در پی استمرار کاهش عرضه گوشی 5800 xpressmusicنوکیا در سطح بازار تلفن همراه، بهای این مدل نسبت به دو هفته گذشته 15هزار تومان افزایش یافت. کاهش واردات قانونی و غیرقانونی این مدل گوشینوکیا باعث شده تا در مدت زمان کوتاهی قیمت 5800 xpressmusic افزایشچشمگیری یابد. گوشی5800 xpressmusic نوکیا که به دلیل برخورداری ازامکانات بالا مورد تقاضای بیشتر مشتریان این برند قرار گرفته است در حالحاضر با قیمت 270 هزار تومان در اختیار خریداران قرار می گیرد.

درهمین حال برخی از فروشندگان معتقدند که با استمرار کاهش عرضه این مدلنوکیا، احتمال افزایش قیمت مجدد این گوشی در بازار وجود دارد. 5800 یکگوشی صفحه لمسی با قابلیت پخش فایل های چندرسانه ای است که از سرویس gpsهم پشتیبانی می کند.
این گوشی دارای دوربین 2/3 مگاپیکسلی، سیستم عاملسیمبیان سری s60، صفحه نمایش 2/3 اینچی و حافظه هشت گیگابایتی با گنجایشهشت هزار قطعه موسیقی است. شرکت نوکیا 120 قطعه موسیقی فارسی را از انواعمختلف به رایگان در دستگاه بارگذاری کرده است. یکی از مشخصه های مهم اینگوشی داشتن نرم افزار (برنامه) media bar است که امکان دسترسی آسان تر بهآهنگ ها، گالری عکس و مرور وب را به کاربر می دهد.

5800xpressmusic نوکیا از 60 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند و به صفحه کلیدمجازی آلفایی، صفحه کلید مجازی qwerty و قلم نوری مجهز است. این گوشی 109گرمی با ترکیب رنگ بندی مشکی، قرمز و آبی تولید می شود.

منبع:
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]