جستجویبیشتری در اینترنت داشته باشید. اما مطمئنا تا به امروز این ۵ مدل تلفنهمراه را از دید کارشناسان بازار میتوان برترین مدلهای تلفن همراهشرکتHTC دانست.

farnet.ir