شرکت MSI تا چند روز دیگر با عرضه اولین رایانهخانگی سه بعدی یکپارچه و چند لمسی جهان، آرزوهای شرکتهای رایانه ای را کهبرای عرضه چنین محصولی به شدت در رقابت بودند را نقش بر آب خواهد کرد.
شرکتNEC در ماه آوریل اعلام کرد اولین رایانه خانگی سه بعدی یکپارچه خود را طیسال جاری ارائه خواهد کرد با این امید که اولین شرکت در جهان خواهد بود کهچنین محصولی را روانه بازار می کند.
اما شرکت MSI که قصد دارد 20سپتامبر رایانه Wind Top AE2420 3D AIO خود را به عنوان اولین رایانهیکپارچه سه بعدی خانگی که نمایشگر چند لمسی سه بعدی و پورت USB 3.0 نیز بهویژگی های منحصر به فرد آن افزوده شده است را ارائه کند، آرزوهای شرکت NECرا در هم پاشیده است.
این رایانه از نمایشگر 24 اینچی چند لمسی HDبرخوردار بوده که در آن صفحه 120 گیگاهرتزی LED به کار گرفته شده است.همچنین عینک قابل شارژ بی سیمی با توانایی های نمایش دو بعدی و سه بعدیبرای مصرف کاربران این رایانه در نظر گرفته شده است.
این محصول با هدفتامین نیازهای صنعت رو به رشد سرگرمی های سه بعدی ارائه خواهد شد واستفاده از آن برای هر مصرفی امکان پذیر است. پردازشگر اینتل هسته i5/i7،کارت گرافیک ATI، چهار گیگابایت رم، یک ترابایت گنجایش دیسک سخت و درایوربلو-ری از تجهیزات این رایانه به شمار می روند.
اتصال این رایانه سهبعدی یکپارچه لمسی نیز از طریق کارتخوانی 6 بخشی، ورودی HDMI، خروجی VGA،بلوتوث و 6 پورت USB 3.0 تامین شده است. صفحه کلید و ماوس این رایانه بیسیم بوده و سیستم عامل آن نیز ویندوز هفت خواهد بود.
بر اساس گزارشگیزمگ، این رایانه خانگی یکپارچه، چند لمسی و سه بعدی از چند روز دیگر باقیمت پایه هزار و 800 دلار در آمریکا عرضه خواهد شد.