اولین نت بوک نوکیا با نام تجاری نوکیا بوک لت 3G وارد بازار ایران شد.

بهگزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) اولین نتبوک نوکیا با گارانتی شرکت دیجیتال به همراه یک شارژ USB برای گوشی هاینوکیا و هندس فری در بازار ایران عرضه شده است.

نت بوک نوکیا بوکلت 3G ماژولی برای سیم کارت دارد و بنابه گفته فروشندگان آن در مجتمعکامپیوتر پایتخت تهران، امکان اتصال به اینترنت با استفاده از GPRS سیمکارت های ایرانسل را داشته و این قابلیت بر روی آنها تست شده است. این درحالی است که اکثر نت بوک های موجود در بازار ایران که ماژول سیم کارتدارند؛ امکان استفاده از سیم کارت های اپراتورهای فعال کشور را ندارند.


ایننت بوک از پردازنده ATOM N450 1.66، یک گیگابایت رم، ۱۲۰ گیگابایت هارد،صفحه نمایش LED ۱۰ اینچی و کارت گرافیک اینتل 383 X500 استفاده میکند.


نتبوک نوکیا به A-GPS داخلی، خروجی HDMI، کارت شبکه، Wi-Fi، بلوتوث، ماژولسیم کارت، ویندوز 7 استارتر و باطری ۶سل با ماندگاری تا ۱۲ ساعت مجهز است.این نت بوک یک کیلو و ۲۵۰ گرمی به همراه نرم افزارهای نظیر Ovi Map ونوکیا هاب عرضه میشود.


این نت بوک در سه رنگ مشکی، سفید و آبی با بدنه آلومینیومی با قیمت ۶۷۰ هزار تومان با گارانتی دیجیتال به بازار عرضه شده است.


بهگزارش ایستنا؛ بر اساس اعلام دفتر نوکیا در ایران، این شرکت در حال حاضربرنامه ای برای عرضه این محصول با گارانتی رسمی نوکیا در ایران را دردستور کار خود ندارد.


برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد Nokia Booklet 3G [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را کلیک کنید.