نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: جسد هیتلر، چه سرنوشتی پیدا کرد ؟!

 1. #1
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  جسد هیتلر، چه سرنوشتی پیدا کرد ؟!

  درواپسین ماههای حیات، هیتلر، مبدل به مرد افسرده و رهبری شده بود که قادربه گرفتن کوچکترین تصمیم سیاسی و نظامی نبود. در ۳۰ آوریل سال ۱۹۴۵،هیتلر با شلیک به سر خود و خوردن سیانور، خودکشی کرد. اوا براون، معشوقههیتلر که در آخرین روز با وی ازدواج کرد، او را در خودکشی همراهی کرد. باوصیت وی، جسد او و اوا براون با بنزین سوزانیده شد. در همان روز، رئیسدستگاه تبلیغات نازیهای یعنی گوبلز و همسرش بعد از کشتن فرزندانشان،خودکشی کردند. ارتش شوروی در ۲ و ۳ ماه می سال ۱۹۴۵، ابتدا جسد گوبلزها راپیدا کرد و سپس در پنج می، بقایای پیکر هیتلر را پیدا کرد.

  اینهاچیزهایی هستند که همه میدانند. اما در این میان برخیها هم عقیده داشتندو حتی دارند که هیتلر، به نحوی موفق به فرار شده است. حتی اخیرا، یکباستانشناس و متخصص استخوان به نام "نیک بانتونی" و یک استاد ژنتیک بهنام "لیندا استراسبورگ"، در اظهار نظرهایی، شک و تریدهای تازهای را درمورد اصالت بقایای به جا مانده از پیکر هیتلر، برانگیختند، اظهار نظرهاییکه بازتاب رسانهای پیدا کرد. به همین دلیل، خبرگزاری
  CNN
  کوشیدکه یک بار دیگر به نحوی قضیه را بررسی کند. در مقالهای که چند وقت پیشاین خبرگزاری منتشر کرد و تا مدتی در شبکههای اجتماعی به دفعات لینک دهیصورت می گرفت، چیزهای تازهای در مورد آنچه بر سر پیکر هیتلر آمد، به چشممیخورد.

  CNN حقایق ادعایی تازه را در مصاحبه اختصاصی با رئیس قسمت آرشیو سازمان امنیت ملی روسیه FSB ،فردی به نام "ژن واسیلی خریستوفوروف"، به دست آورده است: در اوایل ژوئنسال ۱۹۴۵، ارتش شوروی جسد هیتلر و براون را در جنگلی در بیرون شهر راتنئو Rathenau
  بهخاک سپرد. ۸ ماه بعد، یعنی در فوریه سال ۱۹۴۶، جسدها مجددا از خاک بیرونآورده شدند و در یک پادگان ارتش شوروی در شهر ماگدبرگ آلمان شرقی، دفنشدند.

  تا زمانی که روسها بر محل دفن تسلط داشتند، خیالشان ازدسترسی غریبهها به محل دفن، راحت بود. اما در مارس ۱۹۷۰، یعنی زمانی کهقرار شد که شوروی این پادگان را تخیله کند و آن را تحویل مقامات آلمانشرقی بدهد، این واهمه در سر مقامات امنیتی شوروی شکل گرفت که ممکن است،محل دفن هیتلر به پرستشگاه کسانی تبدیل شود که عقاید فاشیستی دارند.

  رئیس وقت
  KGB درآن زمان، یوری آندروپوف بود، او با کسب موافقت از سران حزب کمونیست، اجازهیافت که یک مأموریت فوق سری را برای امحاء بقایای اجساد هیتلر و دیگرنازیها به مرحله اجرا درآورد. اسم رمز این عملیات آرشیو یا The Archives

  بود و به وسیله گروهی از عوامل KGB انجامشد. این عملیات در ۴ آوریل سال ۱۹۷۰ انجام شد. آنها دو پروتکل برای اینعملیات داشتند. در یک پروتکل، آنها میتوانستند با انهدام فیزیکی کل محل،مأموریت را به انجام برسانند، اما در پروتکل بعدی، آنها با نبش قبر،بایستی بقایای اجساد را بیرون میآوردند و نابود میکردند. آنها ترجیحدادند از شیوه دوم استفاده کنند. بقایای اجساد در یک کوره، در بیرون شهرشوئنبک Shoenebeck که در ۱۱ کیلومتری ماگدبرگ بود، سوزانده شد، خاکسترها جمع شد و به رود Biederitz
  ریخته شدند.

  تنها قسمتهایی که از بدن هیتلر باقی ماند، قسمتهایی از استخوان آرواره و جمجمه او بود که به روسیه فرستاده شد.
  FSB شکیدر متعلق بودن این قطعات استخوانی به هیتلر ندارد. در سال ۲۰۰۰، در جریاننمایشگاه جنگ جهانی دوم در مسکو، این قطعات جمجمه هیتلر که سوراخ گلولهایکه هیتلر با آن خودکشی کرده بود، روی آن مشخص بود، به نمایش گذاشته شد ...
  نکاتی در مورد زندگی هیتلر:

  1. آدولف تنها فرزند خانواده هیتلر بود.
  2. با پدرش اصلا رابطه خوبی نداشت.
  3. از جاهای بن بست بشدت می ترسید.
  4. انسانی فوق العاده با هوش بود به طوری كه با دست چپ نقاشی میكرد و با دست راست ریاضی حل میكرد.
  5. هرگز لب به مشروب و سیگار نزد.
  6. دستور داد تا ماشینی ارزان قیمت بسازند كه تمام مردم آلمان بتوانند استفاده كنند. (اون ماشین فولكس بیتل بود)
  7. ماشین فولكس را هیتلر طراحی كرد.
  8. خلبان مورد علاقه اش (بور) بود.
  9. در جنگ دچار كوری موقت شد و در بیمارستان نظامی برلین بستری شد.
  10. آدم سرسختی بود.

  تاریخمیگه آلمانها به طرز وحشیانه ای لهستان رو اشغال كردن و مورخی هست كه میگهنباید بگین لهستان باید بگین له هستان چون اونا در جنگ له شدن هیتلرلهستانیها رو دو دسته كرد یكی دسته باسوادها و دیگری بی سوادها بعد دستورداد تا تمامی با سواد ها رو قتل عام كنن تا مبادا روزی بهتر از آلمانهابشن. بعد دسته بیسواد ها رو به كار در معادن بردن.

  هیتلر دركتابش میگه در طول عمرم فقط دو بار گریه كردم یكی زمانی كه مادرم مرد ودیگری زمانی كه آلمان در جنگ شكست خورد. در معاهده ی ورسای آلمانها حقنداشتن نیروی نظامی داشته باشن اما هیتلر دستور داده بود تا در كارخانهپرورش مرغ هواپیماهای جنگی بسازند.

  هیتلر زمانی كه خواب بودهیچكس جرات بیدار كردنش رو نداشت چون یه بار گروهبانی این كار رو كرده بودو اون گروهبان بدبخت رو به تیر بار بسته بودن. به همین خاطر در اواخر جنگاكثر مناطقی كه آلمانها از دست میدادن زمانی بود كه هیتلر خواب بود.

  هیتلر12دانشمند آلمانی رو زندانی كرد و با یک هفته ای که به اونها مهلت داد بهاونها گفت: شما باید ماشینی بسازید كه در گرمای آفریقا و سرمای روسیه حركتكنه و آب رادیاتورش در سرما یخ نزنه و در گرما جوش نیاره. اونا فولكس روساختند كه رادیاتور نداره و موتورش در عقب قرار داره تا سرمای زمستان وگرمای تابستان روی موتورش تاثیر نذاره.

  علت شركت كردن آمریكا درجنگ این بود كه هیتلر به تمامی كشورهای هم پیمانش دستور داده بود تمامیكشتی ها، ناوها و زیردریایی های كشور های بیطرف رو نابود كنن به همین خاطریه زیر دریایی ژاپنی یه ناو آمریكایی رو زد و این بهانه ای شد برای حضورآمریكا در جنگ. و در انتها شعار هیتلر با ارتش خودش و هم پیمانهاش این بودكه تا زمانی كه جلو میرم پشت سرم بیائید، كشتنم انتقامم رو بگیرید، عقبنشینی كردم به من مهلت ندهید و من رو بكشید.

 2. #2
  کاربرسایت ابراهیم صادقی آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۹-۰۲-۱۸
  نوشته ها
  1
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  Re: جسد هیتلر، چه سرنوشتی پیدا کرد ؟!

  من عاسق شخصیت های مثل هیتلرم از دیگر شخصیت های مورد علاقم لنین استالین و چرچیل هستند و من نظرم اینه که ما ایرانی ها تا نزاد پرست یا سانسور شدشو بگم وطن پرست نباشیم به جایی نمیرسیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. حاجی بی کار بودی با هیتلر عکس انداختی...؟
  توسط HRG در انجمن دانشکده تاریخ
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۲۱ مرداد ۸۹, ۱۹:۴۹
 2. محتشمی پور: تشکیل کمیته حقیقت یاب پیشنهاد شد
  توسط ارسطو در انجمن اخبار ويژه انتخابات ايران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۲۸ خرداد ۸۸, ۲۰:۳۳
 3. احضار قطبی به کمیته انظباتی و توضیحات جالب شریفی
  توسط samanrossonero در انجمن بایگانی اخبار فوتبال ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۱۲ آبان ۸۷, ۲۱:۵۰
 4. وقتی به کمیته انضباطی احضار می شوید
  توسط M.MEDICAL در انجمن کنکور و دانشگاه
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۱۳ آبان ۸۶, ۲۰:۰۶
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۲۹ تیر ۸۶, ۲۱:۰۹

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •